Značka Kilpi - poraďte velikost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mallorka
Závislačka 3197 příspěvků 09.05.15 17:31
Značka Kilpi. Poraďte velikost

Má někdo oblečení značky Kilpi? Poraďte velikost, prosím.

Reakce:
Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 31274 příspěvků 09.05.15 17:42

Jako myslíš pro dospělé? je to jak normálně co si kupuješ trička, kalhoty atd.. :nevim:

Mallorka
Závislačka 3197 příspěvků 09.05.15 17:43

Ano, pro mě. Mám normálně velikost M, L ale dle jejich tabulky velikostí bych si měla objednat větší, tak jsem teď na vážkách, nechci vracet. Sedí to teda, jako třeba normálně adidas ve sportisimu?

Vesmírná mluvilka 31274 příspěvků 09.05.15 17:51

Nevim, já si povětšinou značkové hadry nekupuju..rozhodně teda ne pruhy nebo fajfky..je fakt že jsem nakupovala na prodejně a koupila jsem dvě bundy, jedna je L a druhá vel 44 ( což je XXL ) ale je to různý materiál :nevim:
já si po netu věci nekupuju právě z důvodu možné výměny a placení poštovného..to nemáte ve městě pobočku?

Mallorka
Závislačka 3197 příspěvků 09.05.15 17:53

@smurfka nemáme a značku Kilpi znáš? Já taky právě nechci mikinu adidas a tohle, dnes jsem si jednu zkoušela a necítila jsem se v ní… sedělo mi L, ale nevzala jsem si ji, hodně peněz za málo muziky…

Vesmírná mluvilka 31274 příspěvků 09.05.15 17:58

@Mallorka jj je to stejná značka jako envy..jen změnila název..hadry mají dobré za super ceny..mám bundy a jsem spokojená, naši tam kupují pořád něco..matroš dobrý, reklamace zatím žádné

Mallorka
Závislačka 3197 příspěvků 09.05.15 17:59

@smurfka jéé, tak to je super, to jsem nevěděla. Takže manžel má od nich doma mikinu XL a já vezmu L. Super, děkuji za radu.

Vesmírná mluvilka 31274 příspěvků 09.05.15 18:01

@Mallorka jj jsou to stejné hadry jako z envy..jen změnili název..takže jestli od nich něco už máš, tak se řiď tím ;)

Mallorka
Závislačka 3197 příspěvků 09.05.15 18:04

@smurfka skvělý, mikina úplně super, trička taky pěkný po 249,– Kč a ještě nám dali 150Kč slevu na první nákup. Jestli nebudu vracet, tak jsem už teď max. spokojená. oproti tomu, co jsem si dnes zkoušela…ve sportisimu…

Vesmírná mluvilka 31274 příspěvků 09.05.15 18:08

@Mallorka ve sportisimu kupuju značku wizard nebo tak nějak..ta je levná a dobrá..mám kalhoty i trička

Anna Ada
Kecalka 304 příspěvků 10.05.15 02:50
@Mallorka píše:
Má někdo oblečení značky Kilpi? Poraďte velikost, prosím.

těžko říct no… :( já mám od nich jen jednu softšelku. Sedí mi jen tak tak. Mám cca o číslo až dvě větší a přesto je tak tak. Mít svoje číslo tak mi to nesedí přes ramena. Je ale pravda, že jsem si jí kupovala cca dva roky zpět asi za 3999,– a ted jí mají za 2300 v lepším provedení tak je možné, že i velikosti upravili…

ps. omlouvám se za chyby, ale jsem na cestě a píšu z mobilu z dlouhé chvíle :)

Mallorka
Závislačka 3197 příspěvků 25.05.15 12:24

Oblečení dorazilo a naprostá paráda. Sedí, jak na mě šité, vypadá hezky, příjemný materiál a dobrá cena. Bez poštovného a ještě dali slevu. Spokojenost, vracet jsme nemuseli.

Váš příspěvek
Reklama