Zneužitá batolata

4144
3.6.16 17:25

Zneužitá batolata

Dívala jsem se teď na zprávy a dávaly reportáž o zneužití 2 batolat ve věku 1,5 roku. Bože já bych je zaškrtila. Matka svého syna dobrovolně dávala chlapovy za peníze. To snad ani není matka..mám obrovský vztek!!Sama mám holčičku 14 měsíců a nedovedu si to představit..snad je velmi tvrdě potrestají..jaký trest byste jim daly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3195
3.6.16 17:30

Doživotí v ženské věznici plné rodičů, které drží nad vodou jen myšlenky na jejich děti.. To by to doživotí bylo hodně bolestivé a krátké..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31929
3.6.16 17:31

Docela by mne zajímal sociokulturní a etnický původ těch dobytků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13806
3.6.16 17:32

Trest smrti, kdyby byl u nas mozny :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
3.6.16 17:32

Pro chlapa kastrace a doživotní vezeni. Matce doživotí. Jenže já to nedokázala ani rozkliknout, takže nejsem zrovna objektivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
3.6.16 17:34
@Burj Chalifa píše:
Docela by mne zajímal sociokulturní a etnický původ těch dobytků.

Mě taky, ale to tam ani nepsali..ale je to hrozný chudinky malý..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
3.6.16 17:37

Tomu se snad nedá říkat matka. Chudáčci děti, snad to na nich nenechá následky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27646
3.6.16 17:38

Svoje dítě mu dala sama. Ale chlapeček ho asi nerajcoval, tak unesli batole holčičku někomu z domu 8o 8o 8o Zneužil ji a nechal polonahou v lese. Naštěstí ji našli.,
Hrůza nevyslovitelná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
3.6.16 17:40
@Bábrdl píše:
Svoje dítě mu dala sama. Ale chlapeček ho asi nerajcoval, tak unesli batole holčičku někomu z domu 8o 8o 8o Zneužil ji a nechal polonahou v lese. Naštěstí ji našli.,
Hrůza nevyslovitelná.

jsou to prasata a ne lidi..taky doufám, že to na dětech nezanechá nějaký škaredý následky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
3.6.16 17:44

Doživotí, ale to nedostanou. Říkali chlap 15-20 let, ženská méně. Taky byla ve zprávách matka, která ubila roční dítě, dostala 10 let :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
3.6.16 17:45
@Tereza1986 píše:
Doživotí, ale to nedostanou. Říkali chlap 15-20 let, ženská méně. Taky byla ve zprávách matka, která ubila roční dítě, dostala 10 let :poblion:

ta „matka“ té unité holčičky ji nechtěla a chtěla se bavit..to je hrozný..já bych jim dala co proto všem takovým jim podobným :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6235
3.6.16 17:48

Dětem se naštěstí nestala vážná újma na fyzickém zdraví, tzn. ke znásilnění, jak si ho většinou představujeme (nějaký zásun) nedošlo. Znásilnění je i osahávání (a to i přes oblečení), olizování. Šlo o recidivu, budou mít pravděpodobně zvýšenou trestní sazbu o 1/3.

U matek, které ublíží svému dítěti např. po porodu jde o sníženou škodlivost pro společnost, proto jsou tam trestní sazby nižší @Tereza1986

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31929
3.6.16 17:49

Jsou chvíle, kdy je islámské právo šaría pochopitelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
3.6.16 17:50
@madanga píše:
ta „matka“ té unité holčičky ji nechtěla a chtěla se bavit..to je hrozný..já bych jim dala co proto všem takovým jim podobným :cert: :cert: :cert:

Strašný :cert: Po půlce trestu vyleze ven a udělá si další, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6235
3.6.16 17:55

@Tereza1986 snad nevyleze dřív jak po 2/3 trestu a bude mít nařízený dohled :nevim:

Osobně bych kastrovala všechny úchylné sexuální delikventy a matky jako je tahle ženská bych sterilizovala. Ale to by neprošlo, je to zásah do práv a s kastrací musí muž souhlasit, ženská sterilizace se v rámci trestů a opatření asi vůbec neprovádí :pocitac: tak doufám, že půjdou sedět někam, kde to budou mít hodně nepříjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama