Zničila jsem kuchyňskou desku

684
26.6.19 20:41

Znicila jsem. kuchynskou desku. Foto

Nebite, co s tim? Desku mame 3roky… je. mi. to lito… nechce se mi kupovat novou. Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
234
26.6.19 20:43

A vyčistit to nejde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14914
26.6.19 20:47

To půjde obrousit a nalakovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
26.6.19 20:48

To se dá napravit, ale bude to chtít nějakého šikovného muze s bruskou. Pokud je to masiv, zbrousit a znova napustit/namorit. V koupelně mám tenhle typ dubové desky, najemkyne na ni nechala asi zaplou kulmu a většinu jsme vybrousily a to to bylo černý do hloubky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
26.6.19 20:55

Ne.
delala jsem knedle a vyparila se mi voda. a jak jsem to zjistila hned jsem dala hrnec pryc ze sklokeramicke desky, a tohle zustalo. je to vypalene… ne spinave :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10842
26.6.19 21:04

Není to masiv, je to dřevotříska, že? Z obi. S tím nic nenaděláš, vybrousit to nepůjde, zničíš tu vrchní vrstvu. Myslím, že spravit to nepůjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15992
26.6.19 21:06

Pokud je to masiv, pak to půjde. Ale jestli je to jen taková ta dřevotříska polepená dýhou, pak se obávám, že s tím nic neuděláš:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24468
26.6.19 21:19

Vypadá to jako deska z masivu? :think: V tom případě přebrousit, nalakovat/naolejovat a máš hotovo :think:
Pokud není, tak s tím asi nic moc nenaděláš, jen vyměnit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4518
26.6.19 21:21

Bud vymenit desku, nebo na to polozit nejake pekne prkynko a nechat ho tam lezet? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2880
26.6.19 21:24

@katuska1984 jee to se mi presne stalo :mrgreen: skvarila jsem sadlo a blbku me nenapadlo nic lepsiho nez dat ten hrnec na linku…vycistit to fakt nejde. Proste spaleny no. My nemeli masiv, takze se ta dyha na tom zacla loupat…musela pryc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
26.6.19 21:28

To se mi stalo, když jsem byla mladá ve svém prvním bytě. Při jedné akci jsme si pustili na lince elektrický gril :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No, tak jsem koupila takové ty plastové samolepky na zeď- hrnec, a ten tam nalepila. Zůstal tam dalších 5 let a každý chválil jak je to vtipné. Včetně rodičů, kterých byl byt, psssss :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
26.6.19 21:31

@katuska1984 vypaleny hrnec, to je blby. Asi jedině celou desku vybrousit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.19 21:32
@katuska1984 píše:
Ne.
delala jsem knedle a vyparila se mi voda. a jak jsem to zjistila hned jsem dala hrnec pryc ze sklokeramicke desky, a tohle zustalo. je to vypalene… ne spinave :?

Hmmm povedlo se me presne to same na rok stare desce.My tedy koupily novou :( Nechtela sem se na to divat.Unas to jinak resit neslo. Znami co nam delal kuchyn mel ze me ohromnou radost

• Citovat
  • Nahlásit
2655
26.6.19 21:35

Nevim jak dlouha deska je, ale i v Ikee jsme kupovali babicce za 2-3tisice 2,4metru a drzi zatim suprove 5 let. Takze kdyz to reknu blbe, vymenit desku a koupit novou neni zadna hruza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
26.6.19 21:39

Mě když se takového něco stane, horký hrnec pokládám vedle umyvadla na nerezový odkapávač. Na linku nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama