Reklama

Značky samostatných hlubokých kočárků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 05.01.17 17:39
Značky samostatných hlubokých kočárků

Ahoj, vybírám samostatný hluboký kočárek a koukám na různé značky. Ale nejspíše si nevzpomenu na všechny. Poradíte? A budu ráda i za vaše případné zkušenosti s těmito kočárky :-) Znám Roan, Inglesina, City travel, Hebart, Dema, Patron. Předem děkuji :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 14 inzerátů 05.01.17 18:19

My měli Roan pro malou a byli jsme moc spokojeni. Je to dobrý kočárek do terénu :palec:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 05.01.17 18:23
@kanka80 píše:
My měli Roan pro malou a byli jsme moc spokojeni. Je to dobrý kočárek do terénu :palec:

Maritu? A jak dlouho se vam tam mala vlezla?

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 05.01.17 18:33

Měli jsme Roan Marita a syn se vešel jeste v 10mesicich s fusakem. Byla jsem s nim velmi spokojena. Kamarádka měla na všechny 3deti Inglesinu a taky super. Zvažovala jsem i Emmaljungu a Navington a taky Firkon, všechny se mi líbily, ale nakonec jsem sáhla po vzhledu, který se mi nejvíc líbil u Roana.

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 14 inzerátů 05.01.17 18:35

@asimpa Ano, Maritu ;) Asi do 10.měsíce, pak jsme dali sporťákovou verzi ;)

asimpa
Stálice 82 příspěvků 05.01.17 18:40
@janisska píše:
Měli jsme Roan Marita a syn se vešel jeste v 10mesicich s fusakem. Byla jsem s nim velmi spokojena. Kamarádka měla na všechny 3deti Inglesinu a taky super. Zvažovala jsem i Emmaljungu a Navington a taky Firkon, všechny se mi líbily, ale nakonec jsem sáhla po vzhledu, který se mi nejvíc líbil u Roana.
:palec:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 05.01.17 18:41
@kanka80 píše:
@asimpa Ano, Maritu ;) Asi do 10.měsíce, pak jsme dali sporťákovou verzi ;)

asimpa
Stálice 82 příspěvků 05.01.17 18:42

A holky, aretace kolecek vam nechybela?

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 14 inzerátů 05.01.17 18:45
@asimpa píše:
A holky, aretace kolecek vam nechybela?

Mě vůbec aretace nechyběla, nemám ji ráda na kočárku, ale teď čekám dvojčátka, tak se bez aretace neobejdu :oops:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 05.01.17 18:51
@kanka80 píše:
Mě vůbec aretace nechyběla, nemám ji ráda na kočárku, ale teď čekám dvojčátka, tak se bez aretace neobejdu :oops:
:potlesk:

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 05.01.17 18:53

Já měla bebecar stylo class a malej i když byl dlouhej se mi vešel ještě v roce :D a to měl cca 86cm a byla zima, takže nabalenej ;) luxusně houpal, aretace byla, prostě super ;) jen není do MHD, je těžší, ale to nejezdím, tak mi váha nevadila a skládání do auta v pohodě - auto malej kufr a dalo se ;)

asimpa
Stálice 82 příspěvků 05.01.17 18:55

Takže by jste doporučili napřed klasický houpací a potom zvlášť sporťáček?

Sany80s
Kelišová 6273 příspěvků 05.01.17 18:57

Co jsem viděla u kamarádek, tak bych už nekoupila nic jiného, než Inglesinu.
Mě se to teda netýkalo, měla jsem dvojčata, ale čekat jedno dítě, tak vůbec neváhám.

Příspěvek upraven 05.01.17 v 19:06

Sany80s
Kelišová 6273 příspěvků 05.01.17 18:59

@asimpa Pokud na to má člověk doma místo, tak je to asi nejlepší volba, kdy člověk nemusí dělat kompromisy.

asimpa
Stálice 82 příspěvků 05.01.17 19:00
@Sany80s píše:
@asimpa Pokud na to má člověk doma místo, tak je to asi nejlepší volba, kdy člověk nemusí dělat kompromisy.
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama