Znáte někoho, koho soud odmítl rozvést?

Anonymní
11.5.20 20:03

Znáte někoho, koho soud odmítl rozvést?

Ahoj holky, dotaz je asi jasný - znáte někoho, koho soud odmítl rozvést?
Já tedy nikoho takového neznám, ale napadlo me, ze třeba i toto se muže stát - tak se jdu poptat takhle vás. Samotnou me rozvod čeká, ale věřím tomu, ze vše proběhne co nejrozumeji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64555
11.5.20 20:06
@Anonymní píše:
Já tedy nikoho takového neznám, ale napadlo me, ze třeba i toto se muže stát - tak se jdu poptat takhle vás. Samotnou me rozvod čeká, ale věřím tomu, ze vše proběhne co nejrozumeji.

Ne, neznám.. Postrádá to logiku.. Sama jsem Byla rozvedená asi za 3 Minuty..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2212
11.5.20 20:07

Tak soud nerozvede dokud neni rozhodnuto o detech, jinak aby i pak nerozvedl, musely by to byt vazne duvody, predstavuji si nemoc, postizeni ditete nebo jednoho z manzelu. Osobne nikoho neznam, ale znam dva, kde rozvod trval 2 roky, strasne se dohadovali, kdo za to muze, vyslychali se lidi ze vsi kvuli udajnemu milenci. To jsem moc nepochopila tu komedii, kdyz nakonec k rozvodu doslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11331
11.5.20 20:08

Já znám pouze rozvedenou, ale bez majetkového vypořádání, protože se nekonečně dohadují. Nerozvedou asi jen velmi specifické případy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
11.5.20 20:11

@LaPaloma rozvedou všechny.. Ale někdy trvá boj o děti popř o majetek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7554
11.5.20 20:14
@Anonymní píše:

Znam nekoho, jehoz zena se proti rozhodnuti soudu o rozvodu odvolala ke krajskemu soudu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 20:16

Běžně ne, ale zajímavý je to u věřících lidí. Pokud mají svatbu v kostele, jsou oba věřící - je to pro ně svátost, v tom případě se nejde rozvést a vdát znovu. Jenom v nějakých extra případech, které posuzuje Vatikán a jsou s tím šílený úřední tahanice. Pro laika to zní nepochopitelně, ale když je pro ně ta víra důležitá, tak je to asi komplikované.

• Citovat
  • Nahlásit
20118
11.5.20 20:17
@Anonymní píše:

znám jedny, kterým se to málem stalo, ale tam šlo o to, že když vcházeli, on jí podržel dveře, pomohl z kabátu, ona děkovala a pak se rozplakala. Takže soudkyně chvíli vážně uvažovala, že je nerozvede, odročí to a jim doporučí nějakého mediátora atd., ale nakonec ji přesvědčili.
Jinak platí, pokud jsou děti, tak nerozvedou dokud nejsou vyřešeny děti, majetek být vyřešen nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
11.5.20 20:21
@Anonymní píše:
Běžně ne, ale zajímavý je to u věřících lidí. Pokud mají svatbu v kostele, jsou oba věřící - je to pro ně svátost, v tom případě se nejde rozvést a vdát znovu. Jenom v nějakých extra případech, které posuzuje Vatikán a jsou s tím šílený úřední tahanice. Pro laika to zní nepochopitelně, ale když je pro ně ta víra důležitá, tak je to asi komplikované.

Rozvest i vdat se jde, ale uz jen civilni snatek. Vatikan vyhovi tak v jednom pripade z 100000 :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
11.5.20 20:24
@Anonymní píše:

Ale tam někde o určení akt sňatku, ale o to, že nemůžou v kostele.. Úředně se vzít můžou :palec: jinak máš ale pravdu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 20:29

Ja sem si pri rozvodu snad myslela, ze nas nerozvede… chlap tam nebyl, jen ja, a docela do me jela pecky ta pani, nebo jsem byla tak hotova ze me to prislo… jako uplne jsem se rozvadet nechtela, chlapa milovala i tak, ale behem manzelstvi spadl do drog a neslo to po dobrym ani po zlym, tak jsem se radsi chtela rozvest, nezili jsme spolu uz… no rozvedla, ale ja to vzala zpet, takze to nenabylo pravni moci a jsme dal manzele, vratili jsme se, mame dalsi dite a hromadu jinych problemu… vsude je neco

• Citovat
  • Nahlásit
70541
11.5.20 20:52
@Keyllah píše:
znám jedny, kterým se to málem stalo, ale tam šlo o to, že když vcházeli, on jí podržel dveře, pomohl z kabátu, ona děkovala a pak se rozplakala. Takže soudkyně chvíli vážně uvažovala, že je nerozvede, odročí to a jim doporučí nějakého mediátora atd., ale nakonec ji přesvědčili.
Jinak platí, pokud jsou děti, tak nerozvedou dokud nejsou vyřešeny děti, majetek být vyřešen nemusí.

Ještě že jsem neplakala. Ale zas se přimlouval, jestli by jsme nemohli sedět všichni společně ne těch židlích pro diváky, abych nebyla na té své straně tak sama, když on má právníka. :lol:

Ale jinak jo, jeden pár znám.
Druhý pár překecávali, ale nepovedlo se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15770
11.5.20 21:02

Znám jen pár, kde to soud odročil, nařídil nejdříve mediatora. Rozvedl je stejně, ale až za rok. Soud nejprve neshledal, že je manželství skutečně rozvrácené. Až napodruhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3053
12.5.20 07:22
@Anonymní píše:
Ja sem si pri rozvodu snad myslela, ze nas nerozvede… chlap tam nebyl, jen ja, a docela do me jela pecky ta pani, nebo jsem byla tak hotova ze me to prislo… jako uplne jsem se rozvadet nechtela, chlapa milovala i tak, ale behem manzelstvi spadl do drog a neslo to po dobrym ani po zlym, tak jsem se radsi chtela rozvest, nezili jsme spolu uz… no rozvedla, ale ja to vzala zpet, takze to nenabylo pravni moci a jsme dal manzele, vratili jsme se, mame dalsi dite a hromadu jinych problemu… vsude je neco

A jsi ráda, že jsi to vzala zpět?

Zakladatelko, neznám nikoho, koho nerozvedl soud :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat