Zneužívání sociálních dávek a udání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 19:57
zneužívání soc dávek udání ano- ne

Prosím o zachování anonymity, děkuji.
Napsala jsem oficiální stížnost na pani, která dlouhodobě zneužívala sociální dávky.
Jednalo se o částku 7.000,– za měsíc po dobu cca 3 let.
Je to mladá pani, která nikdy nepracovala, normální zdravá ženská.
Dávky jí byly odebrány, ted jde o to, že v okolí jsem za největší svini, je mi vyhrožováno, pomalu abych se bála i vyjít ven. Šlo mi o princip, na nemocné děti se v tomto státě pořádají sbírky a kdejaký vychcánek tady zneužívá dávky aby si mohl za ně jezdit po dovolených?!
Pro rejpaly, nikomu nic nezávidím, ale toto mi přijde příliš.

Doma je mi ted trochu vyčítáno, že jsem se do toho vůbec pletla…tak co myslíte? udělala jsem dobře? :nevim:
A jak by jste se zachovali vy, bylo by Vám to fuk, nebo by jste to řešili i za tuto cenu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 02.10.14 19:59

Myslim ze ti do toho nic neni!!!Mas se starat sama o sebe a ne o jiny!!! ;) ;) ;) Tohle ja bych rozhodne neudelala, proc taky, akorad bych byla za to co jsi ty, a to bych nechtela!!Staram se jedine o sebe a svou rodinu, a do jinych mi nic neni!!

Lucciaaa
Echt Kelišová 7586 příspěvků 02.10.14 20:02

A to je presne ono.. Proc se doprcic kazdej nestara sam o sebe? Vzivote by me todle nenapadlo udelat, ani nemam cas na to, abych o tom jen premyslela.. Chapu, ze ti lezela v zaludku, ale ted se nesmis divit za to co ted mas, ona ted bude mit veliky problemy (ano muze si za ne sama) ale ty zrejme jeste vetsi a uplne zbytecne :roll:

mischelinka
Kelišová 6513 příspěvků 02.10.14 20:02

Taky bych na nikoho nedonášela. Ve výsledku se to většinou obrátí proti tomu, co to myslel dobře a jestli ti to teď stojí za to, žít ve strachu. Podvádí kde kdo, důležité je, že vím, že já mám svědomí čisté a o ostatní se nestarám. jo a taky bych se bála o bezpečnost rodiny, proto bych to neudělala :nevim:

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 34 inzerátů 02.10.14 20:03

Já myslím, že jsi udělala dobře a obdivuji tě, já bych na to asi neměla koule. Jinak sdílím stejný názor jako ty.
@Jaja87 myslím že nám všem co pracujeme a odvádíme do státní kasy peníze na sociální pojištění do toho něco je. Tyto peníze jsou určené pro matky v nouzi, postižené děti apod. a ne pro nepracující vychcánky!

stanuska3
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 02.10.14 20:03

Za mě jsi udělala dobře, já bych to neudělala, pravě kvůli neprijemnostem, ale je to správné.

Uživatel je onlineelinka90
Závislačka 2638 příspěvků 1 inzerát 02.10.14 20:03

Podle mne jsi udělala dobre. Nevidím důvod proč bysme měli dotovat vychcanky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 20:04

@Lucciaaa souhlasím taky znám někoho takovýho, no a co, je mi do toho houby, tak co, každý věc a každýho problém. Je to dospělý člověk, tak at si dělá co chce.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65111 příspěvků 02.10.14 20:05

Dobře si udělala, je to okrádání všech ostatních. Nebo kdyby někdo vykrádal souseda, tak taky člověk ty policajty zavolá ne a nebude se tvářit, že to není jeho starost.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 02.10.14 20:05

Za mě? dobře jí tak :nevim: když bere co nemá, nemůže se divit..

ivašot.
Kelišová 7350 příspěvků 02.10.14 20:05

Asi bych to neudělala, protože bych neměla odvahu. Ale s tvým postupem souhlasím. Je hrozný, jak je u nás braný jako samozřejmost okrádat stát - zaměstnávání načerno, nepřiznávání příjmů, zneužívání dávek atd. A pak každej nadává, na školství, zdravotnictví a diví se, že stát nemá prachy. Manžel má firmu a všechny zaměstnance na pracovní smlouvu a odvádí za ně zdravotní a sociální poj. Zažila jsem minimálně 2×, že se mu známej taky podnikatel div nevysmál, že je blbej, že má nabírat jenom ičaře.

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 20:05

Udělala jsi dobře. Pokud bych o nějaké takové svini podrazácké věděla, tak bych nahlásila. Takových lidí je moc, a místo lidí co to opravdu potřebují to vyžírají tito zmetci!

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 02.10.14 20:06

Já bych řekla teď: DOBŘE TI TAK…když strkáš čumák, tam kam nemáš, pak se nediv, že přes něj dostaneš, pro příště si tohle rozmyslíš

Příspěvek upraven 02.10.14 v 21:18

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65111 příspěvků 02.10.14 20:06
@Lucciaaa píše:
A to je presne ono.. Proc se doprcic kazdej nestara sam o sebe?

Až uvidíš, že někdo tvé kamarádce krade auto, taky myslíš, že bude správné se starat o sebe?

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 02.10.14 20:06

Kazdej by se mel starat sam o sebe… ;) Kdyby nebyl takovy blby stat a platy takovy apod..Tak by to lidi nezneuzivali…Sta­rejte se radsi sami o sebe..Akorad se to pak obrati proti vam praskackam.. 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >