Znáte MŠ Angelovou v Modřanech?

92
31.5.18 11:59

Znáte MŠ Angelovou v Modřanech?

Ahojky, máte některá z Vás zkušenosti s touhle školkou? Právě jsem se dozvěděla, že ji sem vzali. Jak probíhají první dny? Dávají možnost na adaptaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2129
31.5.18 12:23

Měli jsme tam oba kluky v posledním ročníku ( předškoláci ) a spokojenost velká, zvlášť tedy k té přípravě na školu. Spousta aktivit, divadla, plavání + velká zahrada, vstřícné učitelky. Jíst chodí do školy, cca 800m, dobrý výběr jídel. Jediné mínus je špatné parkování před školkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
31.5.18 12:47

A nevíte názory rodičů z prvních tříd?
Jestli jsou učitelky hodné atd?:) @dalimil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2129
31.5.18 13:05
@Sally84 píše:
A nevíte názory rodičů z prvních tříd?
Jestli jsou učitelky hodné atd?:) @dalimil

To bohužel neznám, ale já teda vždy předpokládal, že učitelky jsou hodné, jiná varianta mě nikdy ani nenapadla. Není třeba se dopředu strachovat… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
31.5.18 13:43

@dalimil :) to jo, já vím:) ale je to těžké:) přece jen,3roky byla jen se mnou. Teď ji sverim cizím lidem, do cizího prostředí k cizím detem :) sice teď pracujeme v jednom klubiku aspoň na to, aby si zvykala být bez nás, ale chápete ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2129
31.5.18 13:55
@Sally84 píše:
@dalimil :) to jo, já vím:) ale je to těžké:) přece jen,3roky byla jen se mnou. Teď ji sverim cizím lidem, do cizího prostředí k cizím detem :) sice teď pracujeme v jednom klubiku aspoň na to, aby si zvykala být bez nás, ale chápete ;)

Chápu, zažil jsem to 2×. Ale přece se předem nebudu stresova? Snažím se přistupovat ke všemu s optimismem a doufat v to nejlepší. ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama