Zmizely mi predmenstruační příznaky. Můžu být v tom?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 21.01.17 18:17
Zmizely mi predmenstruacni příznaky... Můžu být v tom?

Ahoj holky, dnes je to 28dni od poslední menstruace… Ještě 3 dny zpět jsem byla nafouklá jak balón, bolely mě prsa a byla zhoršená pleť…Klasika jako před každou menstruací…Ale když to mám dostat každou hodinou, tak veškeré příznaky MS jsou pryč. Prsa nebolí, necítím se podrážděná, nejsem nafouklá…Jako by mi Ms skončila. Zazila jste to některá takto a byl to příznak těhotenství?… Nemám to úplně na den pravidelne, ale většinou to do toho 28 dne už dávno mám…

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 21.01.17 18:24

Test?

Pennya
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 6 inzerátů 21.01.17 18:29

Já bych si ani test nedělala dokud by nebylo nějaké zpoždění, stejně by to nemuselo jít ještě vidět..

Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 21.01.17 18:33

Počkám dva Dny…Pak si udělám test..Jen mě zajímalo jestli to nepatří mezi běžné příznaky…

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 21.01.17 18:35

Vydrž. A držím palce, atˇ to vyjde, jak si přeješ. :)

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 21.01.17 19:18

U mě to mizí před příchodem MS vždy.

Patie
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 2 inzeráty 22.01.17 20:41

Mám čerstvou zkušenost, taky jsem těhotná. Cyklus cca 28 dní. Týden před menstruací mě začnou bolet prsa a podbříšek. Tenhle měsíc to bylo stejné, jen s tím rozdílem, že ten 28. den mi příznaky zmizely - jak píšeš ty. 30. den jsem to nevydržela a udělala test, kterej vyšel pozitivní :) Takže podle mě těhotná být můžeš…Ale samozřejmě nemusíš, každý to má jinak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >