Zneužívání??? co dělat?

Anonymní
12.3.16 13:27

zneužívání??? co dělat?

Dobrý den, předem se omlouvám za délku a za anonym.
Má mamka mě poprosila o názor, bohužel ho mám stejný tak prosím ještě vás o váš pohled na věc.
Mamka má rodinné známé, takové co spolu všichni tráví víkendy nebo dovolené atd. Takže je s nimi v kontaktu hodně i s jejich dětmi, protože má také malé děti. Jde o to že asi před rokem si nejstarší holčička desetiletá začala ubližovat. Nejčastěji si trhá kůži na rukou, ale dělá i jiné věci, řeže se na nohou, trhá si až do krve velké prameny vlasů atp. Nyní začala vyhrožovat že se zabije, zavře se třeba do koupelny a pak volá telefonem rodičům do práce že je doma a zabije se. Udělala to i ve škole. Mamka jim říká ať s ní jdou k psychologovi, že se ta holčička trápí a musí jí někdo pomoct. Ale to oni odmítají, nechtějí se o tom vůbec bavit. Mají celkem tři holčičky a tohle dělá jen ta nejstarší, ty mladší jsou zatím asi v pořádku.
Jde o to že ten táta není úplně,,normální,, pořád si volá s mamkou a stěžuje si, nebo si ulevuje od svých problémů a mamka ho vždy vyslechne. Prý není sexuálně spokojený se svou ženou, dřív měl milenky ale ty mu už nestačí, chce něco víc. Několikrát nabízel mamce peníze za sex nebo aspoň aby se mohl koukat na ně při,,tom,, někdy když hlídá všechny děti( jak své tak i mamčiny) a ona si pak pro ně jde, tak on sedí v obýváku nahý a honí si ho a kolem jsou děti. Mamka mu to zakázala před ní a před dětma tak se teď snaží, chodí k sexuologovi.
Už nekolikrát si mamka všimla že třeba když koukají na film a ty holky jdou k taťkoj na klín tak on jím strčí ruku pod kalhotky a hladí je po zadku. Na to mu mamka několikrát řekla že je to duvné, že jsou už velké ty děti. ale jim to přijde normální. Víc se o tom nechtějí bavit.
Když si to dám tak nějak celé dohromady myslím si že u nich v rodině něco není normalní, něco se u nich děje ale co s tím? Proč třeba nechtějí pomoct své dceři když každý vidí že se trápí, bojí se že by třeba psychologovi něco řekla???
Co myslíte, nechat je být nebo to někomu říct? Nechcem je někde nahlašovat ale co když se opravdu u nich něco děje a ta nejstarší si pak opravdu něco udělá, nebo se začne dít i s těmi mladšími. Třeba opravdu o nic nejde, jsou to velmi bohatí lidé a vypadají napovrch jako dokonalá rodinka.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Lizzi
12.3.16 13:33

Oni povazuji z normalni, ze otec osahava dcery nebo se se pred nimi uspokojuje? 8o jakto ze jste jste nevolali na policii?

• Nahlásit
3402
12.3.16 13:34

Jestli je tohle pravda, tak nechapu na co cekate :nevim: Uz vcera bylo pozde a prece to, ze jsem nekoho udala za takovou hnusarnu by Vam nemelo vubec vadit.

• Nahlásit
9475
12.3.16 13:35

Tak jednak mi nepřijde normální, že mu mamka dává na hlídání svoje děti, když ví, co ten chlap dělá

• Nahlásit
519
12.3.16 13:36

Tohle je minimálně na sociálku, spíš na PČR. A ať tam proboha tvoje máma nenechává svoje děti!!! Zapojte hlavy sakra. Já vidět kohokoliv jak si honí před mými dětmi, ukopla bych mu hlavu.

• Nahlásit
281
12.3.16 13:38

Okamžitě volat sociálku!!! Sakra ženský na co do pr..ele čekáte, až mu fakt hrábne nebo ten holce a bude pořádný neštěstí?!! I tak ty děti se budou muset psychicky z toho dostávat celý život, fůj!! Chtělo se mi zvracen jak jsem četla o tom honění, tohle si dovolit u mého dítěte, v životě bych s ním nepromluvila…navíc zřetelně už minimálně osahával své dcery, už to je trestné!!! Jestli nic neuděláte budete si to pak vyčítat, že jste mohli zachránit psychiku pár dětí a neudělaly to!! :poblion: :poblion:

• Nahlásit
14653

To je strašné. Chudák dítě. Ikdyž by tam nebylo přímo sexuální obtěžování/kéž by/, každopádně má holka velký problém. Pokud to rodiče nechtějí řešit, což je velmi divné, měla by to nahlásit tvoje maminka.Je divné, že si nevšiml nikdo ve škole, nebo lékařka, že má dítě nějaké zranění na těle?!Ten táta je evidentě úchyl, vůbec nechápu tu jeho manželku, že žije s takovým tydýtem. 8o

• Nahlásit
3158
@Anonymní píše:
Když si to dám tak nějak celé dohromady myslím si že u nich v rodině něco není normalní

Máš výbornej postřeh, to jako teda fakt super :zed: :zed: :zed: :zed: A kdy s tím hodláte začít něco dělat? Až před vama ty děcka osouloží? Nebo se pak taky nejdřív zeptáš na emiminu jestli je to normální? :roll: :roll: :roll:

Jen doufám že to není pravda, nemůžu tomu uvěřit.

• Nahlásit
1290

To si delas prd@el??? No myslim.ze ano…
Ovsem ja si prijit ke kamaradovi. ktery mi hlida deti a videt.hak si honi pero.na místě ho snad zabiju a prusim veškerý kontakty.

• Nahlásit
255
12.3.16 13:39

Okamžitě nahlásit a na nic necekat

• Nahlásit
133

To je vtip ne? A ty se radis na diskuzi? 8o V životě bych nedala děti někde, kde se děje něco takového…

• Nahlásit
625

No tak s takovym chlapem bych sve deti nenechala ani minutu-byt tvou mamkou. Fuj uchylak, nejsem v tve situaci. Ale teda uz jen to ze si honi ptaka pred detmi je uchylne. Asi bych to nekde nahlasila.. chudak holcicka-co kdyz ji zneuziva… :( :cert:

• Nahlásit
Lizzi
@Terka1603 píše:
Tohle je minimálně na sociálku, spíš na PČR. A ať tam proboha tvoje máma nenechává svoje děti!!! Zapojte hlavy sakra. Já vidět kohokoliv jak si honí před mými dětmi, ukopla bych mu hlavu.

presne.

• Nahlásit
13802
12.3.16 13:41

Hlásit na PČR, na OSPOD klidně taky, ale ti to taky hned budou hlásit na PČR.

• Nahlásit
6868
12.3.16 13:42

Cože??? 8o 8o 8o
Jestli tohle není výmysl, nechápu proč už nesedíš na PČR a nesepisuješ protokol.
A proboha ať tam Tvoje máma nedává svoje děti na hlídání. Copak to ji přijde normální aby si nějakej magor před dětma honil pinďoura??? :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama