Zničené vlasy od kadeřnice, melír

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jogurtina
Povídálka 27 příspěvků 26.01.17 21:21
zničene vlasy od kadeřnice, melir

Ahoj potřebuji poradit-:) Dneska jsem byla u kadeřnice pdbarovala mi vlasy melirem a pak mi je i strihala…vse se zdalo v pohode, ted sem si vlasy umyla jeste jednou a najednou se ukazalo ze jsou silene upaleny, jak gumička :( co mam. delat jako nejrychlejsi prvni pomoc? A jak je mozne ze nez jsem si je umyla vypadaly v pohode? :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

leryl
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 26.01.17 21:33

Asi bych zítra zašla za kadeřnicí jí vlasy ukázat. Pokud jsou opravdu zničené melírem, žádala bych nějakou regeneraci zdarma…

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 26.01.17 21:36
@Jogurtina píše:
Ahoj potřebuji poradit-:) Dneska jsem byla u kadeřnice pdbarovala mi vlasy melirem a pak mi je i strihala…vse se zdalo v pohode, ted sem si vlasy umyla jeste jednou a najednou se ukazalo ze jsou silene upaleny, jak gumička :( co mam. delat jako nejrychlejsi prvni pomoc? A jak je mozne ze nez jsem si je umyla vypadaly v pohode? :(
:think: co tě vedlo k tomu si mýt vlasy od kadeřnice znovu? kdo ví jestli sis je tím brzkým mytím nepoškodila :think:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 26.01.17 21:38

Udelej reklamaci. Hlavne nevtirej ZADNE OLEJ A OLEJOVE PRIPRAVKY! Hodne lidi to tvrdi, ale na spaleny melir je to blbost. V lekarne si kup BALZAM Capillan, v Yves Rocher masku na poskozene vlasy, pokud mas vic penez, tak masku Alterna.Jsem z oboru. Zabalem z oleje a vajicek tak chemicky znicene vlasy nevyresis :-).Na chemii bohuzel zase chemii. Ovsem nemusi to byt chyba kadernice, nektere typy vlasu, treba me, melirem silene trpi, proto o tom vim sve.Mam to lety vyzkousene :-),vim co ti radim :mavam:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 21:39
@Jogurtina píše:
Ahoj potřebuji poradit-:) Dneska jsem byla u kadeřnice pdbarovala mi vlasy melirem a pak mi je i strihala…vse se zdalo v pohode, ted sem si vlasy umyla jeste jednou a najednou se ukazalo ze jsou silene upaleny, jak gumička :( co mam. delat jako nejrychlejsi prvni pomoc? A jak je mozne ze nez jsem si je umyla vypadaly v pohode? :(

Tak to je šílený, hodně štěstí ať se to vyřeší :hug:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 26.01.17 21:40
@jdukolem píše: :think: co tě vedlo k tomu si mýt vlasy od kadeřnice znovu? kdo ví jestli sis je tím brzkým mytím nepoškodila :think:

To je nesmysl, po aplikaci meliru kadernik take vlasdy myje, melir je dnes tak vyvinuty, ze je zafixovany a dalsi umyti nevadi.

Jogurtina
Povídálka 27 příspěvků 26.01.17 21:41

@jdukolem dala jsem si na ne fialov sampon aby nebyly zlute :/

Jogurtina
Povídálka 27 příspěvků 26.01.17 21:42

@maskovak děkuji :srdce: hned zitra koupim

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 26.01.17 21:43
@maskovak píše:
To je nesmysl, po aplikaci meliru kadernik take vlasdy myje, melir je dnes tak vyvinuty, ze je zafixovany a dalsi umyti nevadi.

hned ten den? :think:
nejsem kadeřník proto se ptám, ale vím že když jsem byla na melírech já tak mi na to kadeřnice dávala ještě jakési cosi co mělo být na vlasech jako regenerace aspoň 24 hodin jakože na obnovení struktury vlasu nebo tak.. vím, že když se melír umyje normálním šamponem tak se z něj může stát chemlon :think:

Kriss Tina
Kelišová 5575 příspěvků 26.01.17 21:43

Kadernice nejspis pouzila moc silny peroxid, sla bych reklamovat at ti udela nejaky zabal. Jako prvni pomoc doma nejakou masku, ale upaleny vlasy se moc nespravi obycejnejma pripravkama z drogerie.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 26.01.17 21:44

@Jogurtina Aha,tak to jsi nenapsala :-( Tak to jsi nemela delat. Tyhle sampony zasahuji do uz zmelirovane struktury. Takze doporucuji jit ke kadernici, priznat se a pozadat o radu, takto na dalku ti tezko nekdo poradi.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 26.01.17 21:45
@Jogurtina píše:
@jdukolem dala jsem si na ne fialov sampon aby nebyly zlute :/

hele takže jsi šla už od kadeřnice nespokojená? jen se ptám, protože moje kadeřnice mi říká co mi tam dává a proč a vyloženě se se mnou domlouvá na tom co ano či ne.. neumím si představit, že dám xx stovek za melíry a pak si to musím doma dodělat nebo tak :think: :think:
ale jako pokud to máš spálený že ti to upadlo tak je jasný že je to blbě

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 26.01.17 21:46

@jdukolem Normalni myti nevadi, to muzes myt klidne 10×, ale ona to umyla SPECIALNIM FIALOVYM SAMPONEM, ktery slouzi na jeste vetsi zesvetleni barvy.To tu nevyresime.Ke kadernici a postupne regenerovat vlasy.Fakt,za­kladatelko, nechaou, jak te napadlo do chemie pridavat doma dalsi chemii. Drzim pesti! :*

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 26.01.17 21:48
@maskovak píše:
@jdukolem Normalni myti nevadi, to muzes myt klidne 10×, ale ona to umyla SPECIALNIM FIALOVYM SAMPONEM, ktery slouzi na jeste vetsi zesvetleni barvy.To tu nevyresime.Ke kadernici a postupne regenerovat vlasy.Fakt,za­kladatelko, nechaou, jak te napadlo do chemie pridavat doma dalsi chemii. Drzim pesti! :*

ten fialový šampon jsem měla taky ale vím že mi kadeřnice radila až 14 dní po proužcích + mi dávala od matrixu na to nějakou masku či co.. aby se ten vlas lesknul a nebyl drsný či ja to napsat.. ale říkala že ten fialový šampon jen trochu to jo no

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 26.01.17 21:50
@jdukolem píše:
ten fialový šampon jsem měla taky ale vím že mi kadeřnice radila až 14 dní po proužcích + mi dávala od matrixu na to nějakou masku či co.. aby se ten vlas lesknul a nebyl drsný či ja to napsat.. ale říkala že ten fialový šampon jen trochu to jo no

Máš pravdu, fialový šampon dát do čerstvého melíru je blbost.No stalo se. Držím, zakladatelko, pěsti

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >