Reklama

Znamínko od narození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 179 příspěvků 2 inzeráty 12.04.18 11:29
Znaminko od narozeni

Dobrý den je možné aby tydenni dítě mělo znaminko ve velikosti 3-5mm takové červené mel nekdo něco podobného k doktorce jedeme příští týden tak ji je ukážu děkují

Reklama

Reakce:

Apaji
Kelišová 5328 příspěvků 12.04.18 11:32

Jo, dcera má takové na boku od narození (spíše je to flek, není to vystouplé). Stejné má i tchyně (také od narození). Nezvětšuje se, nesvědí, doktorka o tom ví.

Edit: Dceři je už 13 let, a nemění se to.

vertunka
Závislačka 4573 příspěvků 12.04.18 11:37

Moje dvoumesicni ma taky na nozicce taky cerveny flek, ma ho taky od narozeni.

Knoflice
Echt Kelišová 7777 příspěvků 12.04.18 11:42

Taky máme rodové znamínko, od narození, každý někde na hlavě. Normální věc. V případě nějakých obav lze odstranit, řeknou ti na kožním.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 11:58

Není hemaglion?

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 12.04.18 12:52

Dcera se narodila s červeným znamínkem na noze. Říkala jsem jí, že ji tam dal anděl pusu, když jí za mnou poslal :) Teď jí je skoro čtyři a půl a už není skoro vidět.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama