Značka outdoor oblečení - se kterou jste fakt spokojené?

46
22.2.21 21:35

Značka outdoor oblečení - se kterou jste fakt spokojené?

Ahoj, se kterou značkou outdoor oblečení jste spokojené? Jsme s manželem hodně sportovně založení (treky, alpinismus, ferraty..) a potřebuji si nakoupit pár kousků funkčního oblečení.
Děkuji všem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1581
22.2.21 21:37

Funkční prádlo nebo svrchní oblečení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
22.2.21 21:45

@jezz1e
Svrchní oblečení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66905
22.2.21 22:10
@Mischae píše:
Ahoj, se kterou značkou outdoor oblečení jste spokojené? Jsme s manželem hodně sportovně založení (treky, alpinismus, ferraty..) a potřebuji si nakoupit pár kousků funkčního oblečení.
Děkuji všem :kytka:

A funkční co? Asi každé něco jiného. Bundu mám Tilac ( měla jsem gore Millet a spokojená jsem nebyla, softshelku budnu už mám druhou Hanah a super ( jinak Hannah moc nemusím, měla jsem i Husky a taky blbý), spodní prádlo leta jedu Icebreaker ( devold mi moc nevyhovoval), umělá trika Underarmour, kalhoty mám ráda ty přestřižené s odepínacími nohavicemi, stačí mi z Decathlonu. Ponožky sportovní Surtexy. Zatím jsem nekápla na dobré nepromokavé kalhoty, většina promoká zkrz svy, jsou moc teplé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16983
22.2.21 22:47

North Face, Columbia, pokud jde tedy o outdoor svrchni obleceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30383
23.2.21 00:13

@Mischae

Osobně mám ráda Alpine Sport, mám bundy, vesty, mikiny, kalhoty a ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
23.2.21 00:39

Mně sedí North Face (mívá širší střih), dobrý je taky Mammut, ale docela drahý, nebo Fjallraven. Muž si chválil flísku od Regatty, vydržela mu nekonečně dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
23.2.21 07:17

Za mě. od každého něco. Softshelku mám od CMP, mikino bundu od Regatty, pár mikin od Odlo a kalhoty od Jack Wolfskin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62169
23.2.21 07:37

@Mischae moira, North

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5853
23.2.21 10:22
@Mischae píše:
Děkuji všem :kytka:

a jak se jako může stát, že někdo hodně sportovně založený se nevyzná ve funkčním oblečení a potřebuje poradit? 8o :think:
To jste ten sport doteď jenom sledovali v televizi…? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66905
23.2.21 10:27
@vulpes píše:
a jak se jako může stát, že někdo hodně sportovně založený se nevyzná ve funkčním oblečení a potřebuje poradit? 8o :think:
To jste ten sport doteď jenom sledovali v televizi…? 8o

Treba máš 15 let staré vybavení a chceš upgrade?  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
23.2.21 10:37
@Lama Lama píše:
Treba máš 15 let staré vybavení a chceš upgrade? :think:

Taky, když mi něco doslouží, často zjišťuji, že model, značka, technologie atp. už se nevyrábí. Přitom bych často tak ráda chtěla to samý… U bundy bych neřešila značku, ale koupila s Gore-texem v požadovaném střihu, s požadovaným počtem kapes, větráním či jinými preferovanými prvky. Já nedávno nakoupila pro sebe i manžela tak, ze jsem vlezla do Rocpointu a Hudy, vyfiltrovala gore-tex, velikost, stanovila horní cenovou hranici a pak už byl výběr prakticky hotový ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1086
23.2.21 11:14

Alpine Pro, Klimatex, Tilak, Direct Alpine…
Kalhoty mám teď RevolutionRace.
Boty Asolo, Icebug.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
23.2.21 17:57

@vulpes
Představ si, že třeba proto, že mám x let staré oblečení a rozhodla jsem se zainvestovat do nového kvalitního. ;) ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat