Znovu kontaktování holky, se kterou to poprvé nevyšlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marega10
Povídálka 11 příspěvků 03.05.19 15:53
Znovu kontaktování holky, se kterou to poprvé nevyšlo

Ahoj. Měl jsem teď půl roční období, kdy jsem randil s hodně holkama. Nicméně zhruba před 2 měsíci mi nevyšlo třetí setkání se slečnou, která se mi zprvu povahou líbila. Jednoduše jsem se nepochopili v komunikaci a ona pak mnou lehce opovrhovala. Měsíc sme nebyli v kontaktu a já se jí predevčírem ozval. Během diskuze jsme si domluvili další schůzku s tím, že pokud půjde o přátelské setkání tak s tím nemá problém, ale aby to vypadalo zase něco víc a pak to ochladlo tak to nechce. Říkám jí, že s tím souhlasím ale kdyby něco přeskočilo a nechali sme to plynout tak bych se ničemu nebránil. Ona pak otočila s tím, že to co se stane má tak být. Od té doby co sem se jí ozval mi furt píše, posílá fotky z práce (žádné nahotinky apod.). Moje otázka zní hlavně na ženy. Je možné, že má zájem ale nechce jít s kůží lacino na trh, nebo opravdu nemá zájem a jen provokuje? Protože já kdybych neměl zájem tak nikomu furt jen tak dokola nepíšu. :nevim: Měl bych ještě vedlejší otázku co jsem probíral s kámoškou, ale možná už to tu bylo rozebíráno v nějakých diskuzích. Je pravda, že když chlap udělá první kroky ke sblížení, tak žena chce také o chlapa bojovat? :cert: Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LAlezane
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 03.05.19 16:02

Nebo je možný, že ji zajímáš jen jako kámoš - přesně jak ti píše.
Ona ta chuť bojovat o chlapa, u kterýho zjistíš, že ti něčím nesedí, bývá fáááákt nepřekonatelná… :roll:

Martha03
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 03.05.19 16:05

Asi ses jí na začátku líbil, pak se něco stalo a byla zklamaná, ale zájem asi úplně neztratila. Teď jsi se znovu ozval, tak má strach, aby to nedopadlo stejně…
Druhá otázka je mi šuma fuk, kdo dělá první krok. Když za to ten chlap stojí, tak budu bojovat.

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 03.05.19 16:56
@Marega10 píše:
Ahoj. Měl jsem teď půl roční období, kdy jsem randil s hodně holkama. Nicméně zhruba před 2 měsíci mi nevyšlo třetí setkání se slečnou, která se mi zprvu povahou líbila. Jednoduše jsem se nepochopili v komunikaci a ona pak mnou lehce opovrhovala. Měsíc sme nebyli v kontaktu a já se jí predevčírem ozval. Během diskuze jsme si domluvili další schůzku s tím, že pokud půjde o přátelské setkání tak s tím nemá problém, ale aby to vypadalo zase něco víc a pak to ochladlo tak to nechce. Říkám jí, že s tím souhlasím ale kdyby něco přeskočilo a nechali sme to plynout tak bych se ničemu nebránil. Ona pak otočila s tím, že to co se stane má tak být. Od té doby co sem se jí ozval mi furt píše, posílá fotky z práce (žádné nahotinky apod.). Moje otázka zní hlavně na ženy. Je možné, že má zájem ale nechce jít s kůží lacino na trh, nebo opravdu nemá zájem a jen provokuje? Protože já kdybych neměl zájem tak nikomu furt jen tak dokola nepíšu. :nevim: Měl bych ještě vedlejší otázku co jsem probíral s kámoškou, ale možná už to tu bylo rozebíráno v nějakých diskuzích. Je pravda, že když chlap udělá první kroky ke sblížení, tak žena chce také o chlapa bojovat? :cert: Díky

Proč hned tak agresivně, že provokuje? Neprovokuje. Řekla to jasně, ale ty tomu nechceš rozumět. Řekla, že pokud půjde o přátelské setkání, nemá s tím problém. A teď jen přátelsky-kamarádsky s tebou sdílí, co zažívá v práci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 17:18

Já myslím, že ani ona sama neví co přesně chce. Jsem ve stejné situaci jako slečna, dotyčný mě velice zajímá, ale jsem zklamaná z jeho chování a ochladla jsem. Chce se znovu sejít a i když je přitažlivost silná a on se mi opravdu líbí, tak budu velice opatrná a půjdu na to mnohem pomaleji a opatrněji než poprvé, protože se budu bát opětovného zklamání. Na setkání s ním půjdu bez jakýchkoliv plánů a nechám to plynout „co má být se stane“. To trochu znamená, že ničemu nepůjdu naproti, počítám, že ani slečna. Pokud máš zájem, měl by ses setsakra snažit, pravděpodobně máš poslední šanci.

Dirndljager
Závislačka 4773 příspěvků 03.05.19 17:50

@Marega10 kamo, ty jsi tu mel vcera diskuzi o te, co ti rekla, ze nejsi jeji typ a jestli ta jiskra jeste muze preskocit… to je ta sama??

Marega10
Povídálka 11 příspěvků 03.05.19 19:27

@Dirndljager není to ta samá. Tahle ta je jedna z mála, se kterou jsem si ještě celkem rozumněl. :roll: Ostatní už neřešim.

ontario7
Extra třída :D 11416 příspěvků 03.05.19 19:32
@Marega10 píše:
@Dirndljager není to ta samá. Tahle ta je jedna z mála, se kterou jsem si ještě celkem rozumněl. :roll: Ostatní už neřešim.

nemyslíš, že by pro tebe bylo nejlepší vyfláknout se na její chování po mobilu a zeptat se jí na rovinu, jak ona to k tobě má?… ;) to uděláš opravdu nejlepší věc, co můžeš. Na to existuje jen jedna odpověď ano, nebo nebo ne…

Marega10
Povídálka 11 příspěvků 03.05.19 19:37

@ontario7 mně dost holek ( i tahle), řeklo že jdu na vše rychle a tlačim na pilu…asi na tom něco bude ikdyž se brzdím, ale třeba tenhle styl balení platil na mojí ex a to jsem s ní byl 4 roky :think: Spíš si myslím, že dnešní holky nevědí co chtějí nebo mají zkreslenou představu.

splendis
Kecalka 384 příspěvků 03.05.19 19:41

@Marega10 hele, nejlepší je si najít úplně někoho nového a ne nahanet holky ze seznamu který ti řekli jednou že nemají extra zájem. Tohle za mě nemá cenu, zkoušet navazovat pořad se stejným člověkem kontakt když jednou neměla zájem tak už bych ji měla někde…

ontario7
Extra třída :D 11416 příspěvků 03.05.19 19:45
@Marega10 píše:
@ontario7 mně dost holek ( i tahle), řeklo že jdu na vše rychle a tlačim na pilu…asi na tom něco bude ikdyž se brzdím, ale třeba tenhle styl balení platil na mojí ex a to jsem s ní byl 4 roky :think: Spíš si myslím, že dnešní holky nevědí co chtějí nebo mají zkreslenou představu.

na to se vykašli, co na někoho fungovalo, tady vidíš, že ti to je k prdu. Zeptej se jí na rovinu a nemusíš, už vůbec něco řešit. Promluv s ní. Někdo je takovej a někdo makovej, dělej hlavně věci jak cítíš a ne jak by jsi měl, jelikož sám sebe moc v tomhle nezměníš. Nemyslím, že děláš věci nějak špatně, každý ženský vyhovuje něco jinýho. Jedna má ráda kytky a druhá metal… ;)

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 03.05.19 22:37
@Marega10 píše:

A v čem mají zkreslenou predstavu? V tom, že mohou vidět v klukovi jen kamaráda?

Marega10
Povídálka 11 příspěvků 03.05.19 23:44

@jindra.kytka V tom, že věří v pohádkový život, kde na ně čeká princ, který se vlastně stane otrokem pro jejich blaho. Tím chci říct, že neustále odmítají fajn kluky se kterými se mohou mít jak v ráji (a to nejde o zajištění) a proč to dělají? Protože jim něco málo nevoní a nemají problém chlapa odkopnout. Vidím to u kamarádek jak jsou pokrytecké a ani se nestydí to veřejně prohlašovat. Dnešní nároky žen jsou opravdu vysoké, někdy až nereálné. Teda netvrdím, že každá je taková, ale bohužel je to má vlastní zkušenost, která se neustále potvrzuje. :nevim:

jege
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 03.05.19 23:55
@Marega10 píše: Dnešní nároky žen jsou opravdu vysoké, někdy až nereálné.

Ani sám netušíš, jak velkou pravdu jsi napsal! :palec:

Dirndljager
Závislačka 4773 příspěvků 04.05.19 00:23
@Marega10 píše:
@jindra.kytka V tom, že věří v pohádkový život, kde na ně čeká princ, který se vlastně stane otrokem pro jejich blaho. Tím chci říct, že neustále odmítají fajn kluky se kterými se mohou mít jak v ráji (a to nejde o zajištění) a proč to dělají? Protože jim něco málo nevoní a nemají problém chlapa odkopnout. Vidím to u kamarádek jak jsou pokrytecké a ani se nestydí to veřejně prohlašovat. Dnešní nároky žen jsou opravdu vysoké, někdy až nereálné. Teda netvrdím, že každá je taková, ale bohužel je to má vlastní zkušenost, která se neustále potvrzuje. :nevim:

A to jsi samozrejme ty. Ten skvely kluk. Akorat ze holky si to nemysli :think:. Neni ti to divny?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama