Znáte datum početí? Narodila se holka nebo kluk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:27
Znáte datum početí? Narodila se holka nebo kluk?

Ahoj, ráda bych se zeptala, kdo zná datum početí, jaké pohlaví se narodilo? Četla jsem, že každý měsíc se luna dostává do mužského nebo ženského znamení, což se po 2-3 dnech plynule mění. Když se počne v,,ženském,, znamení, narodí se holka, když v,,mužském,, znamení, narodí se kluk. Tak dělám takový průzkum, co je na tom pravdy. Tuším, že to bude jako u ostatních,,za­ručených,, rad 50:50 :D Pokud byste napsali den, měsíc a rok početí a co se narodilo, můžu se pak podívat na lunární kalendář, zda to vychází. Omlouvám se za anonym, ale okolí neví, že se snažíme o mimčo. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 08.05.18 22:28

:mrgreen:
20. 2. 2016 holka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:34

24.12.2012 kluk

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:35

28.10.2015 holka

Anne87
Kecalka 185 příspěvků 08.05.18 22:35

5.9.2015 holka

laducha
Generální žvanilka 21668 příspěvků 08.05.18 22:42

A co když se narodí dvojčata, kluk a holka?

Vím jen nejmladší, to ostatní už je dávno 8)
Holka, 3.5.2008

Janli
Kelišová 6051 příspěvků 9 inzerátů 08.05.18 22:55

No, moc to fungovat asi nebude, protože je rozdíl mezi sexem a oplodněním vajíčka. Sex 4.12.2016 a ovulace 9.12.2016. Co budeš brát jako početí? Holčička.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 23:00

Tak je to zatím, jak jsem předpokládala, 50:50 :D Víte, kdy došlo k ovulaci, kolikátý den od sexu? Beru den početí jako den oplodnění nebo ještě i následující den. Někde je to na hraně mezi dvěma znameními, ale vychází to tak napůl.
@laducha Jak je to s dvojčaty, když je jedno kluk a druhé holka, to netuším :nevim: Ale jak vidím, stejně to nevychází u každého.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 23:08

@Janli No u Tebe to vychází 4.12. 2016 vodnář a 9.12. 2016 beran, což jsou obě mužská znamení, takže podle toho holčička nevychází ani v jednom případě. Takže opět asi další,,zaručený,, návod :D Jinak pět dní před ovulací je slušná výdrž spermie ;)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 08.05.18 23:11

Kdysi jsme toto zkoušela, vychází mi to jen u části dětí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 23:19

No ještě se uvádí, že žena je kromě ovulace plodná i v té fázi Měsíce, ve které se narodila (Jonáš). Takže když se žena narodí třeba v den úplňku, je pak vyšší pravděpodobnost otěhotnění každý měsíc právě v den úplňku, a to nezávisle na ovulaci. Což je podle mě asi blbost :nevim: Jonáš to má rozepsáno podrobně a prý dokáže vypočítat ženě podle data jejího narození, kdy počne v ženském znamení holku a v mužském kluka. Postavil si na tom kariéru a hodně lidí mu má za co děkovat. Věřit tomu, či nevěřit? :nevim:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 08.05.18 23:32

Ježíš to je jako z pohádky… Jak šla biologie na vandr :roll:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 08.05.18 23:36
@Serpentini píše:
Ježíš to je jako z pohádky… Jak šla biologie na vandr :roll:

tak já bych provázanost lidských biorytmů, přírodních cyklů a hvězd (planet) nepodcenovala­..Příliv - odliv, gravitace, střídání ročních období, dne a noci. Spousta idí je citlivá třeba na úplněk :think: Jsou věci mezi nebem a zemí, netroufám si hodnotit, neb astrologii nerozumím.

beruska9
Extra třída :D 10713 příspěvků 08.05.18 23:41

@pe-terka : astrologie je na rozdil od biologie paveda. Jo, ja treba nepodcenuji vliv faze mesice na nektere biorytmy, treba dite mi behem uplnku hur spi, ale aby zena byla plodna mimo ovulaci je naprosta hovadina. Neni ovulace=neni vajicko= neni co oplodnit.

beruska9
Extra třída :D 10713 příspěvků 08.05.18 23:45

Prvniho bych i nekde nasla, merila jsem BT takze jsem vedela pomerne presne. Druheho netusim, ovulaci presne nevim a jinak stejne odhaduji +-tyden, podle testu i ultrazvuku to vychazi na pozdejsi ovulaci, nez normalne, takze kdo vi :mrgreen: Nicmene nejspis to bude vychazet cca 50:50 :P

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >