Znáte psychologickou kliniku Eset?

3
31.12.19 16:35

Znáte psychologickou kliniku Eset?

Ahoj, nemáte nekdo zkušenost s klinickou Eset na Praze 10? Konkrétně s psyhologem Andrejem Chovancem? Chtěla bych znát názor jiného člověka. Sama nevím zda v terapii pokračovat co nikoliv, mam smíšené pocity. Tak předem Dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3718
31.12.19 16:44

Ahoj,
s Mgr. Chovancem zkušenost nemám, ale do Esetu jsem chodila na denní stacionář i na skupinu a měla jsem tam jeden čas i psychiatričku. Ty k Mgr. Chovancovi chodíš na individuální terapii? Mně třeba chlapi na terapii moc nevyhovují, vystřídala jsem 3 a vždy to byla dost tragédie. Teď chodím k psycholožce a je to pro mě daleko lepší. Držím palce, ať se správně rozhodneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
31.12.19 16:52

Teď mi došlo, já si spletla Mgr. Chovance a Mgr. Kamenišťáka, Mgr. Chovance trochu znám, byla jsem u něj letos na pohovoru kvůli dalšímu dennímu stacionáři. Byl na první dojem docela fajn, probral se mnou moje problémy a pak mi řekl, že na stacík, který vede, nemůžu, protože mám „těžší“ stav než lidé, kteří tam budou chodit. Ale byl vstřícný, řekl že se pokusí pro mě něco v Praze najít, měla jsem mu znovu volat a dát si s ním další schůzku, jenomže jsem mezitím skončila v léčebně a pak už jsem ho nekontaktovala. Ale nevím, jaký je na terapii, viděla jsem ho jen jednou hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
31.12.19 17:00

Dekuju za příspěvek, ani spis me zajímá jestli nekdo zná primo tohoto lékaře. Zda je dobrý, a pomůže. Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
31.12.19 17:03
@Jvobor píše:
Dekuju za příspěvek, ani spis me zajímá jestli nekdo zná primo tohoto lékaře. Zda je dobrý, a pomůže. Díky!

Vždyť tu píšu v druhém příspěvku, že ho znám osobně, ale jen z jednoho sezení a přišlo mi, že se snaží, protože i když mě nevzal na stacík, tak pro mě chtěl hledat další řešení a znovu mě objednal, jenomže jsem mezitím skončila v PL.
A není to lékař, ale psycholog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
31.12.19 17:04

Díky moc!

@Lollitka píše:
Vždyť tu píšu v druhém příspěvku, že ho znám osobně, ale jen z jednoho sezení a přišlo mi, že se snaží, protože i když mě nevzal na stacík, tak pro mě chtěl hledat další řešení a znovu mě objednal, jenomže jsem mezitím skončila v PL.
A není to lékař, ale psycholog.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat