Reklama

Zmizely mi predmenstruační příznaky. Můžu být v tom?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 21.01.17 18:17
Zmizely mi predmenstruacni příznaky... Můžu být v tom?

Ahoj holky, dnes je to 28dni od poslední menstruace… Ještě 3 dny zpět jsem byla nafouklá jak balón, bolely mě prsa a byla zhoršená pleť…Klasika jako před každou menstruací…Ale když to mám dostat každou hodinou, tak veškeré příznaky MS jsou pryč. Prsa nebolí, necítím se podrážděná, nejsem nafouklá…Jako by mi Ms skončila. Zazila jste to některá takto a byl to příznak těhotenství?… Nemám to úplně na den pravidelne, ale většinou to do toho 28 dne už dávno mám…

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 21.01.17 18:24

Test?

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 21.01.17 18:29

Já bych si ani test nedělala dokud by nebylo nějaké zpoždění, stejně by to nemuselo jít ještě vidět..

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 21.01.17 18:33

Počkám dva Dny…Pak si udělám test..Jen mě zajímalo jestli to nepatří mezi běžné příznaky…

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 21.01.17 18:35

Vydrž. A držím palce, atˇ to vyjde, jak si přeješ. :)

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 21.01.17 19:18

U mě to mizí před příchodem MS vždy.

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 22.01.17 20:41

Mám čerstvou zkušenost, taky jsem těhotná. Cyklus cca 28 dní. Týden před menstruací mě začnou bolet prsa a podbříšek. Tenhle měsíc to bylo stejné, jen s tím rozdílem, že ten 28. den mi příznaky zmizely - jak píšeš ty. 30. den jsem to nevydržela a udělala test, kterej vyšel pozitivní :) Takže podle mě těhotná být můžeš…Ale samozřejmě nemusíš, každý to má jinak.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama