Zmizíky a krémy na jizvy

86
9.2.20 12:29

Zmiziky krémy na jizvy ...

Jaké by jste doporučili? Sháním nějaké z lékárny viz. Foto nějaké zkušenosti?:) bioil je na nic :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2
9.2.20 19:09

Taky by mě zajímalo. Funguje něco na vyblednutí červené jizvy staré 2 měsíce? Tu mast Scar Estetique jsem zrovna včera objednala, takže zatím nemůžu hodnotit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10348
1.8.20 23:25

Máte nějaké nové tipy na cokoliv na jizvy? Jsem z toho docela nešťastná. Jde o jizvu starou rok a něco a o jednu starou měsíc. Dceři se vse strašně špatně hojí. Do toho se teď pořád koupe. Máte s něčím dobře zkušenosti? Zkoušel jste někdo laser? Vím, že poblíž mají, ale nevím, jestli přes léto fungují. A musí se 3krat týdne. To je dost časově náročné - takže pokud by to nemělo žádný efekt, tak se mi do toho nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8478
2.8.20 06:37

@Sára 1 masáž jizvy a třeba šípkový olej. Dobrý je prý i ricinový olej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10348
2.8.20 07:38
@anavi13 píše:
@Sára 1 masáž jizvy a třeba šípkový olej. Dobrý je prý i ricinový olej ;)

Děkuji za tip. Šípkovy olej doma mám. Zkoušela jsem Contractubex a Bioil - obojí mi doporučili v lékárně. Ale chtěla bych fakt používat něco, co pomáhá. Je lepší používat jednu věc pravidelně xkrat denně nebo to střídat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8478
2.8.20 08:01

@Sára 1 já mazala jizvu po císaři, blbě se mi hojila, takže fakt vypadala blbě a na tu bídu jsem ji dost zlepšila. Contractubexgel jsem měla taky a asi dobrý. Prvně jsem mazala ním a pak šípkovým olejem třeba ráno večer. A masírovat kdykoliv si vzpomene, stačí chvilka, ale častěji. Spíš bych používala jednu věc delší dobu, ono to trvá. Já jizvu po tom SC mazala půl roku intenzivně. Tou masáží ta jizva taky dobře zjemní. Jsou i nějaké náplasti na jizvy, ale nemám zkušenost. Spíš bych osobně už volila masáž a ty oleje. Záleží jak ta jizva vypadá, jestli je jen vystouplá nebo i srostlá s podkožím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama