Známost - rozvedený s dítětem

Anonymní
17.2.20 20:16

Známost-rozvedený s dítětem

Nechtěla jsem dávat tento dotaz, ale musím. Vídám se s mužem, který je rozvedený a má dítě. Nechci psát můj věk ani jeho. Nechci ať se domyslí jeho bývalá žena. Já děti nemám, ale už mám hraniční věk.
Občas tápu, jak se reagovat. Dám příklad. Telefonujeme si pět minut a slyším jak za ním přijde jeho syn a chce mu něco ukázat, je mu sedm let a muž položí hovor, že se mu musí věnovat a pak ho jde uspávat. Omluvil se mi, napsala jsem, že chápu. Že mě to mrzí mi nedám najevo.
Vím, že na prvním místě bude jeho syn, pak bývalá žena, se kterou se snaží mít pěkný vztah a pak někde já. Nevím, jestli to moc hrotím nebo jsem malicherná. Uvažuji, jestli se mám s ním nadále vídat a investovat sve city.
Ještě napíšu, že se bude stěhovat po rozvodu do bytu, který je pár pater od ní.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1510
17.2.20 20:20

Do toho bych jako svobodná bezdětná nikdy nešla. Už teď tě mrzí, že nejsi na prvním místě. Někdo prostě nemá na to starat se o cizí dítě a dělit se s ním o chlapa. Mám to taky tak a nikdy bych do toho nešla. Najdi si někoho bez závazků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3241
17.2.20 20:22

Souhlasím. Jsi malicherna a moc to hrotis. To není soutěž o první místo. Jestli si takto na začátku neuvědomíš, že dává synovi přednost nejspíš i proto, aby v tobě neviděl hrozbu a někoho kdo mu bere tatu a tím tě nezačal nenávidět, tak by sis měla najít bezdetneho. Rozpadla se jim rodina, dítě přišlo o pocit bezpečí, rodinu a stabilní domov… A ty na něj zarlis, protože má „víc“ pozornosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12903

Jen si lámu hlavu, proč píšeš jako překladač google??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3341

Tak jeho syn vždy bude na prvním místě. Kdyby nebyl bylo by to spíše špatné. Tak by sis ho vážila? kdyby kašlal na své dítě? Jeho ex by měla být jen v rámci komunikace ohledně dítěte a dobrých vztahu at dítě trpí co nejmín. A mít chlapa s dítětem nikdy není jednoduché. Všechno si zvaž. Já mám manžela, který má dvě dcery z prvního vztahu. Jak budeš mít zajem napiš mi sz, nebudu tu psát veřejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 20:23
@Netopýr1 píše:
Do toho bych jako svobodná bezdětná nikdy nešla. Už teď tě mrzí, že nejsi na prvním místě. Někdo prostě nemá na to starat se o cizí dítě a dělit se s ním o chlapa. Mám to taky tak a nikdy bych do toho nešla. Najdi si někoho bez závazků.

Nejlíp nějakýho semdnáctiletýho puberťáka, že? :D
Co když shání čtyřicátníka a takový, který je svobodný a bezdětný, bude mít asi jiný negativa, jaký asi bude těžký překonat, ne? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 20:23
@Anonymní píše:
Nechtěla jsem dávat tento dotaz, ale musím. Vídám se s mužem, který je rozvedený a má dítě. Nechci psát můj věk ani jeho. Nechci ať se domyslí jeho bývalá žena. Já děti nemám, ale už mám hraniční věk.
Občas tápu, jak se reagovat. Dám příklad. Telefonujeme si pět minut a slyším jak za ním přijde jeho syn a chce mu něco ukázat, je mu sedm let a muž položí hovor, že se mu musí věnovat a pak ho jde uspávat. Omluvil se mi, napsala jsem, že chápu. Že mě to mrzí mi nedám najevo.
Vím, že na prvním místě bude jeho syn, pak bývalá žena, se kterou se snaží mít pěkný vztah a pak někde já. Nevím, jestli to moc hrotím nebo jsem malicherná. Uvažuji, jestli se mám s ním nadále vídat a investovat sve city.
Ještě napíšu, že se bude stěhovat po rozvodu do bytu, který je pár pater od ní.

takový ten příběh z ulice tak trochu, mezi čárkou a tím plešounem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4486
17.2.20 20:25

Rozvedený s exkou o pár pater výše, se kterou chce mít hezký vztah - to je tak na odskok pro vdanou nebo rozvedenou s dětmi.

Jako mladá bez závazků s hraničním věkem nemáš u čerstvě rozvedeného, tobě myslí neoddaného šanci na nic. Ani na dítě, ani na naplněný vztah, protože tam je to jeho dítě, které nechce zanedbávat a další zas tak honem s novou známostí nepotřebuje.

Ten chlap je pro ženu, která nebude 100% vyžadovat jeho čas a přízeń.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 20:27
@Netopýr1 píše:

Mám tam chyby, psala jsem rychle.
Když já jsem ale už stará, dá se říct. Známe se měsíc a některé věci mě mrzí moc.

• Nahlásit
  • Citovat
58797
17.2.20 20:28

Ne, jako svobodná bezdětná ani omylem. Už vůbec ne do nerozvedeného v rozvodovém řízení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 20:28
@BaMaK píše:
Souhlasím. Jsi malicherna a moc to hrotis. To není soutěž o první místo. Jestli si takto na začátku neuvědomíš, že dává synovi přednost nejspíš i proto, aby v tobě neviděl hrozbu a někoho kdo mu bere tatu a tím tě nezačal nenávidět, tak by sis měla najít bezdetneho. Rozpadla se jim rodina, dítě přišlo o pocit bezpečí, rodinu a stabilní domov… A ty na něj zarlis, protože má „víc“ pozornosti…

Ty to taky moc hrotíš.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.2.20 20:29
@stinga píše:
Jen si lámu hlavu, proč píšeš jako překladač google??? :nevim:

Má to své důvody. Stačí takhle? :)

• Nahlásit
  • Citovat
17.2.20 20:32
@Anonymní píše:
Má to své důvody. Stačí takhle? :)

Mně spíš stačí, že ho chceš a je ti jedno, že budeš trojka - ty chceš jenom oplodňovače a pak ti je jedno, kde zůstane, hlavně když bude platit alíky, co? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1510
17.2.20 20:32

@Evžen.hrobař.žen ale tak ne všichni čtyřicátníci mají dítě. Jako sorry, už teď žárlí na to dítě a znají se měsíc. Při představě že jsem u něj doma a každý odpoledne dítě sebehne tři patra a bude nakyblovany u táty, plus celej víkend, děkuju pěkně. Nic pro mě a myslim, že bohužel ani pro zakladatelku.
Na tom není nic špatného, jen je třeba si uvědomit, že to nedáš a včas hodit zpátečku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 20:34

Ty to nedáš. Zbytečně ztratíš čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie