Zmizely mi těhotenské příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 14:43
Zmizely mi těhotenské příznaky

Ahoj holky,
jsem v 9 tt. Hned skoro od začátku mi bylo každé ráno špatně (nezvracela jsem), bolely mě šíleně prsa. A teď nic 8o

Chápu, že asi mám být v klidu a užívat si, že mi nic není :lol: Ale byla bych raději kdybych zvracela každý den a byla v klidu, že se nic neděje :nevim: :)

Jak jste to měly Vy? Takhle v brzkém stádiu? Mám být v klidu? :kytka: Děkuji za názory

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

nonina
Závislačka 4044 příspěvků 17.04.18 14:49

No, bojím se, že se tady dočteš různé scénáře a následně budeš akorát v nervech.
Moje kámošky - asi tři, zažily stejný průběh jako Ty a jejich těhotenství bylo i nadále naprosto v pořádku.
Já osobně jsem někdy v 10tt přestala mít těhotenské příznaky a ve 12tt na utz byl plod bez srdeční akce ( i když v 7 tt se akce objevila) a já musela na revizi.
Konec polde velikosti určili právě na dobu kdy mi přestalo být špatně.
Držím palce, aby to u Tebe byl ten první případ a vše se nadále vyvýjelo jak má.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 14:54

Doporucuju jit ihned na UZV, pro jistotu, vetsinou to pry nic neznamena a prosperita tehotenstvi neni spojena s priznaky. Drzim palce. :hug:

Ja to mela uplne stejne jako ty, jen o tyden pozdeji. Ja teda byla bohuzel vyjimka a konec nevolnosti znamenal konec, ZT. Ale sam doktor rikal, ze to nemusi nic znamenat a ze vetsinou jde o normalni vymizeni. :,(

Nadena
Kecalka 256 příspěvků 17.04.18 15:05

Ahojky taky jsem porad v obou tehu resila, ze mi priznaky tehu mizi a zase se vraceji… a vse bylo v poradku

lachtanice86
Kelišová 6490 příspěvků 17.04.18 15:08

Když jsem měla zt s následnou revizí příznaky jsem měla ještě v den revize. Takze to nic neznamená.

peti13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 15:15

No zítra půjdu do nemocnice na ambulanci.
Můj dr. mě objednává pokaždé jednou za 4 týdny.
Je to dlouhé a fakt to nedávám :,(

Senci
Povídálka 31 příspěvků 17.04.18 15:38

Je to, tak jak psaly uz prede mnou. Jednou mi zmizeli priznaky a slo o zamlkle tehotenstvi. Ted mi prestalo byt spatne v 10tt a vse je ok jsem v 17tt. Opravdu je to u kazdeho jinak. Preji, aby bylo vse ok.

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 17.04.18 15:41

Těhotenství je jiný stav i pro tělo. Jsou dny, kdy jsem blila jak amina a dny, kdy mi nprosto nic není. Jde o hormonální bouři.. všechno bude ok :hug:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6360 příspěvků 17.04.18 15:42

No pořád je to 50:50 a s tím, jeslti máš těhu příznaky a nebo ne, to moc společného nemá. Jinak HCG postupně klesá i při prosperujícím těhu, proto spoustě lidí příznaky ve 2.trimestru vymizí.

lachtanice86
Kelišová 6490 příspěvků 17.04.18 15:42

Omyl 2×

Příspěvek upraven 17.04.18 v 15:56

lachtanice86
Kelišová 6490 příspěvků 17.04.18 15:56

@peti13 včera si psala, že si ani žádné příznaky neměla, tady píšeš že ti bylo zle hned od začátku. Tak co je pravda?

zudina
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 17.04.18 15:56

Me bylo strasne spatne porad a v 11 tydnu zt. Spatne mi prestalo byt az po samovolnem potratu

peti13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 16:28

@lachtanice86

psala jsem tam, že zatím nic moc necítím. Nezvracela jsem ani jednou, prsa mě bolela trochu a špatně mi ráno bylo ( což jsem zaspala) teď 4 dny necítím vůbec nic.

lachtanice86
Kelišová 6490 příspěvků 17.04.18 16:36

@peti13 no psala si ro trochu jinak. Ale jak už bylo řečeno. Buď v klidu.

peti13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 16:37

@lachtanice86

ne nepsala :lol: pokud mě tu chceš chytat za slovíčka tak prosím.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Focení pro Playboy Evy Decastelo: Děti moje nahota nudila, kamínky šíleně bolely

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) patří mezi největší kosti českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >