Reklama

Znáte doboru seznamku pro maminky podle regionu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 11:54
Znáte doboru seznamku pro maminky podle regionu?

Tak nějak jsme se těšila, že budu na mateřské třeba se svýma kamarádkami a bude to krásné. Mám jedno dítě a u něho chci zůstat, mateřství je fajn a nemám s tím jiné problémy. Jen ty kamarádky, co mají děti, se odstěhovali, takže si jen píšeme a jednou za 14 dní se sejdeme a ty bezdětné nemají zájem se se mnou scházet. S pár maminkami už sem se setkala, ale asi sem se jim nelíbila tak jak bych si přála. Pořád se musím ozývat jen já, ale když se sejdeme máme si o čem povídat a je to fajn :nevim:
Znám ententýky, kam chodím často, ale bohužel je tam samá Praha atd, a od té sem daleko. Našemimi, ale tam z našeho regionu už víc než rok nepřibil nový uživatel. Ještě nějaké seznamky? absence kamarádky nebo někoho, s kým bych se mohla aspoň jednou za týden scházet mě totiž velmi trápí. :roll:

Reklama

Reakce:

barbarossa
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 13.01.17 12:02

Odkud jsi, co treba zkusit najit nekoho tady?

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 13.01.17 12:03

A odkud jsi? :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 12:10

Jsem z okolí Svitav

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2474 příspěvků 372 inzerátů 13.01.17 13:03

Co facebook? tam je určitě spousta skupin maminek v daném městě, nebo čtvrti

lainka
Nováček 1 příspěvek 14.03.17 23:48

Taky hledám nějakou kámošku, jižní Čechy - okolí Českých Budějovic - Hluboká n. Vltavou. :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama