Zničená složenka - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 15:18
Zničena slozenka

Zdravím. Prisel mi rodicak na slozenku jako obvykle. Jenze dcerka mi ji celou roztrhala :roll: je nepouzitelna. Nevite co s tim, aby mi penize vyplatili?

Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 14.05.19 15:25

Jak moc je roztrhaná? kdybys to vzala na poštu, vyčetli by z toho vše co potřebujou??
jinak budeš muset požádat úřad práce o to, ať to pošlou znovu. Proč to máš vůbec na složenku, není to zbytečné v dnešní době? Musíš určitě i čekat o dva dny déle oproti účtům

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 15:28

Me znama rikala, ze stacilo jit na UP aby ji rekli nejaky cislo ty slozenky a kdy to odeslali a s tim jit na postu.Ale je to x let zpatky.tak nevím jak je to teď. Je úplně nepoužitelná ta slozenka. A kvůli problémům co mame je slozenka to nejlepší řešení :) ale to je věc jiná.

Petula306
Kecalka 322 příspěvků 14.05.19 15:41

Já teda nevím, proč v dnešní době někdo chce peníze na složenku, ale budiž. Budete muset zavolat ať vám poslou novou

Cenarius
Kecalka 321 příspěvků 14.05.19 15:43

@Petula306 staci kdyz mate exekutorem zablokovany ucet

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 15:44

A podle toho čísla kdyz budu mít mi to nevyplatí?
Proč si to nechávám posílat na složenku je pouze moje věc. Na to sem se neptala. Chtěla jsem jestli někdo nemá zkušenost..Ale dík

Cenarius
Kecalka 321 příspěvků 14.05.19 15:55

Tak vemte telefon a na tu postu zavolejte ne? Mate to vyreseny xkrat rychleji nez tady :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 16:08

@Cenarius jak tak koukám, tak ano :pankac:

Váš příspěvek
Reklama