Nevolnosti 25. týden jako v prvním trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 10.08.19 11:15
Znovu nevolností 25 týden

Ahoj všichni. Už několik dní se cítím jako v prvním trimestru.. nevolnosti, pocit za zvracení, návaly horka a únava. Občas mám i křeče do žaludku. Nezvracim a chuť k jídlu mám.. Přijde mi to snad i horší jak na začátku ???? řekněte mi, je to normální? Nebo spíš nějaká viróza? Jsem 25+5

Reakce:
Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 10.08.19 11:19

Urcite bych zasla k dr. za to nic nedas kdyz te prohlidne. Nekomu se to obcas vrati ty nevolnosti a nebo to muze byt nejaka viroza.

pujda
Kecalka 274 příspěvků 10.08.19 11:22

Zeptej se doktora. Co je u jedné normální, u druhé může být problém. Na virózu to úplně nevypadá. Může to být třeba z horka, to počasí není v těhotenství úplně ideální. V každém případě bych to probrala s doktorem, kdy máš další kontrolu?

Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 10.08.19 11:54

Byla jsem včera jenže jsem potřebovala vyřešit jiné věci a na tohle úplně zapomněla, protože mi bylo zrovna dobře :( skočím kdyžtak k obvodakovi po víkendu

Uživatel je onlineMajinka7
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 10.08.19 12:41

@Kiwijeta Ahoj, ja nevolnosti mela az do 18tt, ted jsem 25tt a obcas se jeste dostavi. Kdyz jsem to rikala sve gynekolozce, jen mi doporucila zazvorovy čaj, jinak je me tehotenstvi vporadku. Urcite se zeptej, ale bohuzel muzou byt nevolnosti az do porodu :(

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2175 příspěvků 1 inzerát 10.08.19 12:45

@Kiwijeta občas se to stane, že jsou nevolnosti i později. @cheekymonkey - neměla jsi to také tak?

Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 10.08.19 13:03

Mám i malinko zvýšenou teplotu (37.2), ale i to jsem měla ze začátku a pak už jsem se neměřila tak nevím jestli to mám celou dobu nebo teď znovu :? Na gyndu se mi po dvou dnech úplně chce, v pátek bylo vše ok na kontrole. Skočím kdyžtak k obvoďákovi

jizvíková
Extra třída :D 12999 příspěvků 10.08.19 18:59

Měla jsem od 3tt do 30 tt

Váš příspěvek
Reklama