Značka na skříňce a věcech pro syna

Anonymní
5.9.21 21:35

Značka na skříňce a věcech pro syna

Ahoj všem. Jdu s dotazem, který možná se bude vůči všemu zdát malicherný, ale mě zajímá názor😃.
Syn šel poprvé letos do školky, vše bylo super, než jsem začala odcházet, horší pocit jsem v životě nemela, když syn plakal a já musela jít, naše školka neumožňuje nechat dítě třeba na hodinku ze začátku nebo tam být s ním chvíli ten první den. Prostě dát a jít. Po školce už byl spokojený a další dva dny byly už fajn. Syn se těší a libi se mu. Ale učitelky jsou nekompromisní, první den nejedl a už jsem to měla na talíři… Na první den, celkem drezura. Uvidíme další dny.
A teď co chci říct😃Syn má na věcech a skříňce označení „rýč“. Všechny ostatní děti mají zvířátka, zvoneček, sluníčko atd… Když přijdeme syn mi pořád ukazuje jak má vedle chlapeček skříňku s rybičkou a vedle holčička sluníčko. Ten svůj rýč na něm vidím, že nejdřív pořádně ani nevěděl co to je rýč a moc nadšený není ani po vysvětlení. Ucitelce jsem to s úsměvem řekla, jestli by nemohl mít jinou značku třeba zvířátka tak jak ostatní děti a ona mě odbila s tím, že už to mají všude „zaevidované“, tak si říkám, že je to hrozná blbost, ale já si třeba celý život pamatuju, že jsem měla berusku a když na to malý tak začal upozorňovat bylo mi ho trochu líto. Je mi blbe se znovu s tímhle ozývat, protože si přijdu jak blbec, ale prostě rýč" no😃. Myslíte si, že to mám ještě říct? Je takový problém změna označení veci? Prosím nesmějte se mi😅

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1788
5.9.21 21:39

Úplně mi to připomnělo moji značku v 1. třídě :lol: Všichni normální značky (sluníčko, auto, domeček,.. ) a já měla postel. Bylo mi to tak strašně nepříjemné a hrozně jsem se za to styděla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2760
5.9.21 21:40

Prijala bych to jako fakt a dal neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35545
5.9.21 21:41
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Jdu s dotazem, který možná se bude vůči všemu zdát malicherný, ale mě zajímá názor😃.
Syn šel poprvé letos do školky, vše bylo super, než jsem začala odcházet, horší pocit jsem v životě nemela, když syn plakal a já musela jít, naše školka neumožňuje nechat dítě třeba na hodinku ze začátku nebo tam být s ním chvíli ten první den. Prostě dát a jít. Po školce už byl spokojený a další dva dny byly už fajn. Syn se těší a libi se mu. Ale učitelky jsou nekompromisní, první den nejedl a už jsem to měla na talíři… Na první den, celkem drezura. Uvidíme další dny.
A teď co chci říct😃Syn má na věcech a skříňce označení „rýč“. Všechny ostatní děti mají zvířátka, zvoneček, sluníčko atd… Když přijdeme syn mi pořád ukazuje jak má vedle chlapeček skříňku s rybičkou a vedle holčička sluníčko. Ten svůj rýč na něm vidím, že nejdřív pořádně ani nevěděl co to je rýč a moc nadšený není ani po vysvětlení. Ucitelce jsem to s úsměvem řekla, jestli by nemohl mít jinou značku třeba zvířátka tak jak ostatní děti a ona mě odbila s tím, že už to mají všude „zaevidované“, tak si říkám, že je to hrozná blbost, ale já si třeba celý život pamatuju, že jsem měla berusku a když na to malý tak začal upozorňovat bylo mi ho trochu líto. Je mi blbe se znovu s tímhle ozývat, protože si přijdu jak blbec, ale prostě rýč" no😃. Myslíte si, že to mám ještě říct? Je takový problém změna označení veci? Prosím nesmějte se mi😅

Můj syn měl kyblík :srdce: Blbé nám to nepřišlo ani trochu. Je to to poslední, co bych řešila. Ani nevím, jestli ho měl až v předškolní třídě nebo před tím a co byla ta druhá značka.

Vím, že ty značky do školek se kupují v sadách. Nejmladší dcerka měla mít rohlíček, tak dostala označené dokumenty v červnu, když jsme pro ně byli, ale protože během prázdnin cistili nábytek a koupili nové sady, má motýlka. K vůli Tobě opravdu nikdo jiný obrázek vyrábět nebude. Mají to v evidenci.
Moje děti ví, co je to rýč a spokojily by se s tím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
5.9.21 21:42

Taky bych to neresila. O nic nejde. Mala ma tresne, chtela berusku. Smirila se s tim. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046

:lol: Ja vubec nevim, co jsem mela za znacku. Myslim, ze to prezije i s rýcem. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612

😅 Božátko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 21:43

@iamlenka No a jsme u toho 😃Jako je to fakt blbost, ale na ty deti to nějak působí. Taky by mu v tom prostředí mělo být dobře a těšit se i když je to jen blbá značka. Ale kdyby tam měl třeba někdo jiný i já nevím hrabě. Ale my jsme jediní kdo nemá zvířátko nebo nějaký jiný sympatičtější symbol.

• Citovat
  • Nahlásit
35545
5.9.21 21:44
@iamlenka píše: Úplně mi to připomnělo moji značku v 1. třídě :lol: Všichni normální značky (sluníčko, auto, domeček,.. ) a já měla postel. Bylo mi to tak strašně nepříjemné a hrozně jsem se za to styděla :lol:

V čem je postel jiná než domeček nebo auto :mrgreen:?
Já jsem chodila do školky chvilku a lovím v paměti, že jsem měla lodičku :)

Co měly moje starší děti teď nevím, měly jinou značku v předškolní třídě a dřív. Ony to snad vědí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 21:44

No dobře no, smirime se s rycem 😃 :D

• Citovat
  • Nahlásit
6567
5.9.21 21:46
@Anonymní píše:
@iamlenka No a jsme u toho 😃Jako je to fakt blbost, ale na ty deti to nějak působí. Taky by mu v tom prostředí mělo být dobře a těšit se i když je to jen blbá značka. Ale kdyby tam měl třeba někdo jiný i já nevím hrabě. Ale my jsme jediní kdo nemá zvířátko nebo nějaký jiný sympatičtější symbol.

Chápu, pro dospělé malichernost, ale já si svou hnusnou značku že školky pamatuju doteď. :). Zkus to podat nějak zábavně, aby ten ryc měl rád. Třeba Krtecek, ten se bez ryce neobejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25588
5.9.21 21:47

No já tě chápu, taky by se mi to nelíbilo - značka by měla být nějaká milá a hezká, rýč je no nic moc - ale
moje dcera měla první dva roku jako značku korunku (královskou), teď přešla do předškoláků a má zalévací konvičku :mrgreen: taky je mi jí líto, ale tvářím se statečně, že konvička je v pohodě,
no konvička a rýč - teď blbý vtip - asi by to naše děti měly dát dohromady a začít zahradničit - konec vtipu - rýč se mi nelíbí ani trochu, konvička je o něco lepší, ale také nic moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24751
5.9.21 21:47

Co říct synovi, že je to rýč od Krtečka? Ti by pro něj bylo snesitelnější, ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 21:48
@Alladina píše:
Chápu, pro dospělé malichernost, ale já si svou hnusnou značku že školky pamatuju doteď. :). Zkus to podat nějak zábavně, aby ten ryc měl rád. Třeba Krtecek, ten se bez ryce neobejde.

Ano ten mě naštěstí napadl hned😃Ale i tak moc oblibu nezískal😃

• Citovat
  • Nahlásit
25947
5.9.21 21:49

Ne, rýč bych neřešila. Věnovala bych energii směrem ke školce jiným směrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat