Značka Chi Chi London - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ughg
Povídálka 13 příspěvků 06.05.18 21:41
Značka Chi Chi London - zkušenosti

Ahoj holky,
máte některá zkušenost se značkou Chi Chi London? Odpovídají šaty obrázku? Jsou kvalitní nebo je to jen spíchlé horkou jehlou? :think: Padly mi tam do oka jedny šaty, bohužel na žádném českém e-shopu sem je nenašla ve své velikosti a váhám jestli je objednat s Anglie. Nechce se mi pak platit dvojí poštovné, kdybych je třeba posílala zpátky. Je mi jasný, že za 2000Kč to není nějak extra třída, ale nerada bych koupila drahý hadr, to si radši za 500Kč koupim šaty u vietnamců. Díky :)

Reklama

Reakce:

luccifera
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 06.05.18 21:43

Mivali je na zootu, tak bych si tam objednala par velikosti, prohlidla, ozkousela a pak pripadne z GB… navic u zootu se postovne tam ani zpet neplati

Silver_Lining
Kecalka 142 příspěvků 06.05.18 21:58

Mám jedny doma, jsem z nich nadšená až na jeden detail- jsou mi bohužel malé, takže spíš doporučuji objednávat větší než menší, ale ono záleží na typu postavy. Ale to provedení je velmi pěkné a šaty fakt nádherné… tak doufám, že do nich jednou zhubnu, haha… třeba to bude dobrá motivace pro cvičení po porodu :))

Ughg
Povídálka 13 příspěvků 12.05.18 11:56

Holky díky, to se Zootem super nápad. Šaty hezké, odpovídaj kvalitově ceně, jen velikostně moc nesedí :? Zkusim jinou velikost a pak uvidim :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama