Znáte Herpotherm na opary?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jerry12321
Povídálka 12 příspěvků 09.03.17 07:55
Znáte Herpotherm na opary?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s přístrojem Herpotherm? Měla by to být tyčinka na opary a bez chemie. Chci si to objednat, ale neví jestli to funguje. Děkuji :mavam:

Reakce:
Brontik
Kelišová 7188 příspěvků 09.03.17 21:59

Neznám. Opary léčím zevnitř- preventanem akut. Když je zle, tak se ihned nadopuji a často se mi ani neudělá puchýřek a pokud tak maličký a rychle se hojíci…

Jerry12321
Povídálka 12 příspěvků 10.03.17 07:42

Tohle by mělo fungovat nějak teplem… a vypadá to jako rtěnka. Kámoška v Německu si to strašně chválí. Tak uvidím, možná to vyzkouším. :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >