Znamky POTRATU na zacatku tehotenstvi

45
5.8.07 09:07

Znamky POTRATU na zacatku tehotenstvi

Ahoj vsem,

chtela bych se Vas zeptat (tech ktere mely potrat), jestli a jake jste mely priznaky pred potratem.

Moje situace je takova. Od menstruace bych mela byt v 9 TT, podle ultrazvuku jsem v 5-6 TT. Vzhledem k tomu, ze jsem mela nepravidelnou mens. , se moje doktorka domniva, ze jsem ovulaci mohla mit opozdenou a potom by 5-6TT odpovidal. Pozvala mne za 14 dni na kontrolu, aby videla na ultrazvuku, bud vyvinutejsi embrio nebo o stejne velikosti.
Toto je moje druhe tehotenstvi (prvni se podarilo) a krome hladu, ktery mam po 1 - 2 hodinach ve dne a nekdy i v noci a nuceni na malou, vubec nic nepocituji. Nemam ani boleni bricha, ani nespinim.

Chtela bych se zeptat, jestli nektera z Vas take nic necitila a potom musela jit na kyretaz.

Dekuji Vam za odpoved

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8569
5.8.07 09:18

Leni, to je ruzne, prece kazda z nas mela uplne jine priznaky tehotenstvi a podle toho nelze poznat, jestli je tehotenstvi v ohrozeni nebo ne…Klidne Ti nemusi byt ani spatne a tehotna budes nadale, ale muses taky zvracet a muze Ti byt nevolno…

Ja mela pred druhym ditetem zamlkle tehotenstvi, priznaky jsem mela az do 11 tt - bylo mi spatne, byla jsem ospala, prsa mne bolela…a ukazalo se, ze plod odumrel uz v 6 tt. A telo se chovalo jako tehotne dal… Spinila jsem jen jeden den, ale to uz jsem sla na gyndu…

Nezoufej, drzim palce, at je vsechno v poradku !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
5.8.07 10:22

tohle nejde vazne poznat podle tehu priznaku ;)

ja jsem tedka podruhe tehotna, prvni tehu jsem zacatek prozvracela, bylo mi blbe a telo ne a ne se srovnat.. no a to tomlhle tehotenstvi skoro ani nevim (krom lezouciho bricha ale prckove budou kousek od sebe tak to je jasny) nic me neboli, neni mi spatne (bylo mi asi tak dva dny a to mohlo byt uplne z niceho jineho ;)) proste kazde tehotenstvi je jine ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
5.8.07 10:25

Já bych se tak nepozorovala, vždyť jestli jsi v 5-6tt, tak ani nějaké příznaky mít nemusíš - já krom citlivějších prsou (jako před MS)takhle brzy nic nepociťovala. Rok před početím našeho dítka jsem potradila cca v 6tt. Začala jsem krvácet o něco víc než při MS a odešel se mě nezvykle velký kus sliznice ( :cry: ) hCG neklesalo v průběhu dalších 3 dnů, tak jsem musela na kyretáž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
5.8.07 13:00

Ahoj :)

Tak ja pri prvni tehu hned ten 5-6 tt zacala mit zaludecni problemy , ktere se drzely do 17 TT…jinak tehotenstvi i porod bez problemu. Nedavno jsem otehotnela podruhe a vubec nic mi nebylo, zadne nevolnosti,tlaky,nic… Na KO v 6 tt byl plod o tyden mensi, nic se neresilo no a v 7 tt jsem zacala spinit a do druheho dne bylo po vsem. Takze tezko rict.

Osobne teda ale muzu rict, ze srovnam- li pocit obou tehotnstvi, vnitrne jsem nejak tusila ze neco neni OK. Vubec jsem se jako tehotna necitila ani fyzicky a psychicky.

No osobne ti preji, at se brzy ukaze ze je mumis v poradku a ze mu tam bije silne srdicko.

Hodne zdaru a stesti! Vsecko snad bude dobre :)

Nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
5.8.07 13:26

Hlavně buď klidná, protože s tím stejně nic moc neuděláš.
Když jsem byla těhu, tak mi skoro nic nebylo, jen hypoglykemie. Při druhém (nezadařeném těhu) mi bylo zle, zvracela jsem....... A asi jsem měla mimoděložní nebo jsou i jiné možnosti, nevím, ale v 6+3tt jsem začala hodně krvácet, bylo mi 2dny předem špatně, tepání do konečníku, každý náraz a krok jsem cítila.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
5.8.07 19:20

Ahoj,
mně před potratem bylo strašně špatně. Jakoby menstruační bolesti do zad a do břicha, ale několikanásobně větší. Potrat přišel v 6tt.
A když jsem otěhotněla podruhé, tak jsem neměla žádné příznaky, kromě mírné žaludeční nevolnosti po ránu, ale ta se spravila hned, jak jsem se najedla :D A teď je z toho 2,5letý dráček.

Lenko, buď v klidu, nenervuj se (pokud to půjde) a uvidíš, co ti doktorka za 14 dní řekne. Držím palce, určitě to bude v pořádku!

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
5.8.07 19:54

Potrat jsem nezazila. Ale co se tehotenskych priznaku tyce......... ty jsem mela az od 7. - 8. tydne tehotenstvi. Takze nikde neni psano, ze ti teprve spatne nebude:-) Ne, ze bych ti to prala, Ale kdyz te to uklidni:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1872
6.8.07 07:41

U mě došlo k zamlklému potratu v 11 tt.. a předtím jsem normálně měla těhotenské příznaky.. bolely mě prsa, bylo mi špatně od žaludku..
A ten den, kdy jsme jeli do nemocnice, mě hrozně bolelo břicho.. jako silná MS.. a bylo mi strašně divně.. slabo a motala se mi hlava..
Navíc jsem celé těhotenství měla „divný pocit“..
Neboj, nemusíš mít těhu příznaky a všechno bude ok.. buď ráda, že ti není zle od žaludku.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
6.8.07 08:40

Neboj a vydrž. Já mám plod o 15 dní mladší, otěhotněla jsem 29DC. Vše se dál vyvíjelo normálně (tedy kromě toho, že jsem musela na plodovku neboť mi nevyšla krev AFP). Takže u tebe nemusí jít o problém. . .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
6.8.07 17:18

Ahoj
Já jsem prodělala ZT. Asi v 7tt mi najednou vymyzely všechny příznaky. Cítitla jsem se naprosto netěhotně. No a taky pak ten pocit, že něco není v poho.
Být tebou, tak to nechám koňovi. Nemá cenu se tím zabývat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.1.08 23:54

Ahoj,
napisi ti svou zkusenost. S pritelem jsme cekali druhe dite o ktere jsem prisla ve tretim mesici. Pri prvnim diteti jsem od prvniho dne citila , ze jsem tehotna ( bylo mi spatne , prsa me bolela apod. ) pri tom druhem vubec nic..... Mela jsem divny pocit!!! Do tretiho mesice vse o.k. a najednou to bylo " mrtve " pak uz to jelo .. nemocnice atd. Myslim si , ze to zena vyciti.. ze proste neco neni v poradku .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
23.1.08 00:00

Myslim že by jsi neměla o takových věcech uvažovat :wink:

Mé první těhu.nevolnosti,pořád jsem chodila čurat a pak kolem 10 týdne vše odeznělo a trochu jsem špinila,ale byl tam hematom a vše prý bylo v pořádku,ale ve 13 týdnu bylo mimi mrtvé.
Držim palce at je vše o.k
Já teda žádné tušení neměla a ani mě nenapadlo že by se mělo něco stát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
23.1.08 08:27

Ahoj, to opravdu různé. Já jsem byla na revizi v 10 tt, kdy se jednalo o zamklý potrat už od 6tt.

Nevolnosti jsem neměla, hodně jsem jedla, rostlo mi břicho a ve 4tt jsem lehce pár dnů špinila. Jinak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
23.1.08 08:29

Jo a taky to tušení pořád jsem měla pocit, že něco není v pořádku, ale doufala jsem, že si to jenom namlouvám a jsem zbytečně pesimistická - bohužel jsem nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama