Znaménka či kondylomata?

Anonymní
5.4.17 10:03

znaménka či kondylomata?

Ahojky, omlouvám se za anonym, ale je to dost citlivé, nechci aby o tom někdo věděl. Kolem poševního vchodu, spíš u hráze se mi udělali tři taková ty vystouplá znaménka, nejdřív bylo jedno, tak jsem tomu nepřidávala pozornost, říkám si, že si teda vybralo místo, ale teď jsem zjistila, že tam jsou už tři. Nejsou obrovská, tak 1-2mm, ale dotekem jdou cítit i pohledem jdou vidět. Nebolí, nesvědí, jinak o nich nevím, zarazilo mě, že se začali množit.
Hledala jsem na netu informace a našlo mi to, že by to mohli být kondylomata. Vůbec nevím, jak jsem k tomu přišla, mám stálého partnera a na stoprocent vím, že jsem si věrní oboustranně. Jsem půl roku po revizi a od té doby mám asi sníženou imunitu, že by projev? Měla jsem i porvé v životě opar na rtu.
CO Vám na to pomáhá s domácíh rad? Jíst česnek jako desinfekci? Potírám tea tree alejem, zatím bez výsledku, asi budu muset k dr., ale nechci, aby na mě koukali jako na kdoví co. Snažíme se znova od miminko od revize je pořád něco. Děkuji za rady, tipy a zkušenosti, budu velmi vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
5.4.17 10:28

Ahoj, mela sem to samy, z venku cca 3 bradavicky u hraze. Sla jsem na gynekologii a zjistili, ze jsou i uvnitr. Musela jsem na vypalovani (pod narkozou). Myslim, ze na to maji i nejakou vodicku, kterou pomazes, ale to jen v pripade, ze jsou jen z venku. Opravdu za vznik bradavicek muze i snizena imunita. HPV vir ma v sobe spousta zen a ani netusi, ze to ma a jak se snizi imunita, ukazou se. Neboj se jit na gynekologii, je to uplne „normalni“ a fakt na tebe nebudou koukat jako na exota. Pokud by jsi otehotnela, tak te s bradavickama nenechaji rodit normalne, musela by jsi na cisare.

• Nahlásit
  • Citovat
825
5.4.17 10:30
@Anonymní píše:
Ahoj, mela sem to samy, z venku cca 3 bradavicky u hraze. Sla jsem na gynekologii a zjistili, ze jsou i uvnitr. Musela jsem na vypalovani (pod narkozou). Myslim, ze na to maji i nejakou vodicku, kterou pomazes, ale to jen v pripade, ze jsou jen z venku. Opravdu za vznik bradavicek muze i snizena imunita. HPV vir ma v sobe spousta zen a ani netusi, ze to ma a jak se snizi imunita, ukazou se. Neboj se jit na gynekologii, je to uplne „normalni“ a fakt na tebe nebudou koukat jako na exota. Pokud by jsi otehotnela, tak te s bradavickama nenechaji rodit normalne, musela by jsi na cisare.

tak to se mám teda na co těšit, a je nutné jít pod tu narkozu? Asi jen když jsou ve vnitř nebo velké, je to tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2737
5.4.17 10:36

@ucukusi Ono uz je to hodne let zpatky, ale ta vodicka na potirani, co sem cetla, byla vzdycky docela ucinna, ale uvnitr si to logicky nenamazes. Zabehni si na tu gynekologii, at mas jasno. Pokud by doslo na narkozu, je to opravdu max. na 20 minut, mohla sem i po probuzeni normalni obed, jen jsem byla trosku oblbla. Pak jsem par dni sedavala do lavoru s vyvarem z repiku a byl klid, jen sem musela dodrzet sestinedeli. :)
Dneska uz muzou mit jiny postupy, leky, tak bych te nerada nejak mystikovala. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2737
5.4.17 10:36

Tak sme se odtajnily moc hezky obe dve. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
825
5.4.17 10:39

@radka.vos taky koukám, jsem fakt trouba :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2737
5.4.17 10:44

@ucukusi kdyz nad tim premejslim, tak je mi to stejne fuk. :) Ja si myslim, ze tehdy sem to chytila od ex partnera, ale muzes to chytit v podstate kdekoliv uz jako mala holka (sauna, koupaliste, verejny toalety…).
Zatim neplas, treba to mas fakt jen z venku a pomuze ta zazracna vodicka na potirani. ;-) Zabehni k tomu doktorovi a budes moudrejsi. Jen bych se ted urcite nepokousela o miminko, dokud to nevyresis. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
825
5.4.17 10:46

@radka.vos no jo, co se dá dělat, jdu se objednat, já se z toho picnu, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2737
5.4.17 10:49

@ucukusi drzim pesti. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
825
5.4.17 10:58

@radka.vos tak mě objednali až na 24.4.a mám dbát na zvýšenou hygienu, víc nic mi nikdo neřekl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2737
5.4.17 11:00

@ucukusi ufff, tak to maji tedy dlouhy objednaci lhuty. :roll: My meli tehdy zakazany i sex, ale uprimne me se s tim stejne do niceho nechtelo, prislo mi to e-e… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
825
5.4.17 12:18

To me se taky nechce, radsi…koupila jsem si cesnek a hlivu na imunitu a mazu zatim tea tree olejem, tak uvidime, snad toho do te doby nebude vic a hlavne ve vnitr.diky za zpravy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama