Zníčený život po chybě doktorky při porodu

Napsat příspěvek
1918
9.4.17 09:17

@Jj.Mm samozrejme by se vsechno prosetrilo a jestli pochybil doktor, tak nemocnica je za nej zodpovedna a at zaplati, kdyz rodice se pak s jejich chybou musi trapit do konce zivota…tohle neni d3lat ve fabrice, lekari jsou zodpovedni za lidske zivoty..takze musi pocitat s obrovskou zodpovednosti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 09:21

Pokud dite bylo nekde v porodnich cestach, cisare uz udelat nemohli. Nez sal pripravi a matku uspi, dopadlo by to treba smrti uplnou. Proc to svadite hned na doktory? Co kdyz za to muze selhani tela matky, tam to dite bylo celou dobu, nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
9.4.17 09:26

…Sice je to 7 let a „známá“ čekala naprosto zdravé dítě…

a anonymní vypravěč přesně ví jak to bylo, kolik minut bylo dítě mrtvé a kdo za to přesně může a najednou si „vzpoměl“ že to bude řešit

nejspíše je to celé vymyšlené od začátku do konce, s účelem prudit a pomlouvat…internet je na tohle mor… :roll:

vymyslí se historka a jede se… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 09:33

@Borrealis ale nikdo to nechce řešit. jen jsem chtěla znát názor protože já vůbec nevím co bych dělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 09:33

Tak na tohle není co říct :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23276
9.4.17 09:49
@jana šmolíková píše:
@Borrealis ale nikdo to nechce řešit. jen jsem chtěla znát názor protože já vůbec nevím co bych dělala.

Je to neštěstí a je to nespravedlivé, to je jasný.

Ale zkus to vzít i takhle…
Císař se v podstatě dělá z důvodu, že ta žena selhala jako rodička a NENÍ SCHOPNA to dítě sama přirozeně porodit.
A když by to dítě z ní nedostali, ona by třeba neporodila vůbec, omdlévala by vyčerpáním, dítě by v ní zemřelo, ona by dostala pak otravu krve a zemřela též.
Prostě ten porod je bez záruky i dnes, akorát dnes není taková úmrtnost rodiček a novorozenců jako kdysi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
9.4.17 09:53

@free333 co to. meles? Cisar se dela treba u dvojicek, kdyz ta zenska proste nema stavbu tela na to, aby prirozene porodila, nebo kdyz najednou dite musi okamzite vena nemuze se cekat na prirozeny porod..jake selhani? Rodit cisarem je mnohem mnohem narocnejsi, hlavne pak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23276
9.4.17 09:56
@romik0013 píše:
@free333 co to. meles? Cisar se dela treba u dvojicek, kdyz ta zenska proste nema stavbu tela na to, aby prirozene porodila, nebo kdyz najednou dite musi okamzite vena nemuze se cekat na prirozeny porod..jake selhani? Rodit cisarem je mnohem mnohem narocnejsi, hlavne pak…

Přečti si, cos napsala.
Opět u žen, které z přírodního hlediska selhaly a samy by bez pomoci nikdy neporodily, o to tady jde.
Zapomnělas, že jsme pořád ještě příroda? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18241
9.4.17 09:57
@free333 píše:
Je to neštěstí a je to nespravedlivé, to je jasný.Ale zkus to vzít i takhle…
Císař se v podstatě dělá z důvodu, že ta žena selhala jako rodička a NENÍ SCHOPNA to dítě sama přirozeně porodit.
A když by to dítě z ní nedostali, ona by třeba neporodila vůbec, omdlévala by vyčerpáním, dítě by v ní zemřelo, ona by dostala pak otravu krve a zemřela též.
Prostě ten porod je bez záruky i dnes, akorát dnes není taková úmrtnost rodiček a novorozenců jako kdysi.

No to je blud stoleti, zena selhala jako rodicka, neni schopna porodit, tak existuje sekce :palec: :potlesk: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23276
9.4.17 09:59
@Eemii píše:
No to je blud stoleti, zena selhala jako rodicka, neni schopna porodit, tak existuje sekce :palec: :potlesk: :zed:

A proč teda neporodí bez pomoci?
Vždyt má na to právo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 10:08

:roll: 8o já jsem rodila 27 hod přirozeně, nacpaná vyvolávajícími léky a neotevřela jsem se ani o píď…v tu chvíli mi bylo nějaké mé právo uplně u perdele…a byla jsem za císaře ráda…a jo, ještě teď mě strašne mrzí, že jsem neporodila přirozeně, ale opravdu si nemyslím, že jsem selhala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 10:10
@Jj.Mm píše:
@romik0013 jak jste si jista, že doktorka udělala něco špatně??? Je to tragédie hrozná, paní je mi strašně líto, ale prijde mi, že si všichni všechno ptedstavuji jak hurvinek válku, přece 100% nevíte zda něco udělala špatně doktorka! Treba se proste už nic delat nedalo! Nebo vy jste lékařka a byla jste u toho?? Všichni cesi hned žalovat, žalovat nic jiného neznaj. :pocitac:

Nene…tady prave je trend takový, držet hubu a krok. Mam takových neštěstí kolem sebe několik. A nikdo to dal neresil, spise se snaží s tim vyrovnat, coz je pochopitelné, jenže pak se nikdy nic nezmění. Kdy uz doktori pochopí, ze lide jsou jejich zákaznici, ze lékař dela službu pro lidi. Jsem učitelka a take se musím smířit s tim, ze deti jsou mi,,zákaznici",ze se musím přizpůsobit jim, ne oni me. Musím respektovat rodice, bez jejich deti bych ja nemela praci. Tak proc to nekde jde a jinde ne? Pokud lekare jejich prace nebaví, coz take dokážu pochopit..lide jsou otravni, drzi, hulvati…nekteri, samozrejme,…tak at tu praci nedělají. V tomto pripade samozrejme nevíme kdo za co mohl…těžko soudit, ale bojovat by clovek mel proti prohřeškům jiných.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22552
9.4.17 10:12
@jahuhudka píše:
Spoustu veci se muze podelat. A neznamena to automaticky ze vinu nese doktorka -doktor. Neni panbuh a ani automat. Nektere cekaji zdrave dite a umre v 40tt :nevim: Nektere ae narodi zdrave a umre na nahle umrti

Moje slova. Je mi jasné, že rodiče takového dítěte tak nepřemýšlí a nemůžu soudit, nezažila jsem. Otázka je, jak moc to šlo odhadnout, zda by to lépe zvládli v nějaké superspecializované nemocnici nebo by to tak dopadlo kdekoliv.
Mě třeba sestra u porodu naprosto zbytečně houpla na břicho. Dítě šílené dráždivé, tlumené léky, já v šestinedělí psychicky vyřízená. Je to kapička proti tomu, co se stalo jiným, ale taky mě to zpětně štve a říkám si, jaký celoživotní dopad to bude mít třeba na povahu a psychiku dcery. Sestra prostě stará škola :?
Ono se dneska rodí postižené děti, kdy se to zjistí až po porodu nebo těsně ke konci těhotenství a odhalil by to třeba jen test z plodovky, který se nedělá běžně. Mám takové případy v okolí.
Ale je mi to líto a vždycky, když něco takové slyším nebo čtu, tak mě to běží min. 2 dny v hlavě :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
9.4.17 10:16
@jana šmolíková píše:
Je mi z toho taky hrozně. hlavně že říkají že domácí porody jsou nebezpečné. ale že v porodnici dokážou tohle. já jsem si taky zažila v porodnici své. byla jsem ve sprše a hlava dcerku skoro venku a já tam byla uplně sama. proto radši ani nebudu podruhé těhotná protože v porodnici už rodit nechci a na domácí porod si netroufám.

Myslíte, že doma by to dopadlo lépe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
9.4.17 10:21

@NapoleonovaDesire presne tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...