Zníčený život po chybě doktorky při porodu

Napsat příspěvek
13
15.4.17 10:15

Ne vždy je chyba na straně lékaře. Mohl se vyskytnout nějaký skrytý problém, porucha.
Naše Viktorka byla také zdravá, najednou krvácení, akutní císař, žila 15 dní. Jestli zemřela kvůli tomu krvácení, nebo chybě lékaře už nezjistím. Ale pátrat potom? To bych se musela zbláznit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67418
15.4.17 10:24
@j-p píše:
@jana šmolíková není nato co říct. Všichni doktoři a sestry si kryjí záda. Nam taky zmrvili porod, sice jsme přežili ale ja mám psychické problémy dodnes a nemám peníze a dobré právníky, tak se taky nic nestalo :,( :zed: :pocitac:

Nám také pokazili porod, už jen tím, že u rizikového těhotenství a rizikového porodu nikdo nebyl, malý je zbytečně vyvolávaným porodem narozený o měsíc dříve, má poruchy jako ADHD+PAS+vývojovou dysfázii, na porod nemám vůbec dobré vzpomínky, byla tam jakási mladá studentka, co nevěděla, co má dělat. Prostě něco strašného. Když jsem si šla pro papíry, potřebovala jsem dokumenty pro plastiku, tak se záhadně ztratily. A na drahé právníky nemám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
j-p
11771
15.4.17 11:10

@Andrejka81 ja mám taky trauma do konce života a následky psychické. :,( :,( Taky mi zbytečně vyvolávali porod a byl z toho akutní císař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67418
15.4.17 11:12
@j-p píše:
@Andrejka81 ja mám taky trauma do konce života a následky psychické. :,( :,( Taky mi zbytečně vyvolávali porod a byl z toho akutní císař.

To je strašné. A také jste byla ve velké porodnici, kde nemají čas se všem rodičkám věnovat? Mně ten porod vyvolávali úplně zbytečně. Trval 36 hodin a chudák malý…Ten měsíc v tom břiše mu doteď chybí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4295
15.4.17 11:24
@Andrejka81 píše:
To je strašné. A také jste byla ve velké porodnici, kde nemají čas se všem rodičkám věnovat? Mně ten porod vyvolávali úplně zbytečně. Trval 36 hodin a chudák malý…Ten měsíc v tom břiše mu doteď chybí…

jaký byl důvod k vyvolání? Jistě nějaký byl. Přeci se miminka nerodí o měsíc dřív jen tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67418
15.4.17 11:30

@belladonna
No prý preklampsie, ale kdyby mne nechali na rizikovém jako jiné maminky, miminko bych ještě cca ty čtyři týdny mohla donosit. Ale celý porod byl absolutně zpackaný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama