Znovu dát nepočůranou plenu?

196
2.3.08 14:48

Znovu dát nepočůranou plenu?

Ahoj,

naše dvouletá dcerka má pleny už jen na noc. Tak 3× do týdne zůstane i přes noc úplně suchá a já mám vždycky dilema, jestli jí tu samou plenu můžu dát i další večer. Je vážně suchá, nesmrdí, vypadá prostě čistě. Je mi prostě líto jen tak plýtvat. Bez plen půjde až do nové postele cca za dva měsíce, teď je u nás na letišti a celé ho převlíkat se mi tak často opravdu nechce :-)
Dáváte někdo takhle opakovaně plenu?

díky za reakce

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2316
2.3.08 15:14

ahojki, babička /moje mamka/ to tak ještě nedávno dělávala holce,,,,,, no mně se to malinko příčí, připadá mi to jako vzít si včerejší kalhotky - omlouvám se za to přirovnání, pokud to někomu bude vadit. Naštěstí chvíli na to byla malá bez plínek, tak jsem se toho zbavila, a taky jezdíme k našim vždy jen na pár dní, nebydlíme s nima, tak se to dalo vydržet. Pokud by mi plínky třeba docházely a já věděla, že do mateřské si prostě další balík nemůžu koupit, tak bych s nima takhle šetřila, to bych si nějak omluvila, ale normálně bych to asi nedělala. I když chápu, je to lákavý, takhle šetřit, když ta plínka je opravdu suchá, ale nevím,,,, mám nějakej blok nebo co :) A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
2.3.08 15:32

AHOJ.POUŽITOU PLÍNKU I KDYŽ JE SUCHÁ BYCH MALÍMU NEDALA.MYSLIM ŽE PŘIROVNÁNÍ S TĚMA KALHOTKAMA JE SPRÁVNÝ A TAKY TO TAK VIDIM. :wink: .ŠETŘIT SE DÁ JINDE,ALE NA TOMHLE BYCH NEŠETŘILA.pŘECE JEN U HOLČIČEK BYCH SI NA TO DÁVALA JEŠT VĚTŠÍ POZOR NEŽ U KLUKA.nĚKDO TO TAK DĚLÁ,ALE JÁ MÁM STEJNEJ BLOK JAKO ANÍK :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1966
2.3.08 15:43

Ahoj,
tak já jsem takhle opakovaně dávala jen plínky na ven, když měl Tomík takové ty trénovací. Přece jen jedna stojí kolem 10Kč a když ji za nějaké dvě hoďky venku nepočůral, bylo mi líto ji vyhodit. Nebo jsem třeba dala 2× nepočůranou plínu po odpoledním spaní. Ale noční jsem i suché vyhazovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.3.08 15:45

Tak já ji většinou ještě použiji. Ale ne po noci, to se nám ještě suchá nepodařila. Doma jsme bez plín, ale ven a na odpolední spaní ještě nosíme. Takže pokud je bez nehody, tak ji znova použiji. Nic na tom nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
28414
2.3.08 18:55

Ahoj, já synovi na začátku února musela plínku na noc vrátit, od ledna jsme zkoušeli bezplínovou noc a ke konci se zvládnul počůrat i 2×. Teď už má víc jak týden ráno plenku suchou a klidně mu ji dám další noc. Ale jen dvě noci, pak znovu čistou. Plenka je suchá, čistá, voní, lepítka lepí, nevidím důvod jí vyhodit. Trenky má syn každý den čistý. Možná je to jiné u holčiček. Ale takhle u nás u kluka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
2.3.08 19:36

Mně na tom nepřijde nic divnýho dát znovu plínku. Ale mám kluka, kdybych měla holku, asi bych ji taky znovu nepoužila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
2.3.08 20:11

Taky jsem na odpo spaní dávala zpět suchou druhý den, nedávno měl i v noci (bohužel to byla nějaká výjimka) a tak ji dostal. Pokud není nějaká nevonící a moc zmačkaná tak proč ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
2.3.08 20:15

Ahoj,
po odpoledním spaní dám suchou plenu ještě jednou znova,dvakrát stejnou už ne a bohužel na noční spaní se nám suchá plena ještě nepovedla.
Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.3.08 22:51

Ahoj, je pravda, že u kluka je to jiné, ale u holčiček bych dovnitř použila separační plenu, dá se koupit v každé drogerii, a dál bych to neřešila. Plenka není přímo na kůži. Je pravda, že se dá šetřit jinde, ale takhle bych to dělala já.

• Nahlásit
  • Citovat
114
4.4.13 15:07

Mně na tom nepřijde nic divnýho dát znovu plínku. Ale mám kluka, kdybych měla holku, asi bych ji taky znovu nepoužila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.14 19:09

Používám i u holky opakovaně

• Nahlásit
  • Citovat
8.10.14 19:11

Se separační plenou nevidím problém :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama