Značka Chi Chi London - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ughg
Povídálka 14 příspěvků 06.05.18 21:41
Značka Chi Chi London - zkušenosti

Ahoj holky,
máte některá zkušenost se značkou Chi Chi London? Odpovídají šaty obrázku? Jsou kvalitní nebo je to jen spíchlé horkou jehlou? :think: Padly mi tam do oka jedny šaty, bohužel na žádném českém e-shopu sem je nenašla ve své velikosti a váhám jestli je objednat s Anglie. Nechce se mi pak platit dvojí poštovné, kdybych je třeba posílala zpátky. Je mi jasný, že za 2000Kč to není nějak extra třída, ale nerada bych koupila drahý hadr, to si radši za 500Kč koupim šaty u vietnamců. Díky :)

Reklama

Reakce:

luccifera
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 06.05.18 21:43

Mivali je na zootu, tak bych si tam objednala par velikosti, prohlidla, ozkousela a pak pripadne z GB… navic u zootu se postovne tam ani zpet neplati

Silver_Lining
Kecalka 219 příspěvků 06.05.18 21:58

Mám jedny doma, jsem z nich nadšená až na jeden detail- jsou mi bohužel malé, takže spíš doporučuji objednávat větší než menší, ale ono záleží na typu postavy. Ale to provedení je velmi pěkné a šaty fakt nádherné… tak doufám, že do nich jednou zhubnu, haha… třeba to bude dobrá motivace pro cvičení po porodu :))

Ughg
Povídálka 14 příspěvků 12.05.18 11:56

Holky díky, to se Zootem super nápad. Šaty hezké, odpovídaj kvalitově ceně, jen velikostně moc nesedí :? Zkusim jinou velikost a pak uvidim :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama