Známky těhotenství před příznakama

Anonymní
23.9.20 17:29

Známky těhotenství před příznakama

Hned po vysazení a skonceni ms jsem měla sex je mozne ze od dalsiho dne muzu spozorovat ze se v tele neco chysta? Nemyslim uplne priznaky tehotenstvi vim ze to nejakou dobu tva nez se oplodnene vajicko v deloze uhnizi(musi tam nejdriv doputovat) muzu to na sobe nejak citit? Snad chápete mou otazku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24988
23.9.20 17:37

Ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7359
23.9.20 17:44

No já třeba ano, byl sex a já druhý den prostě věděla že to vyjde, podvědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
23.9.20 17:47
@Annabela11 píše:
No já třeba ano, byl sex a já druhý den prostě věděla že to vyjde, podvědomí.

Nevěřím. Spíš sis to vsugerovala a ono to opravdu zrovna vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7359
23.9.20 17:52

@darekp Tak věř…nějaký pátek jsem se otěhotnět snažila nikdy jsem ten pocit neměla najednou ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 17:54

Mě to taky přijde divné to bude vsugerované co tady píšete ale je zvláštní že já ten pocit mám taky jako že to vyjde a i se citim jiná

• Citovat
  • Nahlásit
24988
23.9.20 17:54

Navíc po skončení menstruace teprve bude ovulace, takže aby jsi hned druhý den věděla, že jsi těhotná je hloupost. Ještě jsi ani neměla plodné období nejspíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 17:58

Neviznám se v tom nevim

• Citovat
  • Nahlásit
24988
23.9.20 18:17
@Anonymní píše:
Neviznám se v tom nevim

Tak si něco přečti jak funguje ženský cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4808
23.9.20 18:19

Ne, těhotná nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 18:50

@mackA159 náhoda je blbec stát se to může ne že ne :D

• Citovat
  • Nahlásit
230
23.9.20 19:00

Smála jsem se ještě než jsem tu diskuzi otevřela.  :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 19:33

Co čtu podobné diskuze co se tíče tohle plno lidí spíše holek mají podobné reakce nepříjemný jak p***l a podobně pokud vám vadí na co se tu kdo ptá tak to nečtětě a už vůbec to laskavě nekomentujte!!! Chudáci holky co si mají o tom myslet už pak bude všem trapně se tu ptát na něco

• Citovat
  • Nahlásit
3370
23.9.20 19:44
@Anonymní píše:
Co čtu podobné diskuze co se tíče tohle plno lidí spíše holek mají podobné reakce nepříjemný jak p***l a podobně pokud vám vadí na co se tu kdo ptá tak to nečtětě a už vůbec to laskavě nekomentujte!!! Chudáci holky co si mají o tom myslet už pak bude všem trapně se tu ptát na něco

Tak když jsi schopna položit dotaz tohoto typu, tak se nediv. Dospěla ženská by měla vědět, jak funguje její cyklus a celkově rozmnozovani, protože tohle je hlavně tvoje ostuda. Ze ti na to holky odpovídají, jak odpovídají je jen reakce na tebou vyvolanou naprosto hloupou otázku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
23.9.20 19:55
@Anonymní píše:
Co čtu podobné diskuze co se tíče tohle plno lidí spíše holek mají podobné reakce nepříjemný jak p***l a podobně pokud vám vadí na co se tu kdo ptá tak to nečtětě a už vůbec to laskavě nekomentujte!!! Chudáci holky co si mají o tom myslet už pak bude všem trapně se tu ptát na něco

Holka, vyjadruješ se jak nějaká hooodně mladá koza. Podle tvoji reakce ti tipuju max 16 let :roll: Jestli nevíš jak funguje ŽENSKÝ ( ty si zatím jen dívka) cyklus zeptej se mamky nebo ji řekni ať tě objedná na gyndu a doktor ti to vysvětlí. Do té doby radši neměj sex :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama