Znovu očistky nebo ms?

Anonymní
2.2.21 11:01

Znovu očistky nebo ms?

Zdravým, snad prominete anonymní dotaz.
Porodila jsem 23.12. A očistky jsme měla necelé 4 týdny. Poté byl klid až včera dopoledne jsem začala znovu krvácet. Bez příznaků, bez bolesti. Nekrvácím moc, je to takové slabé-střední krvácení, něco mezi tím. Na intimku až slabou vložku. Doktorce jsem se dneska nedovolala a na kontrolu po 6 nedělí jdu v pondělí ale budu zkoušet volat i zítra, jelikož to není silné krvácení a břicho nebolí tak nevím zda je to začínající ms (kojím plně tak jsem myslela že ms nastoupí po kojení :think: ) Chci se zeptat zde jestli má někdo stejnou zkušenost, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24840
2.2.21 11:25

Já to tak měla po všech třech porodech. Dlouhé čištění s přestávkami. Poprvé 8 týdnů, podruhé 10, potřetí už nevím, ale též to bylo delší. Vždycky jsem byla na kontrole po 6 nedělí. Ms mi přišla až 2× po 11 měsících a 1× po 14 měsících po porodu.

Příspěvek upraven 02.02.21 v 11:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
2.2.21 11:26

Spíš menses to bude. Pauza v ocistcich není nic neobvyklého. Já měla 14 dnů klid a pak jsem den spinila na konci šestinedělí. Ono může trvat i 8 týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
3.2.21 09:17

Taky jsem vzdy mela ocistky s prestavkami. A po druhem porodu jsem mela prvni MS jeste pred koncem sestinedeli - pri plnem velmi castem a intenzivnim kojeni. Po tretim porodu byla prvni MS kratce po skonceni sestinedeli, opet pri plnem kojeni. A vlastne jsem 3× otehotnela pri kojeni. Vazne nelze brat kojeni za antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat