Znamení zvěrokruhu v rodině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.03.18 16:26
Znamení zvěrokruhu v rodině

Ahoj, je tu někdo, kdo s vyzná ve znameních? U nás je to takhle: matka kozoroh, otec střelec, nejstarší syn beran, prostřední dcera vodnář a nejmladší dcera lev. Zajímalo by mě, co o tomhle uspořádán říká astrologie :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Russet
Kelišová 6773 příspěvků 21.03.18 16:32
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo s vyzná ve znameních? U nás je to takhle: matka kozoroh, otec střelec, nejstarší syn beran, prostřední dcera vodnář a nejmladší dcera lev. Zajímalo by mě, co o tomhle uspořádán říká astrologie :mrgreen:
Že to je rodina a pojí je pouto. Kdy se narodili, je vedlejší :zed:

laducha
Generální žvanilka 20812 příspěvků 21.03.18 16:36

Zkus mrknout na http://najdise.cz/ ;)

Anonymní  21.03.18 16:41

Neptala jsem se na tvuj nazor, ale na pohled astrologie :roll:

@Russet píše: Že to je rodina a pojí je pouto. Kdy se narodili, je vedlejší :zed:

Russet
Kelišová 6773 příspěvků 21.03.18 16:42
@Anonymní píše:
Neptala jsem se na tvuj nazor, ale na pohled astrologie :roll:

Tak to se načekáš, než ti astrologie odpoví.

Anonymní  21.03.18 16:48

Koukam, ze porozumeni psanemu slovu ti moc nejde :think:

@Russet píše:
Tak to se načekáš, než ti astrologie odpoví.

Russet
Kelišová 6773 příspěvků 21.03.18 16:50
@Anonymní píše:
Koukam, ze porozumeni psanemu slovu ti moc nejde :think:

A jak to teda myslíš? Chceš návod, jak se k jednotlivým členům rodiny chovat? Nebo případně vyměnit za jiný, astrologicky vhodnější? :zed:

Anonymní  21.03.18 16:56
@Russet píše:
A jak to teda myslíš? Chceš návod, jak se k jednotlivým členům rodiny chovat? Nebo případně vyměnit za jiný, astrologicky vhodnější? :zed:

To víš, že jo :mrgreen: (ironie, kdybys to zase nepochopila) Určitě pochopíš, že na tyhle tvoje jízlivé komntáře už nebudu reagovat. :mavam:

Russet
Kelišová 6773 příspěvků 21.03.18 16:57
@Anonymní píše:
To víš, že jo :mrgreen: (ironie, kdybys to zase nepochopila) Určitě pochopíš, že na tyhle tvoje jízlivé komntáře už nebudu reagovat. :mavam:

Já to chápu dobře, hrdinná anonymko.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 08:03
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo s vyzná ve znameních? U nás je to takhle: matka kozoroh, otec střelec, nejstarší syn beran, prostřední dcera vodnář a nejmladší dcera lev. Zajímalo by mě, co o tomhle uspořádán říká astrologie :mrgreen:
že beran a lev spolu budou hodně bojovat :mrgreen: :lol: mám ségru berana a chlapa berana, se mnou, jako se lvem to je dobrý boj :lol: zbytek netušim.

brumdinka
Generální žvanilka 24808 příspěvků 22.03.18 13:18
@martina.se píše: že beran a lev spolu budou hodně bojovat :mrgreen: :lol: mám ségru berana a chlapa berana, se mnou, jako se lvem to je dobrý boj :lol: zbytek netušim.

tak já to doplnim Beran, Lev a Střelec jsou ohnivý znamení tozn. boj, střelec je k tomu nezávislej, má rád svobodu a tvrdohlavej (jsem střelkyně, můj zatím ještě manžel Lev tak o tom něco vim :mrgreen:), kozoroh (můj táta) je taky tvrdohlavej a neústupnej..vodnář (moje segra a starší syn) je vzdušný znamení, spíš chce mít klid a radši se stáhne do svýho světa.. vybuchne až když se toho nahromadí příliš…takže máte super kombinaci :mrgreen:

http://www.extra.cz/…o-to-znamena

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 08:18
@brumdinka píše:
tak já to doplnim Beran, Lev a Střelec jsou ohnivý znamení tozn. boj, střelec je k tomu nezávislej, má rád svobodu a tvrdohlavej (jsem střelkyně, můj zatím ještě manžel Lev tak o tom něco vim :mrgreen:), kozoroh (můj táta) je taky tvrdohlavej a neústupnej..vodnář (moje segra a starší syn) je vzdušný znamení, spíš chce mít klid a radši se stáhne do svýho světa.. vybuchne až když se toho nahromadí příliš…takže máte super kombinaci :mrgreen:http://www.extra.cz/…o-to-znamena
:D :mrgreen: u nás to doplňuje blížnec (rozdvojená osobnost), panna - neskutečný puntíčkář a taky tvrdá palička.. úplně super.. ohnivá domácnost :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama