Značkové oblečení pro děti - jaké máte rády?

1289
15.8.21 10:03

Značkové oblečení pro děti - jaké máte rády?

Ahoj, je tu někdo ulítlý na oblečení jako já? Neříkám, že mám pořád vystajlovaný děti, jednak mi na některé kusy pečou, jednak na hřiště do bahna dostanou tepláky a je to. Ale moc ráda občas koupím něco třeba od Amaia Kids, Rachel Riley, Jacadi. Je tu taky nějaký fanda? Jaké značky se líbí vám? A kde a jak případně prodáváte oblečení? Připadá mi, že tady v ČR nebývá o ty dražší kusy moc zájem, i když jsou nošené třeba jen jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
759
15.8.21 10:22

Jo, taky jsem měla představu, že moje dítě bude nadšené ze značkového oblečení, které mu koupím. Chyba lávky, protože zatímco celý minulý rok vyžadoval na oblečení potisk Paw Patrol, letos bere jenom členy Avengers (Batman a Spiderman jsou TOP) a když mám štěstí, občas si obleče ještě něco s Mimoněm. Prodat pak doporučuju na nějakém FB bazárku, který se nachází v místě tvého bydliště, ale počítej, že to prodáš jen hluboko pod cenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78140
15.8.21 10:30

@Dobrej_tym Nejak nechapu proc bych mela ze nejake obleveni platit vic, jen kvuli tomu, ze ma na cedulce znacku xy. V kvalite je rozdil nula, nula, nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25376
15.8.21 10:34

@Dobrej_tym jako jaký značky oblečení máš na mysli?
Klukům, když už na tom záleží, udělám radost s potiskem oblíbené postavičky. Starší syn má už několik let oblíbené kraťasy, které jsem mu nechala ušít u jedné paní. Nosí je fakt už asi 5 let - začínal s nima jako s teplákama a já se fakt těším, až mu budou malý. Mladšímu je zapřu :-D Vyhazovat peníze za oblečení pro děti mi přijde jako nesmysl - ušpiní to něčím nevypratelným, roztrhají, vyrostou z toho. Ani sobě nekupuju značku - nejradši mám secondhand - jednak tam kolikrát narazím na kvalitní kousky, které jsou nositelné x let, jednak tam narazím na věci, které jen tak někdo nemá a jednak je to přeci jen celkem ekologické a neplýtvací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
15.8.21 10:35

@j.a.n.i1 Já tam ale ten rozdíl vidím. Například silná krásná vlna, díky tomu měl syn jen jednu vrstvu oblečení pod kabátkem celou zimu. Ručně vyšívané krásné věci, hezké střihy :nevim: Může to někdo obšlehnout, to jo, ale většinou jsou složitější a nebo látka prostě bude lacinější a tak. Mně se prostě někdy to oblečení líbí, mám ráda módu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
15.8.21 10:37

@lleennttiillkkaa Jo jo, já taky miluju sekáče, někdy právě tyhle pěkné značky vyhmátnu v sekáči, to je dvojnásobná radost. A u koho si šila? Vidíš, to mě nenapadlo, to bych taky brala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
15.8.21 10:38

@nikinnna :lol: :lol: Tak to je přesné. Ale syn to má jak kdy. Někdy si vybere triko s Peppinou, jindy si koupil nádhernou mikinu v černé a bílé barvě z Lindexu. Teď už je starší, tak už je víc ochotná si vzít něco pro parádu. Jako před rokem by se mi třeba na košili z vysoka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25376
15.8.21 10:39

@Dobrej_tym u jedné paní u nás ve městě. Už několikrát jsem u ní nechala šít set čepice a nákrčníku. Není drahá, má hezké látky a kluci jsou spokojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
15.8.21 10:41
@Dobrej_tym píše:
@nikinnna :lol: :lol: Tak to je přesné. Ale syn to má jak kdy. Někdy si vybere triko s Peppinou, jindy si koupil nádhernou mikinu v černé a bílé barvě z Lindexu. Teď už je starší, tak už je víc ochotná si vzít něco pro parádu. Jako před rokem by se mi třeba na košili z vysoka…

Já většinou koupím vážně drahé oblečení, když má být nějaké focení. To se mi syna povede přemluvit, aby si to obléknul, ale jednou použité pak frčí zase do světa :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78140
15.8.21 10:42
@Dobrej_tym píše:
@j.a.n.i1 Já tam ale ten rozdíl vidím. Například silná krásná vlna, díky tomu měl syn jen jednu vrstvu oblečení pod kabátkem celou zimu. Ručně vyšívané krásné věci, hezké střihy :nevim: Může to někdo obšlehnout, to jo, ale většinou jsou složitější a nebo látka prostě bude lacinější a tak. Mně se prostě někdy to oblečení líbí, mám ráda módu.

Latka bude naorosto stejna, strih taky, ono to stejne pada z jedne fabriky. To uz radeji podporim nejakou ceskou minifimicku, co fakt sije tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
15.8.21 10:46

@j.a.n.i1 Stejná jako kde? Nechci se dohadovat, ale syn má jedny pěkné vlněné kalhoty ze silné a jemné vlny. A teda v HM apod. bych takové nedostala a když, tak ta vlna je spíš tvrdší, kouše a tak. Ale samozřejmě že platíš i za značku, za nápad :nevim: Některé věci se mi prostě hrozně líbí, třeba u toho Jacadi. To ani není tak drahé, když se kupuje ve slevách :)

Nebo mám pro dceru body s širokým límcem a s vyšívanýma beruškama. To bych jinde nesehnala a miluju ho.

Příspěvek upraven 15.08.21 v 14:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
15.8.21 10:50

)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
15.8.21 11:02

Jsou to krásný věci. A závidím, ze mas čas a finance to pořizovat. Já s prvním dítětem taky vsechno prozivala, jezdili jsme hodně do Prahy do dětských butiku. Manžel nakupovat na služebních cestách. S druhým už jsem potřebovala mít nakoupeno rychle, občas přivezl něco tatínek. Dodnes s holkou jednou za rok vyrazí někam do světa za nákupy. Značky jako takové moc nesleduju, ale občas nějakou privezeme. S třetím jsem na tom úplně jinak - od jejich 3 měsíců pracuju/ podnikám, bohužel v oboru postiženém covidem. Tak nemam čas, peníze ani energii. Uzij si to :) Naopak jsi mi inspirovala těmi značkami.

Příspěvek upraven 15.08.21 v 11:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5938
15.8.21 11:03

@Dobrej_tym asi tak, pokud na to máš peníze… Módu mám ráda, ale jsou mi bližší jiné potřeby a nutnosti, co chci koupit. A popravdě, i kdybych na to měla, tak to nekoupím. Mé holky preferuji určité střihy a barvy. Je jim úplně jedno, že jedno triko stojí 30 Kč a to další 1000 Kč. Pokud pro ně to drahé triko nebude mít tu potřebnou auru, tak ho nikdy nosit nebudou. Z toho límečku na body co jsi sem dala by je trefil zaručeně vztek. To by nesnesla ani jedna z mých dcer. Že nemůžeš prodat dál se nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78140
15.8.21 11:05

@Trojlístek Asi tak, obe mi prijdou divna a nenapadlo by mi je koupit ani po 30,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat