Zničená plotýnka, je to na reklamaci?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 29.11.18 17:29
Zničená plotýnka, je to na reklamaci?

Holky poradíte? Přidávám obrázek. Mám úplně nový plynový sporák, nebyl zrovna levný, spíš naopak. Po týdnu vaření se na jedné z plotýnek objevilo tohle. Předchozí sporák tohle neměl po letech intenzivního vaření a neustálého přetékání hrnců. Nejsem si vědomá, že by mi teďka přetekl hrnec nebo cokoliv. Nevíte, čím to může být a jestli to můžu reklamovat? Díky moc. PS: vypadá to jako napečené jídlo, ale není, povrch je úplně hladký. Zkoušela jsem vyčistit a nic.

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33285 příspěvků 29.11.18 17:31

boha jeho, jasně že za připálenou plotýnku může výrobce

Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 29.11.18 17:35

@matkabagristy ach jo, když tě obtěžuje někomu poradit, tak nereaguj :roll: ale co se u tebe vůbec divím

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 21135 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 18:05

@Lalelale zkus reklamaci a uvidíš jak se k ní postaví.

pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 29.11.18 20:28

Odmoč do horké vody a cifem by to mělo pustit. Nebo něco na grily .. to je podle mě špinavé

Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 29.11.18 23:27

@Aspera @pannda holky děkuju. Zkusím zítra ten cif a dám vědět. Dnes jsem zkusila normálně čistič na sporák a nic, když potom přejedu prstem, je to úplně hladké a čisté, jak kdyby to bylo zrezlé.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33285 příspěvků 30.11.18 06:51

já mám dobrou zkušenost s modrým larrinem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >