Známá pohlavkuje ve škole děti

Anonymní
6.1.20 07:52

Znama pohlavkuje ve skole deti

Holky ahoj, sorry za anonym…znama se mi sverila ze bije, nebo spis profacovava deti ve škole. Pracuje jako specialni asistent a kdyz to dite zlobi tak ho proste s fackuje…to same delala kdyz pracovala v dětském domove..nevim, i kdyz je to znama, nepripada mi normalni, bit deti a nadavat jim do cikanu…proto se ptam co by jste delali vy na mem miste…mam to primo od ni, takze zadne jedna pani povidala…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12101
6.1.20 08:03

Anonymni udani. Co jineho no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3299
6.1.20 08:07

Nahlasit, at ji zavrou do kriminalu. Tohle se fakt nedela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 08:13

Taky mam deti a predstava ze mi je ucitelka vychovatelka školnice nebo kdokoliv jiny bije je nepředstavitelna

• Nahlásit
  • Citovat
1219
6.1.20 08:14

No ja bych ji nahlasila uz v tom detskym domove :palec: na co cekas? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 08:30

Porad je to znama, nechci nikomu ublizit, a kdo vi, jestli se s tim nekdo vubec bude zabývat.. každopádně s jejim pristupem nesouhlasim to je jasne.

• Nahlásit
  • Citovat
10950
6.1.20 08:37
@Anonymní píše:
Porad je to znama, nechci nikomu ublizit, a kdo vi, jestli se s tim nekdo vubec bude zabývat.. každopádně s jejim pristupem nesouhlasim to je jasne.

Nechceš ublížit známé, která ubližuje dětem? Vážně? 8o
Nahlásila bych jí už dávno (anonymně)-pokud se ti teda nesvěřila třeba i s tím, že navštěvuje psychologa, aby jí naučil toto ovládat.
Představa, že moje dítě (navíc s nějakými specifickými problémy, že potřebuje asistenta) někdo ve škole pohlavkuje, mě úplně drtí. Jako matka bych si na ní klidně počkala před školou a taky jí profackovala :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
6.1.20 08:45
@Anonymní píše:
Porad je to znama, nechci nikomu ublizit, a kdo vi, jestli se s tim nekdo vubec bude zabývat.. každopádně s jejim pristupem nesouhlasim to je jasne.

Jasny tak necinosti radsi ublizuj tem detem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 08:46

Ne psychologa nenavstevuje…taky mi to neprijde normalni..je toho mnohem vice hlavne kdyz pracovala v dětském domove ale to nebudu rozmazavat. Dobre obratim se na místní skolu přímo pani reditelce, i kdyz, vesnice, myslim, ze ta s tim nic delat nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
10950
6.1.20 08:51
@Anonymní píše:
Ne psychologa nenavstevuje…taky mi to neprijde normalni..je toho mnohem vice hlavne kdyz pracovala v dětském domove ale to nebudu rozmazavat. Dobre obratim se na místní skolu přímo pani reditelce, i kdyz, vesnice, myslim, ze ta s tim nic delat nebude.

Bude muset, takové oznámení není na úrovni drbárny mezi babkama v kravíně. A pokud by s tím nic nedělala ředitelka, pak máš ještě možnost obrátit se na OSPOD případně PČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4166
6.1.20 08:54
@Anonymní píše:

Jako, že by nechali dál ty děcka fackovat jo? To určitě budou řešit. V tomhle přeci není rozdíl město a vesnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6290
6.1.20 08:54

Myslím, že to je pěkná blbost. Asi by si někdo všiml, že děti bije a ony by to asi řekly doma ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 08:56

Tak daleko to tahat nebudu. Jsme na jedny vesnici a neumim si představit co by se delo kdyby to na me prasklo. Hlavne ona by se asi hambou propadla. Nechci nikomu ublizit ale zase je mi deti lito no

• Nahlásit
  • Citovat
10950
6.1.20 08:57
@karkarka píše:
Myslím, že to je pěkná blbost. Asi by si někdo všiml, že děti bije a ony by to asi řekly doma ne?

Taky mi přijde zvláštní, že by si žádné dítě doma nepostěžovalo. A myslím, že většina rodičů, i ti, kteří nejdou pro výchovnou daleko, by to nenechalo být. Já třeba přes zadek semtam dám, ale aby mi někdo FACKOVAL dítě, to bych teda řádila jako černá ruka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13150
6.1.20 08:57
@Anonymní píše:
Tak daleko to tahat nebudu. Jsme na jedny vesnici a neumim si představit co by se delo kdyby to na me prasklo. Hlavne ona by se asi hambou propadla. Nechci nikomu ublizit ale zase je mi deti lito no

to by ale měla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama