Je to blížící se porod (38. tt)?

Anonymní
22.2.20 10:46

Znamky bliziciho se porodu? 38tt

Ahoj holky nemate nektera zkusenost?? :nevim: dnes rano jsem vstala a mela bolesti v podbrisku jako pri ms ale o neco silnejsi… Sla jsem teda chvilku zkusit teplou vanu abych zjistila jestli jsou to popr poslicci nebo se neco rozjede… Nachvilku to ustalo a uz se to zase rozjizdi bolesti v podbrisku jako pri Ms nekdy to zaboli vic nekdy min.. Mam i hroznej tlak v podbrisku pri chuzi mam jak kdyby se. Mi otvirala pochva a celkově mam v sobe takovy zvlastni pocit a strach… Co. myslite?? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.2.20 11:21

Muze byt ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
22.2.20 11:22

Můžou to být poslíčci a taky rozjíždějící se porod. Doporučuju měřit délku kontrakcí. Je miliarda aplikací, které se na to dají použít. Já měla třeba contraction timer je sice v angličtině, ale člověk mačká jenom jedno tlačítko - start a stop.
Když zjistíte, že se pravidelně opakují po nějakém čase (a ten čas klesá), tak bych jela do porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 12:19

@LilyJane jak naschval. Kdyz sem to stáhla tak to prestalo a mam ted chvilku klid :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
2412
22.2.20 12:33
@Anonymní píše:
@LilyJane jak naschval. Kdyz sem to stáhla tak to prestalo a mam ted chvilku klid :grin:

Jo to sem měla teď taky, když sem měla jet do poradny, začaly mě bolesti, tak sem zavolala ségru na hlídání a než sem dojela k doktorce tak to přešlo. Rodila sem až za 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 14:45

@JancaS84 mame termin 13.3 tak porad si rikam ze ma jeste cas ale uz je to opravdu bolestivy a dlouhy uz aby to bylo za nami i kdyz kazdej zase rika ze kdyz jsou takovy problémy tak to muze byt kazdym dnem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
22.2.20 14:59
@Anonymní píše:
@JancaS84 mame termin 13.3 tak porad si rikam ze ma jeste cas ale uz je to opravdu bolestivy a dlouhy uz aby to bylo za nami i kdyz kazdej zase rika ze kdyz jsou takovy problémy tak to muze byt kazdym dnem :roll:

No, uplne bych tedy nepanikarila. Me beicho tvrdlo 2 mesice, posledni mesic vecer uz ms bolesti, ale nepulzovalo. Cca 2 tydny pred uz jsem mela asi 3× cvicny najezd, vzdycky v noci a protoze prvni mi presne takhle zacal, tak uz jsem se těšila. Ale cipek furt 1,5cm, nic se nechasta a nekonec mi stejne prdla voda a jelo se. Ráno. Nesil, zabal do porodnice a cekej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 16:12

@PaníKadrnožková me. Prave prijde ze ho mam jak kamen ale nevím jestli je to tim ze uz tam. Ma fakt malo mista :roll: :nevim: no zabaleno mam uz davno takze jen cekam

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama