Zničená fasáda - vyjádření ke vzniku škody pro pojištovnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Géčko
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.07.19 13:33
Zničená fasáda - kroupy - na pojištovnu

Ahoj mám dotaz, praskla nám fasáda na domě, volali jsme na pojišťovnu, přijel jejich likvidátor všechno sepsal. A po 14 dnech nám přišel dopis, že máme doložit od nějaké firmy která dělá fasády ( vyjádření k příčině vzniku škody), máte s tím někdo zkušenost? Všechny firmy které jsem oslovila mi řekli, že nic takového nepíšou a že s pojišťovnou nechtějí mít nic společného :roll: :roll: :roll:
Psal Vám někdo takové vyjádření?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 13:37

Obrať se na firmu, která vám fasádu dělala nebo na soudního znalce.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 25.07.19 22:20
@Géčko píše:
Ahoj mám dotaz, praskla nám fasáda na domě, volali jsme na pojišťovnu, přijel jejich likvidátor všechno sepsal. A po 14 dnech nám přišel dopis, že máme doložit od nějaké firmy která dělá fasády ( vyjádření k příčině vzniku škody), máte s tím někdo zkušenost? Všechny firmy které jsem oslovila mi řekli, že nic takového nepíšou a že s pojišťovnou nechtějí mít nic společného :roll: :roll: :roll:
Psal Vám někdo takové vyjádření?

co je to za pojistovnu? tohle po nas chtela jedna pojistovna, at si zajistujeme sami vyjadreni fimy atd.-pojistovnu jsme opustili. Pojistovna si ma totiz odborny nalez zajistit sama!!!Samozrejme pokud nejakou firmu najdes a ta ti to napise, urychli to vyreseni pojistne udalosti. Idealni obratit se na fitmu, kera vam opravu te fasady bude delat, at tam firma napise to co po nich pojistobna chce a rovnou muze napsat predbezny navrh ceny oprav.Soud.znalce samozrejme neshanej, to by ses nedoplatila.

Géčko
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 27.07.19 07:25

@maskovak bohužel záruka už není a firma taky ne

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 27.07.19 09:40
@Géčko píše:
@maskovak bohužel záruka už není a firma taky ne

ja ti ale nepisi nic o zaruce ani o stare firme…naopak jsem ti dala presny navod jak vec vyresit.no s touhle zmatecnosti tezko takovy problem vyresis…mej se pekne

Váš příspěvek
Reklama