Znamená to , že jsem covid pozitivní?

Anonymní
4.12.20 03:40

Znamená to , že jsem covid pozitivní

Zdravím včera večer mě byla nějaká zima nemohla jsem se vůbec zahřát když jsem šla spát zkusila jsem se změřit a měla TT 37.8 ale nic jineho krom té zimy mě nebylo. Teď do rána mám 38,ale nic mě není. Znamená to, že jsem covid19 pozitivní? :( a co se v takovém případě dělá? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
700
4.12.20 04:25

Stále existují i jiné nemoci. Zavolej, svému praktickému lékaři, on tě pošle na test nebo ne. Může to být cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
4.12.20 04:48

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tohle musí být troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6152
4.12.20 04:58

Nikam nechodit. Zavolat praktikovi, aby te poslal na test a podle toho uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2693
4.12.20 05:15
@Anonymní píše:
Zdravím včera večer mě byla nějaká zima nemohla jsem se vůbec zahřát když jsem šla spát zkusila jsem se změřit a měla TT 37.8 ale nic jineho krom té zimy mě nebylo. Teď do rána mám 38,ale nic mě není. Znamená to, že jsem covid19 pozitivní? :( a co se v takovém případě dělá? 8o

Teplota je jen u covidu? To jseš fak tak zblblá z médií? Můžeš mít jakoukoliv jinou mutaci chřipky než je tady ta mediální novinka.
A co se dělá? Nene, na to se fakt neptáš, že ne? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61631
4.12.20 05:45

Obyc viroza.. Proč hned covid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10171
4.12.20 06:40
@Anonymní píše:
Zdravím včera večer mě byla nějaká zima nemohla jsem se vůbec zahřát když jsem šla spát zkusila jsem se změřit a měla TT 37.8 ale nic jineho krom té zimy mě nebylo. Teď do rána mám 38,ale nic mě není. Znamená to, že jsem covid19 pozitivní? :( a co se v takovém případě dělá? 8o

Nikdy v životě si teplotu neměla? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
4.12.20 06:41

Zavolej svému lékaři, ať tě zanese do systému a běž na test.. Ale covid vůbec mít nemusíš, je doba viróz, chřipek atd.. Může to být cokoliv.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5186
4.12.20 06:54

Já bych zůstala v tej betli s čajem a vyhajala se :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12872
4.12.20 07:12
@xxprincesscz píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tohle musí být troll

Ne, to je IQ tykve :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
4.12.20 07:14

Zustan doma, zavolej obvodnimu a on te posle na test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29490
4.12.20 07:14

Nejsi covid pozitivní, jsi těhotná. Nejprve si udělej těhotenský test a pak volej doktorce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29643
4.12.20 07:16
@Anonymní píše:

Po tom, co tě tady všichni zjebali, protože jsou tak chytří…

Ano, můžeš být Covid pozitivní. Když se podíváš na sentinelove vzorky SZU, tak nový koronavirus jednoznačně dominuje. A je to logické, je to nový patogen. Takže můžeš mít jakoukoliv virózu i Covid. Pokud se projeví jiné příznaky nachlazení, Zavolej svému doktorovi, on ti řekne. Brzo se uzdrav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14730
4.12.20 07:36

Udelej si caj, vem si Paralen a uvidíš co bude dal, ale fakt není jen covid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
4.12.20 07:42
@Anonymní píše:

Ne. Znamená to, že máš teplotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat