Zmizela mi veškerá energie...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 12:59
Zmizela veškerá energie..

Ahoj dámy… Omlouvám se za anonymitu, ale nechci aby mě tu někdo poznal. Doufám, že mi poradíte. Začínám si všímat, jak jsem poslední dobou bez energie. Nemám na nic sílu, náladu, ani pro nic nadšení. Vše dělám jen ze setrvačnosti. Doma je hrozný bordel a mě to strašně rozčiluje, ale nic s tím nedělám. Nemám děti. Začíná mi všechno kolem mě vadit…Nejhorší je, že mě začíná rozčilovat i přítel.. Co řekne nebo udělá. Přitom on se snaží, nic se nezměnilo. Ale mě přijde všechno málo.. Nevím co mám se sebou dělat :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

MartinaIrena
Extra třída :D 10211 příspěvků 18.10.18 13:07

Mám to taky tak. Testy na celiakii negativní, železa a hořčíku dostatek, štítná žláza v pořádku. Depresemi netrpím, neberu žádné léky.
Já i děti spíme v noci celkem dobře, jo a těhotná nejsem. :mrgreen: Tak jsem sama zvědavá, jestli někdo na něco přijde. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 13:12

Třeba nám někdo něco poradí… Jak se zase probrat k životu :nevim:

xammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 18.10.18 13:12

Asi epidemie. Taky to na mě poslední dobou padlo. Nejradši bych jen ležela a nedělala nic :-(.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 18.10.18 13:17

Tak pokud to trvá chvílí a přejde to, tak je to jen období. Ale jinak to zní, jako ukázkový případ lehkého typu deprese. Jenže to se takto přes pc nedá s jistotou tvrdit. Pokud to nepřejde, rozhodně bych zašla k lékaři. Jinak to počasí mi přijde pro tělo vyčerpávající. Ráno a večer zima, přes poledne slunce hřeje skoro jako v létě. To musí být pro ty naše organismy „záhul“.

Emimin7
Echt Kelišová 9213 příspěvků 18.10.18 13:17

Zkus psychologa, aby sis proklepla, jestli je to přechodné, nebo něco horšího.

alialiali
Kecalka 193 příspěvků 18.10.18 13:18

tak u každého to může mít jiné důvody ne… chtělo by to trošku víc popsat vaši situaci…prece to muze byt i vyhorení v práci, třeba touží po dítěti a ani si to neuvědomuje, problémy s přítelem, nebo zdravotní problémy …no prostě cokoli a každý si na to musí přijít sám…nebo teda doktor…

Kriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 18.10.18 13:19

Mám to stejně, ale přičítám to těhotenství :lol: energie úplně nula, jenom bych spala, jít do práce je pro mě vrchol snažení a jak přídu domu jenom ležím, až bych si nafackovala :zed:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 18.10.18 13:19

@MartinaIrena
Pokud ti depresi nevyvrátil psycholog, nebo psychiatr, je možné že ji skutečně máš. Lehká deprese se takto „tváří“. Může být bez smutku, „jen“ únava, nenálada, ztráta chuti k činostem apod.

Enderban
Stálice 56 příspěvků 18.10.18 13:21

@alialiali

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 13:23

@alialiali V práci je vše dobré, jen mě čekají nějaké zkoušky a bojím se abych si neudělala ostudu. S přítelem je taky vše ok. Jen nedávno začal zase studovat a mě občas napadají takové zlé myšlenky, že ozatímco já dřepím v práci..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 13:24

tak on se baví s kamarády..

Proximus
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 18.10.18 13:27
@Anonymní píše:
Třeba nám někdo něco poradí… Jak se zase probrat k životu :nevim:

Ale to je přece jednoduché jak facka. Tohle mě chytá občas taky. Jediné co mě z toho dostane je jít ven. Na vzduch, do přírody, stačí vyběhnout na zahradu a najednou se během 10-ti minut vrátí energie, chuť do života i elán. Zkrátka neseďte za pecí! :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 13:29

@Proximus Na zahradě jsem furt, teď jsem si dělala podzimní výzdobu v oknech…ale než jsem se k tomu dokopala. Dokonce jsem začala chodit plavat chci ale protože si říkám že musim..

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 18.10.18 13:30

@Proximus venku jsem cele dopoledne a značnou část odpoledne a k prdu. Aspoň u mne to tímto není.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >