Reklama

Znáte tuhle zimní bundu Wolf?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 27.09.10 19:01
Znáte tuhle zimní bundu Wolf?

Ahoj. Prosím, máte někdo osobní zkušenost s touto zimní bundou Wolf?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Uvažuju o její koupi pro dceru na běžné nošení v zimě - do školky, ven.. Líbí se mi na ní především to, že je dlouhá, tj pod zadek a schová záda.

Díky za přípěvky a zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lula
Kecalka 139 příspěvků 27.09.10 19:31

Ahoj máme tuhle bundu,ale podzimní a je super,malá ji má taky pod zadek a je pěkně teploučká,máme víc věcí od Wolfa a jsem s něma moc spokojená

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 27.09.10 19:48

a v lékárně jsem za ně dala přesně 276kč :evil: 8-o .Všimla jsem si až ted když koukám na cedulku z lékárny.Na internetu stojí 150 :lol:
Bože omlouvám se,to patřilo do jiné diskuze :oops:

Příspěvek upraven 27.09.10 v 20:09

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 27.09.10 20:04

Taky mame podzimni a jsem spokojena..jen bacha na velikost,delaji obleceni o dost vetsi.Cokoli od Wolfa beru o velikost mensi,nez bezne dcera nosi,a i tak je ji to mnohdy vetsi :-)

Kamco,co to povidas 8-o :lol: ?

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 27.09.10 20:06

Kamco, asi se půjdu podívat do lékárny, když ji tam mají tak levně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

O velikosti uvažuju. Až budu mít chvilku klidu, porovnám udávané rozměry s bundou, co nosila vloni. Ta jí je, ale rukávy už moc ne, takže hlavně delší rukávy a samozřejmě bych ráda měla velkou rezervu na minimálně příští zimu. Teď měří necelých 110cm a velikost oblečení mívá 104/110.

Lakynka
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 27.09.10 20:08

Já mám vyzkoušené od Wolfa oteplováky a ty jsou prostě supeeeer. A za tu cenu dokonalé. :palec: Ale ta velikost mi nepřišla nijak neodpovídající, asi si už nepamatuju :think:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 27.09.10 20:09
Lakynka píše:
Já mám vyzkoušené od Wolfa oteplováky a ty jsou prostě supeeeer. A za tu cenu dokonalé. :palec: Ale ta velikost mi nepřišla nijak neodpovídající, asi si už nepamatuju :think:

Jaké máte oteplováky? O nich taky uvažuju, ale nějak se mi barevně nehodí k sobě s jejich bundami :nevim: .

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 27.09.10 20:09
hkac píše:
Kamco, asi se půjdu podívat do lékárny, když ji tam mají tak levně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .O velikosti uvažuju. Až budu mít chvilku klidu, porovnám udávané rozměry s bundou, co nosila vloni. Ta jí je, ale rukávy už moc ne, takže hlavně delší rukávy a samozřejmě bych ráda měla velkou rezervu na minimálně příští zimu. Teď měří necelých 110cm a velikost oblečení mívá 104/110.

Tak to mělo patřit jinam :lol: :lol:

Lakynka
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 27.09.10 20:11

hkac: já nakoupila na Krakově v tom obchůdku s drogerií a dětskýma oblečkama, jestli znáš. Vedle Bio obchůdku. A tam mají jak bundičky, tak ty oteplováky. My máme takový tmavě šedivý. Schovala jsem je pro Veru. Urči je letos budou mít. Loni taky měli. Ale ty zimní bundy nevím. Chtěla jsem tam koupit, ale měli jen podzimní, slabé. Pán mi ale tvrdil, že to je zimní, moderní materiál a bla bla:D. V tom by mi Tom umrznul. TAk tam zkus juknout. Budeš mít případně představu o materiálu :palec:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 27.09.10 20:12

Jé, díky. Tak já tam zajdu. A nevíš, kdy asi (který měsíc) budou ty oteplováky? Abych si to hlídala.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 27.09.10 20:12

Tak mame jeste vytepleny sustaky - no spis jsou to oteplovaky a velikost docela sedi.Ale rukavy od bundy,jsem musela zalozit o 8 cm.. :roll:

Lakynka
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 27.09.10 20:16

Hkac: to netuším,. Já bych řekla, začátek října.. Ale přesně ti nepovím, je to pár let, co jsem je kupovala:)

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 27.09.10 20:20

Přímo tuhle bundu neznám, mám chlapečka. Ale značku Wolf opravdu doporučuju právě kvůli tomu, že opravdu myslí na zdraví dětiček a nedělají krátké minibundy. Kubíkovi jsem kupovala podzimní a moc se osvědčila její délka pod zadeček :palec: Taky souhlasím s tím, že i když je Kuba oproti vrstevníkům větší, tak velikosti od této firmy beru někdy o číslo menší, ale raději zkouším :think:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 27.09.10 20:55

My máme od nich tyhle zateplený šusťáky vevnitř je fleec, snad budou použitelný i na zimu :oops: hrozně mě nadchly za 2 stovky. Jinak malá teď nosí velikost 80 a koupila jsem 86 ale jsou příšerně velký (zjstila jsem až doma) tak je schovám na příští rok a vzala jsem ještě 80.Ty jsou teda taky delší ale už se to dá. :wink:

Jsou to tyhle - http://www.mimibazar.cz/foto.php?… ale myslím, že budou mít i klasické oteplováky

eliss
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 27.09.10 21:35

I já se přidám ke kladným zkušenostem se značkou Wolf. A s tou velikostí - něco na tom bude, že dělají vel. větší. Dcerka měří 128 cm a má podzimní bundu vel.122

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >