Znamená to , že jsem covid pozitivní?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
203
5.12.20 18:51

Nemam medicinske vzdelani. A zdaleka neverim vsemu, co si prectu na internetu. Nicmene toto mi prislo docela logicke. A kdyz i v te nemocnici moji ani ne mesicni dceri, ktera mela 3 dny v kuse teploty nad 38 (vetsinou okolo 38,5) ani jednou nepodali antipyretika, tak jsem si rikala, ze vedi, co delaji.

A to o fungovani Paralenu mi potrvdilo i par zdravotniku. I kdyz uznavam, ze vetsina pri horecce doporucuje Paralen/Nurofen. Ale kdyz se takoveho zeptam, proc mam snizovat horecku, tak mi rekne, ze se diteti ulevi, ze horecka vycerpava organismus. Ale ja bych byla rada, kdyby moje deti pri nemoci odpocivaly, lezely v posteli. Ony i pri bezmala ctyricetistupnove horecce behaji po byte, vesi se hlavou dolu apod. Take jsem se od nikoho nedovedela, jak vysoka teplota uz poskozuje lidske organy.

Jasne ze tento muj pristup neni pro kazdeho. Jiz jsem zminovala napr. zvraceni, apatii. Chtela jsem pak pridat i febrilni krece (ano, kdyby je moje dite nekdy melo, podavala bych mu pri horeckach antipyretika), ale nebyla jsem online. Nebo kdyz se clovek potrebuje vyspat a kvuli horecce nemuze. Ale nic takoveho ze u nas nikdy nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
5.12.20 19:32

Samozrejme vseho s mirou. Ja doma ten Paralen mam. A kdybych videla, ze je dite schvacene, blouzni v horecce nebo se mi jakkoliv nezda, tak mu ho dam. Ale jeste se nam to nestalo. A to uz deti mely dost horecek.
Na druhou stranu, rict nekomu se zvysenou teplotou: “lehni si do postele a vezmi si Paralen”, mi take neprijde rozumne. Proste je potreba zvazit vsechny okolnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat