Znamení zvěrokruhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zimmar
Stálice 67 příspěvků 16.12.18 15:26
Znamení zvěrokruhu

Četl jsem tady jednu z diskuzí a zajímalo by mě, jak může být i v 21.století tolik lidí hloupých a věřit, že znameni zvěrokruhu má vliv na povahu člověka. Přitom si stačí přečíst na internetu, jak to je s povahou doopravdy. Můj učitel, který jednou psaval horoskopy(a kraviny s tím spojené), dokonce vyprávěl, že to psaval stylem- šel jsem s opilyma kamarádama z akce a ptal jsem se jich, co tam mám napsat. :D :D K otazce: Můžu se zeptat, kolik blaznu tady věří na vliv znamení na povahu člověka? Vždy se strašně pobaví. Děkuji :mavam: :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 16.12.18 15:30

Nevim, cehp to byl ucitel, ale statistika asi nebyla jeho obor, co? :lol:

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 16.12.18 15:30
@Zimmar píše: Četl jsem tady jednu z diskuzí a zajímalo by mě, jak může být i v 21.století tolik lidí hloupých a věřit, že znameni zvěrokruhu má vliv na povahu člověka. Přitom si stačí přečíst na internetu, jak to je s povahou doopravdy. Můj učitel, který jednou psaval horoskopy(a kraviny s tím spojené), dokonce vyprávěl, že to psaval stylem- šel jsem s opilyma kamarádama z akce a ptal jsem se jich, co tam mám napsat. :D :D K otazce: Můžu se zeptat, kolik blaznu tady věří na vliv znamení na povahu člověka? Vždy se strašně pobaví. Děkuji :mavam: :D

Já nevěřím. Vzhledem k tomu, že mám povahově rozdílné dvojče, ani nemůžu.

divine woman
Echt Kelišová 9733 příspěvků 16.12.18 15:35

@Zimmar Už jsem tu psala několikrát. Hvězdy, čísla a karty nelžou. :mavam: Znám jednu paní, která se roky zabývá numerologií a je tak přesná, až z toho mrazí. Takže už se raději neptám. A co se týče znamení, některé vlastnosti jsou zrozencům určitého znamení vlastní. Ale pokud chceš opravdu vědět, je třeba znát radix.

eva.pass
Stálice 88 příspěvků 16.12.18 15:39

já se hlavně v dětství vyloženě našla v mém znamení.. časem jsem se změnila (naštěstí), ale věřím, že na mě to vliv má.

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 16.12.18 15:48

Na mě toho třeba spousta sedí :) ale ono nezáleží jenom na znamení, taky je důležitý ascdent, rok narozeni a další detaily ;) takže je jasné že ne každá osoba stejného znamení bude mít stejnou povahu…

Zimmar
Stálice 67 příspěvků 16.12.18 15:48

@divine woman čísla a karty jsou věci vymyšlené člověkem. Kdo chce, tak ať si v to věří, ale přijde mi to absurdní. Hvězdy člověk nevymyslel, ale jsou tak daleko, že jejich poloha nemůže mít na člověka vliv. 8o

Zimmar
Stálice 67 příspěvků 16.12.18 15:50

Prostě v tomto se věda mýlit nemůže. Povaha= geny, výchova, okolí - lidi kolem nás.

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 16.12.18 15:52

@Zimmar hele ať si každej věří čemu chce, tohle je neškodné. Já zas ráda věřím, že je něco mezi nebem a zemí, nějaká mystika, něco co se prostě nedá vědecky dokázat a takový ten chladný logický přístup co máš ty mě nebaví…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 7 inzerátů 16.12.18 15:55

Je nutne hned o nekom rikat, ze je hloupy, ptze na neco veri? Podle me jsi hloupy Ty, ze zakladas takovouhle diskuzi o nicem :nevim:

Příspěvek upraven 16.12.18 v 16:00

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1669 příspěvků 16.12.18 15:56
@Zimmar píše:
@divine woman čísla a karty jsou věci vymyšlené člověkem. Kdo chce, tak ať si v to věří, ale přijde mi to absurdní. Hvězdy člověk nevymyslel, ale jsou tak daleko, že jejich poloha nemůže mít na člověka vliv. 8o

K horoskopum se vyjadrovat nebudu, ale posledni veta je usmevna. :lol:
Nebeska telesa ovlivnuji lidi dost, stridani dne a noci, rocni obdobi, priliv a odliv, citlivejsi lidi i jejich spanek atp. a jsou od nas tak daleko… ;) :mrgreen:
Nekomu se muze zdat absurdni tohle, nekomu zase horoskopy, ve stredoveku se taky verilo, ze je Zeme placata. ;)
Kdo vi, co bude za par let. ;) :mrgreen: :pankac: :kytka: :mavam:

Zimmar
Stálice 67 příspěvků 16.12.18 16:00

@Mmmanka stridani dne a noci, roční období, spánek- měsíc a slunce. Ty nás ovlivnit mohou. Ty další jsou na to moc daleko. Takže tak :D :D :D :D

Zimmar
Stálice 67 příspěvků 16.12.18 16:01

@Twixinka ať si lidi věří. Ale je divné, že lidi věří v něco takoveho, ikdyz je jasně dané, co povahu ovlivňuje :D

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 7 inzerátů 16.12.18 16:05

@Zimmar zase nejaky chytrak,co si myslo,ze spolkl vsechnu moudrost sveta :zed: kolik mas vysokych skol? A na kolika vyzkumech ses podilel,ze si dovolis tohle tvrdit? Jen si tu chces zvedat sebevedomi a na to ja nemam zaludek :poblion:

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1669 příspěvků 16.12.18 16:06
@Zimmar píše:
@Mmmanka stridani dne a noci, roční období, spánek- měsíc a slunce. Ty nás ovlivnit mohou. Ty další jsou na to moc daleko. Takže tak :D :D :D :D

Nejmenuje se to znameni zverokruhu nahodou slunecni? :think: :mrgreen: :kytka: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >