Znáte zdarma psychologa v Teplicích

18.3.17 18:27

Znáte zdarma psychologa v Teplicích

Dobrý den, mám takovou prosbu. Neznáte někdo ZDARMA dobrého psychologa v Teplicích?
Je mi trapné se ptát obvoďáka :D Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

20807
18.3.17 19:01

Najdi si seznam psychologů, kteří mají smlouvu s tvou pojišťovnou. Otázka asi 10 vteřin na googlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
18.3.17 19:28

Na psychologa aby byl zdarma potrebujes stejne zadanku kterou ti vypíše obvodak.. Tzv. Káčko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 19:39

Děkuji to mě nenapadlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 19:40

S psychologem v Teplících nemam zkušenost, kdybys ale hledala psychiatra, tak mam čerstvou zkušenost s prvním objednáním. Ted ve čtvrtek jsem je obvolavala a prvni ke komu jsem se dovolala byl pan dr. Gabel.(sidli za Lidlem)Moc sympaticky po hlase, bohužel ale moc dlouhá čekací doba.Mel volno az ke konci května. To bych nedala tak dlouho nyni cekat.Pak jsem se dovolala k pani dr. Jarosove a jdu k ni ted v úterý. Ani u jednoho nepotrebuji doporučenou od obvodni, pry to jde i bez toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 19:48

@lísteček1 Děkuji :) mám VZP pojišťovnu a našla jsem si Mgr. Ivu Červenkovou, tak se zkusím informovat a uvidím co dále :) nechci hned do sebe ládovat prášky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 19:51

Zkus si k ni nejprve zavolat a zeptat se zda potřebuje zadanku.Pro me představa ta, ze jdu ještě k obvodní a vse ji říkám byla nesnesitelná. Pak kdyztak napis, jak jsi pochodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama