Znechutil se mi sex s partnerem

Anonymní
16.7.13 11:31

Znechutil se mi sex s partnerem

Ahoj, pisu tento prispevek jako anonym, protoze se za to opravdu stydim :roll:.
Jsem v 5.mesici tehotenstvi, vsechno je vporadku, mam „krasny“ zivot, ale desne me trapi sex s mym partnerem.
Je mi 23 let, on o 11let starsi, jsme spolu skoro 3roky. Je to muj 1.opravdovy sex. partner a v tom je ten problem!
Nevim jak zacit :mrgreen:.. Zacala jsem nenavidet se s nim „milovat“–i kdyz se ani o MILOVANI mluvit neda. Ono je to tak strasne nudny s nim, ze uz je mi jen z te predstavy sexu s nim vazne zle;((. Ono kdyz se nad tim zamyslim zpetne, bylo to tak vzdy. Polazdy si jen lehl na zada a ja okolo neho „skakala“. Ale driv jsem si jakoby uzivala to, ze ho miluju a bavilo me ho videt, jak se mu to libi atd. Uzivala jsem si proste, ze uz mam sex;)),ale nevidela jsem za co stal, no;(. Partner mel navic uz od zacatku problemy s erekci, kt jsem „chytre“ vyresila tim (abych se po jeho selhani neustale neuzirala tim, ze kuli me nema erekci), ze jsem se na zacatku vzdy venovala ja jemu. Mimochoden pac jinak by ze sexu nic nebylo, on jen lezi na zadech a popr max mi „tam“ sahne na sekundu a to ke vse. No a mne z ty situace bylo spatne, ze je to o nicem. Tak jsem hned zacala s jeho uspokojovanim. No a kdyz uz „mohl“ ;),tak zase na tech zadech me jen zadoni o to, ze uz;)) a ani se nehne a chce „ja nahore“. A pak je po 30sek konec.
Takhle to je furt. Jo vlastne pak me desne objima a rika mi jak jsem uzasna a jak me miluje a nikomu me neda. A ja trpim, ale je mi ho lito a tak…to tak pokracuje.
Zkousela jsem toho uz tooolik;(,vzdycky pekny sexy pradlo, koupila jsem nam pred rokem ze zoufalosti (abych ho primela se venovat i me) takovou sex.hru,kde se vlastne navzajem uspokojujete a kdyz jsem mu ji dala pro roman. veceru, kt sem pripravila, tak si zacal cist pravidla a ja vydrzela sedet naproti nemu asi 10min a pak jsem sla tajne brecrt do koupelny, ze nic. Pak ji odlozil. A ja se tak tesila;£). Vzdycky jsen pripravila romant. program, pak doma vino a treba vanu se svickama–nikdy k nicemu v techto pripadech nedoslo, pac z vina ho zacala palit zaha;)) a lehl si na gauc a spal. atd. ja pak v depresi aspon dopila tu lahev vina,)!Desne bych touzila po sexu mimo postel, ale kdykoli jsem se snazila, tak me zarazil, ze at toho necham, ze doma v posteli. Do zmeny polohy jsem ho musela doslova az otacet;)) a obcas ldyz se teda s namahou hnul z polohy „na zadech“ ;)),tak mu prestal „stat“. Achjooo!!! Takze ted mne uz je jen z predstavy sexu s nim ZLE!!!
Noo, pred tehu jsem to nejak tak trpela, baucila jsem si uzivat aspon to, ze o me tak stoji. Snazila jsem si uzivat to, jak se mu to libi. Jak BLBA!! Jenze ted..prestala jsem se o sebe tak prehnane starat, klidne si na sebe doma oblecu stary, vyrahany teplaky a triko, nesekde mi na tom jak vypadam. Nemam uz motivaci proc jo, ted se staram o veci okolo mimca :srdce: a ackoli jsem nejstastnejsi budouci maminka, tak todle vse co jsem sahodlouze popisovala me vevnitr uzira :nevim:. Pac uz se mi znechutil i on celej–po fyzicky strance, v ostatnivh smerech si ho vazim. Ale necitim uz nic, jen odpor uz pri pouhym pohledu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.7.13 11:35

Zakladatelka
Boze, to je dlouhy;))!
Zapomnela jsem–psala jsen to proto, ze by snad nekdo zazil neco podobneho. Nechci ho opoustet, protoze jak jsem psala, vazim si ho, mam ho jako cloveka rada a prozili jsme toho spolu hodne. Navic kuli rodinam. A hlavne-protoze me opravdu miluje a ja bych mu nemohla ublizit.

• Nahlásit
  • Citovat
24117
16.7.13 11:36

Hm a nedejboze aby jsi se vyspala nekde mimo s nejakym poradnym chlapem.. Holka, tohle je fakt prusvih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58668
16.7.13 11:36

:think: ani se nedivím, že Tě to neba, tohle mít doma, tak do toho taky nejdu.. co říct? mluvila jsi s ním o tom, že by se Ti mohl taky trochu věnovat, nebo o změnách poloh a pod? Jinak k tomu nechutenství, udělají hodně aji horm. změny v těhotenství. každopádně to ještě zkusit vyřešit, jinak půjde vztah do kopru :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 11:38

Ahoj, asi tě to moc neuklidní, ale myslím, že tohle je cesta k milenci… Já jsem taky nespokojená, sex nebyl ani nepamatuji a jen z té představy je mi taky nějak divně, prostě jak jsem se vždycky těšila, tak teď mi naše sexuální abstinence bohužel vyhovuje. Nevzrušuje mě, nepřitahuje, spíš naopak. Jinak si ho taky vážím, že se stará o rodinu, že vydělává peníze, že nás má rád. Taky byl můj první a mám strach, že nebude poslední :( :?

• Nahlásit
  • Citovat
7385
16.7.13 11:39

No, tak pokud s ním pocitas jako spartnerem do budoucna, tak byste měli zajít za sexuologem. Není to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
16.7.13 11:42

Tak v těhu bych i chápala, že se ti do sexu nechce, hormony prostě tak fungují, ale vzhledem k tomu, že to stálo za prd i před tím… No tak s ním prostě teď nespi, třeba ho ta pauza dokope k nějakému extra výkonu. :nevim: Že by ti zahnul, tak toho bych se fakt asi nebála :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 11:45

Ahojky, tak to nějak vyřešte, hold jsou pro něj nějaké podpůrné prášky :nevim: Hlavní bude mu to říct, nemusíš to vybalit celé, ale třeba, že Tě už nějak nebaví ta jedna poloha pořád a že by jsi chtěla něco jiného, jetli Tě má rád, tak s tím něco udělá…
PS : já si toto zažila již dříve s přítelem, který zase uznával jedinou polohu, kde byl nahoře on a určoval tempo, jelikož když jsem trochu zrychlila bylo po parádě. Taky se mi začal „hnusit“ ale to bylo rychleji než u Tebe, trvalo to jen pár měsíců a já díky bohu mohla vzít nohy na ramena, u mě to bylo ale už za hranicí kdy se mi hnusila i pusa od něj a po sexu jsem se celá drhla. Fuj, otřepu se ještě i dneska, když si vzpomenu… M. K.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.7.13 11:47

Tak já se přidám, u nás taky nuda, můj manžel by taky nejradši jen v pozici on dole a já nahoře, jenže mě už to teda nudí, sex mě nebaví, protože to je furt to stejné dokola. Ani žádná předehra, navnadění, on to má nejradši ráno, ještě lépe tak v 5h, kdy já spím :roll: Jsme spolu 9let, máme 2 děti. Bohužel u nás začínají i jiné problémy než sex, takže kdo ví, jak dlouho to u nás ještě vydrží. Nechci rozbíjet rodinu, ale mám už pocit že vůbec nežiju a jen přežívám, na to že mi je 27let tak takhle žít fakt nechci. Jo a manžel je taky můj první a jediný co se týče sexu.

ANONYMKA XY

• Nahlásit
  • Citovat
896

První co mě napadlo.. řekla si mu to někdy, tak jako to píšeš tady?

zažívám něco podobnýho, jsme spolu 7let.. sex byl vždy super, ví přesně co a jak..po dlouhým snažení jsem otěhotněla..on se mnou nechtěl spát a nedonutilo ho nic:)(teda jo asi 2×),říkal, že nemůže když ví že je tam mimino:) některý chlapy tenhle blok mají no..jenže po porodu jsem měla velké poranění, dlouho mě bolela jizva, byla jsem na vše sama (on téměř není doma, a prostě už neni cht, do toho ten stereotyp a prostě nemám proč :oops: On to respektuje, nenutí mě, nedělá žádnej velkej nátlak, což dělá dobře.
( u mě je problém,. že z mýho pohledu neni dost táta a dost chlap, ale když už udělá něco že bych si dala říct tak to vyjde)

U mě je podstatný to, že vím proč tohle je a i vím co by mi pomohlo k sex. aktivitě..u nás ale nejde o žádnou poruchu..
Záleží na tom co chceš ty, jestli napravovat, nebo ho odejít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4019

Já bych ho osobně nechla tak dlouho abstinovat až by se k něčemu dokopal sám a pokud ani to né no tak je problém fakt v něm a měl by s tím něco dělat odkud je mladý, držím pěsti ať se celý život netrápíš, protože sex je celkem důležitý :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 11:49
@Anonymní píše:
Ahoj, asi tě to moc neuklidní, ale myslím, že tohle je cesta k milenci… Já jsem taky nespokojená, sex nebyl ani nepamatuji a jen z té představy je mi taky nějak divně, prostě jak jsem se vždycky těšila, tak teď mi naše sexuální abstinence bohužel vyhovuje. Nevzrušuje mě, nepřitahuje, spíš naopak. Jinak si ho taky vážím, že se stará o rodinu, že vydělává peníze, že nás má rád. Taky byl můj první a mám strach, že nebude poslední :( :?

přesně takhle to mám bohužel doma taky, je mi smutno, připadám si nechtěná, nežádoucí, už se začínám pohohlížet jinde :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.7.13 11:52

Zakladatelka
@pikola joo, to teda je;)! Hele a JAK STRASNE rada… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
donaga
16.7.13 11:53

Napadá mě k tomu jediný scénář, promluvit si s ním na rovinu, zkusit různé „hračky“ (uspokojit tě může i jinak něž „klasicky“, když má problém s erekcí), když nezabere ani to tak návštěva sexuologa a když ani to, tak buď se s tím smířit a nebo si najít milence(či nového partnera).

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.7.13 11:54

Ahoj. Tohle znám. Mám mladšího přítele a než jsem otěhotněla, tak mi nevadilo, že „po něm skáču“ jen já. Dělalo mi to dobře tak jsem to neřešila. Občas jsem vyprovokovala něco v autě, na výletě, doma v kuchyni. Sexovali jsme pořád.
Teď mám těhu pupek a mimo to, že jemu to nepřijde sexy, tak mi skákání na něm nedělá dobře. Většinou během sexu dojde k výměně názorů na téma.. " pojď nahoru ty, nebo zezadu" Někdy to respektuje, jindy naštvaně slezu a řeknu že mě to bolí a že teda nic nebude. Bohužel mi za ty měsíce nějak zlenivěl a kolikrát se ani nesnaží pokračovat jinak, otočí se a usne. Když se ho nešťastná ptám jestli mu to nechybí..řekne že už si zvyknul a neřeší to.
Trochu se děsím toho co bude po porodu. Jestli se vzpruží a pomalu ho naučím, že sex není jen o tom ležení na zádech, nebo budu trpět. Snažím se o tom s ním mluvit, ale on debatu utne a na truc pak týden dělá mrtvého brouka.
Přitom já bych mohla pořád..kdekoliv…jakkoliv. Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama