Značka Chi Chi London - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ughg
Povídálka 39 příspěvků 06.05.18 21:41
Značka Chi Chi London - zkušenosti

Ahoj holky,
máte některá zkušenost se značkou Chi Chi London? Odpovídají šaty obrázku? Jsou kvalitní nebo je to jen spíchlé horkou jehlou? :think: Padly mi tam do oka jedny šaty, bohužel na žádném českém e-shopu sem je nenašla ve své velikosti a váhám jestli je objednat s Anglie. Nechce se mi pak platit dvojí poštovné, kdybych je třeba posílala zpátky. Je mi jasný, že za 2000Kč to není nějak extra třída, ale nerada bych koupila drahý hadr, to si radši za 500Kč koupim šaty u vietnamců. Díky :)

Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 06.05.18 21:43

Mivali je na zootu, tak bych si tam objednala par velikosti, prohlidla, ozkousela a pak pripadne z GB… navic u zootu se postovne tam ani zpet neplati

Silver_Lining
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 06.05.18 21:58

Mám jedny doma, jsem z nich nadšená až na jeden detail- jsou mi bohužel malé, takže spíš doporučuji objednávat větší než menší, ale ono záleží na typu postavy. Ale to provedení je velmi pěkné a šaty fakt nádherné… tak doufám, že do nich jednou zhubnu, haha… třeba to bude dobrá motivace pro cvičení po porodu :))

Ughg
Povídálka 39 příspěvků 12.05.18 11:56

Holky díky, to se Zootem super nápad. Šaty hezké, odpovídaj kvalitově ceně, jen velikostně moc nesedí :? Zkusim jinou velikost a pak uvidim :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >