Znechucuje mi sex

29464
12.8.15 18:14

Znechucuje mi sex

Budu ráda za názor na naši situaci :kytka:
S manželem jsme spolu zhruba pět let, překonali jsme velikou krizi a momentálně se situace tak nějak usazuje. Bohužel, partner se hodně změnil, ostatně já taky. On bohužel dost k horšímu :roll: Dělá mi naschvály typu mlaskání při jídle, když jde přede mnou, co krok se ubzdí :oops: a co je nejhorší, zvířecím způsobem si vynucuje sex. Místo pusy na přivítanou mě olizuje a šmátrá mi přitom do rozkroku. Když řeknu, že jdu věšet prádlo, odvětí: „já ti ho vyndám“ a když poděkuju dodá: „víš, že ti ho vyndám rád..“ načež rádoby svůdně mrkne a začne si stahovat kalhoty.
Když mu cokoli řeknu, tak se urazí. Reaguje tak i na snahu v klidu si promluvit :nevim: Pravda je, že už sexuální aktivitu prakticky nevykazuju, ale opravdu nemám chuť :poblion:
Neanonym abyste mi věřily, že tohle chodí mezi lidmi a taky jako pomsta manželovi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1219
12.8.15 18:16

:D já si celou dobu říkala, chudák holka, asi zapomněla odkliknout anonym… ten konec mě rozsekal :mrgreen: :mrgreen:
radu nemám, chápu tě, co je moc, to je moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
12.8.15 18:17

Tak pro mě je to hovado, co víc na to říct. Ani se nedivím, že se ti do sexu s ním nechce :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32260
12.8.15 18:19

Ale před tím byl jiný, změnil se… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
12.8.15 18:20

Fuj 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lizzi
12.8.15 18:21

@Fiducia upřímně Tě lituju, já taky měla po porodu asexuální období, manžel se dočkal až po půl roku, naštěstí netlačil nijak extrémně, ale kdyby dělal to co ten Tvůj, tak mu asi fyzicky ublížím.. soucítím s Tebou, promluvit si o tom s ním asi nejde, co?

• Citovat
  • Nahlásit
51
12.8.15 18:25

Jak dlouho spolu nespíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2594
12.8.15 18:33

@Fiducia Ajajaj to bych tedy taky nedala a as bych se sekla a už to dál nešlo :lol:
Neporadím, soucítím a snad to překonáš :think: :*
Podobného exota jsme včera potkali v obchodáku… Jel se svou polovičkou před námi na jezdících schodech hned před námi, začal ji dosti nahlas říkat, co budou večer v posteli dělat, olizoval ji ucho, ruku ji strčil pod sukni a možná jí paní vystrčil ven pusou :roll: Nejsem puritánka, ale toto bylo i na mě moc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
12.8.15 18:44

A co to zkusit naopak? když bude mít dostatek sexu nebude dělat takové věci, které dělá naschvál protože mu nedáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
merde
12.8.15 18:48

Jses si jista, ze jste tu krizi prekonali? Dost o tom pochybuji, chovate se k sobe hrozne. Asi si jen myslite, ze jste neco prekonali

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.15 18:49

Já tedy nejsem tak odvážná jako ty, takže já anonym. Ale ty jo, já to mám doma taky, už z toho kvetu, nedělá tedy nschvály jako mlaskání a prdění, je to kultivovaný muž, nicméně ten sex, neexistuje, aby kolem mě prošel a neohmatával mě, kdykoliv stojím u linky, přitiskne se ke mně a dělá, jakoby mě souložil, tak do mě jako naráží a to jsme oba oblečení, ty jo, to úplně nenávidím, jsem z toho úplně nepříčetná, vysvětluju po dobrém, řvu, hádám se, ať mi to nedělá a tejně mi to dělá, pořás mi hrabe na prsa a mezi nohy. Vysvětluju, že je to spíš odrazující, že to k ničemu není, když je den a plný barák lidí. No a nejhorší je to jeho neustálé mluvení o orálním sexu, za jeho huli huli do papuly ho jednou zabiju. Jak on vždycky stáhne ty slipy a vyvalí pinďoura a ještě kroutí bokama, jednou ho pobliju, fakt jo. :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
merde
12.8.15 18:51

@Fiducia a anonymni 8o to jako delaji i presto, ze vedi, ze vas to znechucuje? A pokusili jste se nekdy jim vysvetlit, co potrebujete, aby to v sexu klapalo?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.15 18:53

Noo, vypadá to, že manžel je dost nadrženej. Můj parner to zvířecí olizování a vrhání se na mě taky občas dělá. Ale opravdu jen málo, protože to taky nemám ráda. Asi se v některých chlapech občas vzbudí nějaká divoká zvěř, ale kdyby to dělal pořád, tak už s ním nic taky nechci mít.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.15 18:54

@merde já jsem anonymní, my tedy máme sex velmi často, téměř denně a sex je dobrý a klape. Ale tohle je obtěžování celodenně, ohnu se u myčky, hned mě hladí po zadku a zajíždí mezi nohy, prý kde je vystrčíno, tam je dovolíno, neustálé sexuální narážky. Když už nevydržím a ječím, tak mi řekne, že bych měla být ráda, že po letech manželství po mně pořád touží…já bych chtěla, aby netoužil.

• Citovat
  • Nahlásit
29464
12.8.15 18:59

@JaneDoe já se nestydím :mrgreen:
@Burj Chalifa věř, nebo ne, byl :jazyk:
@Lizzi tvůj manžel je opora :palec:
U nás to promluvit si nějak přestává fungovat :nevim: Jinak si to vyřešíme doma a ne na netu :lol:
Mě o chuť k sexu připravily právě až ty starosti, které jsme snad nějak ustáli, po porodu jsme se milovali úplně normálně. Až když bylo malej tak 3/4 roku, tak se to začalo sypat, ale sex pořád byl, ne často, ale byl. A teď ta abstinence taky netrvá dýl, jak měsíc :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama