Zmizí genitální opar sám od sebe?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 13:58
Zmizí genitální opar sám od sebe?

Ahoj, mám zřejmě genitální opar, nikdy jsem nic takového neměla, ale podle toho, co jsem četla, by to mohlo být ono. Pálí a svědí mě kolem konečníku a trochu i kolem pysků, hlavně při močení. Oblast je červená s puchýřky. Pokud se jedná o opar, zmizí sám od sebe nebo si mám jít koupit krém?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 30.04.19 14:05

Já bych mrkla do věštecký koule a podle toho, co by mi sdělila za diagnózu, bych se zařídila.. :roll: :roll:

7.straka
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 30.04.19 14:10

@Anitramm nevykoukáš tam Sportku?

7.straka
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 30.04.19 14:10
@Anonymní píše:
Ahoj, mám zřejmě genitální opar, nikdy jsem nic takového neměla, ale podle toho, co jsem četla, by to mohlo být ono. Pálí a svědí mě kolem konečníku a trochu i kolem pysků, hlavně při močení. Oblast je červená s puchýřky. Pokud se jedná o opar, zmizí sám od sebe nebo si mám jít koupit krém?

Jdi s tím k doktorovi

Zuzkka
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 30.04.19 14:13
@Anonymní píše:
Ahoj, mám zřejmě genitální opar, nikdy jsem nic takového neměla, ale podle toho, co jsem četla, by to mohlo být ono. Pálí a svědí mě kolem konečníku a trochu i kolem pysků, hlavně při močení. Oblast je červená s puchýřky. Pokud se jedná o opar, zmizí sám od sebe nebo si mám jít koupit krém?

Nezmizí, bolí to jako čert a rádo se to vrací.. Mám doma pro případ nouze virosan kdyby něco at to podchytom v začátku.

free333
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 30.04.19 14:14
@Anonymní píše:

Koupila bych si herpesin nebo něco takového v lékárně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 14:15
@Zuzkka píše:
Nezmizí, bolí to jako čert a rádo se to vrací.. Mám doma pro případ nouze virosan kdyby něco at to podchytom v začátku.

To už budu mít napořád? Nebo to zmizí po chvíli, a potom v životě se to bude zase objevovat?

Lily-en
Kecalka 118 příspěvků 30.04.19 14:19

Genitální opar je virus. Vrací se velice rad a to při jakémkoliv oslabení, stresu, nebo spatne stravě. A je to fakt hrozne. Dřív jsem neměla skoro dny bez oparu. Teď po 10ti letech od prvního se vrací jen někdy. Pomáhá zobat poctive a pravidelne L-lysine nebo mazat Herpesin krémem jeste než se to rozjede, pak už je pozdě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 14:21
@Lily-en píše:
Genitální opar je virus. Vrací se velice rad a to při jakémkoliv oslabení, stresu, nebo spatne stravě. A je to fakt hrozne. Dřív jsem neměla skoro dny bez oparu. Teď po 10ti letech od prvního se vrací jen někdy. Pomáhá zobat poctive a pravidelne L-lysine nebo mazat Herpesin krémem jeste než se to rozjede, pak už je pozdě.

No a když už se ten opar rozjede, tak co? Píšeš, že pak už je pozdě.

Lily-en
Kecalka 118 příspěvků 30.04.19 14:22
@Anonymní píše:
No a když už se ten opar rozjede, tak co? Píšeš, že pak už je pozdě.

Pak vyschne, vytvoří se stroupek a to je poslední stadium, pak už zmizi :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 14:22
@Lily-en píše:
Pak vyschne, vytvoří se stroupek a to je poslední stadium, pak už zmizi :)

Aha, tak díky, ještě, že nakonec teda zmizí.

Lily-en
Kecalka 118 příspěvků 30.04.19 14:23
@Anonymní píše:
No a když už se ten opar rozjede, tak co? Píšeš, že pak už je pozdě.

Kdyz to podchytis jeste v te tvořící se fázi, tak mazat herpesinem a nemusel by se vytvořit. :) a pozor na skrabani, at se Ti nevytvoří další.

Lily-en
Kecalka 118 příspěvků 30.04.19 14:24
@Anonymní píše:
Aha, tak díky, ještě, že nakonec teda zmizí.

Jasny, nezůstane tam napořád :kytka:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 30.04.19 15:54

Zmizí, holka zmizí

Anna85
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 30.04.19 15:54

Jako prvni pomoc herpesin mast. Ale pokud to mas poprve, tak rychle k doktorce. Ja k tomu mela poprve i teploty, 14dni jsem byla mimo provoz.
Virus uz budes mit v sobe naporad a muze se ti to vracet, nemusi. Mne se to vraci pri stresu nebo po nemoci, antibiotikach. Ale spis tak jednou rocne. Mam doma vzdy herpesin a kdyz to zachytim hned, tak je to do tydne v poradku a jede se dal.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama