Znáte někdo něco na padání vlasů po porodu

45
21.11.15 16:39

Znáte někdo něco na padání vlasů po porodu

Ahoj, znáte někdo něco, čím zmírnit nebo zastavit vypadávání vlasů po porodu? Už mě to štve, všude jsou mé vlasy. Dokonce jsem začala nosit šátek i doma, ale jen, co si ho zapomenu vzít, můžu začít uklízet. Ještě, že mě příroda vybavila bohatou kšticí :lol: dík za názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23888
21.11.15 16:48

Trpelivost :mrgreen:
Je to normalni, vypadavaji vsechny co do ted drzely. Za par mesicu to zase prejde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12620
21.11.15 16:50

Tak, mám stejný recept jako kamiš. Zažila jsem už 2× a vždycky se to padání vrátilo do normálu. Takže s tím nedělám nic ani teď potřetí.
V těhotenství mi vlasy nepadaly vůbec, tak teď holt vypadá to, co nevypadalo dřív. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2096
21.11.15 17:00

@TEETKA začaly mě padat 3měsíce po porodu a to takovým šokujícím způsobem, že jsem myslela, že půjdou moje husté vlasy po pás do kelu, ale trvalo to jen 2-3měsíce a jakoby utlo a upravilo se to samo…a jsem zpět na svých pár vypadnutých vlasech za den :dance: těhotenství, porod a hlavně kojení je tak náročné, že tělo to nedokáže pobrat a začne je vypouštět. Dnes jsem skoro 7měsíců od porodu(stále kojím),mám asi 3cm podrosty kolem celého obličeje…až je to sranda a jsem ráda, že se opět vzchopily…a začíná se hustota obnovovat. Takže se vyprdni na nějaké vitamíny, nebo něco podobného…pořádné jídlo, žádný stres a uvidíš jak to zničehonic přestane :hug:
Nepíšeš jak dlouho to trvá a jak staré mimčo máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14396
21.11.15 17:23

Taky sem zkusila všechno možné, výsledek žádný, sem 8 měsíců po porodu a vlasy si stále vesele vypadávají, nezbývá než chodit s vysavačem v ruce a doufat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8686
21.11.15 17:53

Ideálně ten lepící váleček z IKEA, to je teď můj věrný kamarád, protože dlouhé vlasy z koberce ani vysavač všechny nevezme, ale to jsi asi nechtěla slyšet :mrgreen: Zkus Alpecin C1 šampon, po prvním porodu mi zabral, teď ani ťuk :(, ale lepší se to, kolem toho 2.-4.měsíce po porodu jsem rukou tahala chomáče přímo z hlavy, postupně to padání slábne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
21.11.15 18:00

Jsem rada, ze v tom nejsem sama. Vlasy mi od porodu padaji silene. :zed: denne chomace vlasu je jich plna postel mala je ma vsude no hruza.. Uz aby se to, spravilo. Jeste do toho kojim, takze to mi taky neprida…holt musime holky vydrzet, az to prejde samo… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12620
21.11.15 18:17

Přejde to. :-) To by vás mohlo uklidnit. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@TEETKA mě doktorka napsala recept na Alpicort. Jsou to teda už dva roky, ale rozhodne mi pomohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874

Pokud kojis, tak jedine co bude fungovat je prostrihani. U prvniho jsem mela na hlave hola mista, pak jsem nechala prostrihat a bylo to lepsi. U druheho- no co si budeme povidat- pristi tyden jsem objednana ke kadernici :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1848
21.11.15 20:03

Tak já mám 9 měsíců po porodu a začaly mi padat kolem 6 měsíce a padají doteď. Taky mi rostou nové vlasy a vypadá to fakt směšně jak mi všude odstávají nové vlasy, ale hlavně že rostou že :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
23.11.15 19:28

Paráda, fakt jste mě uklidnily :palec: nebudu na to myslet a ono to přejde 8) Nevíte náhodou někdo, jak se dá upravit tady ten profil. Chtěla jsem ho nějak vyšperkovat, obrázek apd. díky a přeji krásný a ničím nerušený večer všem :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.17 19:54

Ahoj, jsem 3,5 měsíce po porodu a z ničeho nic mi začaly šíleně padat vlasy :) myslím, že za chvíli vypelichám 8o máte nějaký tip jak padání zmírnit nebo to prostě někdy přejde? :mrgreen: Všude se píše, že to někdy přejde, ale kdy a hlavně opravdu není něco, co by to zastavilo? Díky moc za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
1.11.17 19:58

Neboj prejde to, ale ja pak mela 2 délky vlasů, děsný :). Ale vsechny mamky z okoli, to tak mely…Pochybuju, ze by neco pomohlo. Ty vlasy se stresem z porodu poskodily a vypadnou tak i tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9421
1.11.17 19:59

Čas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu