Znovu odběr krve u neinvazivního testu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Flee
Kecalka 302 příspěvků 05.12.17 23:41
Znovu odber krve u neinvazivniho testu

Ahoj, mela jste to nektera? Pry jsem mela malo dna plodu ve sve krvi, tak to neslo vysetrit a dnes mi znovu odebirali krev. Priznam se ze me to vydesilo:(
Mela jste to nektera? Dekuji
Ja si konkretne zaplatila test panorama.

Reakce:
zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 05.12.17 23:46

Ano mela jsem test panorama a stalo se mi presne tohle. Potom mi ve vysledcich z te druhe krve vyslo, ze plod je pravdepodobne postizen Downovym syndromem na 99%. Dnes mi tu spinka zdrave mimi.

phoma
Echt Kelišová 7938 příspěvků 06.12.17 04:27

Ahoj bud v klidu me po 14 dnech volali ze teda to nevyslo a te budou delat test z druhe odebrane ampule…ani to se nepovedlo nervy silene takze jsem jela do predika a pan doktor mi dal na vyber bud test znova nebo si priplatim a udelam ten americky za 35000 a nebo mi udela geneticky ultrazvuk udelal nasel vse co ve 12 tydnu bylo spatne videt uklidnik me a jeste mi vratili 14000????ted jde o to jake mas riziko ja mela DS 1: 560 takze seda zona pri vetsim riziku bych sla asi na plodovku. drzim pesti :mavam:

Piškotka
Závislačka 2647 příspěvků 06.12.17 06:57

@Flee ano mě se to stalou testu Prenascan, vzali novou a vše ok…držím pěsti, někdy je to o nervy…

Pet76
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 06.12.17 10:01

@Flee Ahoj, známe se z „červňátek“, prostě ti naberou krev ještě jednou, žádný stres. To, že bylo v tvojí krvi málo dna frakce plodu, neznamená, že s ním něco je, někdy se to prostě stane, čím menší týden těhotenství, tím méně dna frakce plodu tvoje krev obsahuje, a oni potřebují určité procento, aby test mohli udělat. Kdyby něco, ještě mi napiš, měla jsem taky tenhle test.

Flee
Kecalka 302 příspěvků 06.12.17 14:08

Dekuji holky!! Na screeningu jsem mela riziko 1:1150. Hodne to udelal vek(35). Nt 1,6 nosni kost pritomna. Dle ultrazvuku se vse jevi v poradku. No uvidime, vcera mi brali krev a v pondeli bude vysledek.
Poprve mi brali krev ve 14tydnu, ted v 15tem.

Flee
Kecalka 302 příspěvků 06.12.17 14:09

@zudina a jak jsi to pote resila dal?? Sla jsi na plodovku? Jaky jsi mela vysledky screeningu. Muselo te to pak velmi vydesit!

Flee
Kecalka 302 příspěvků 06.12.17 14:12

@phoma to je teda taky pekny. A jaky test jsi mela?? Me brali hned pri prvni odberu dve ampule a vcera tez.. a uz mas tedy po porodu s vse v poradku?

Flee
Kecalka 302 příspěvků 06.12.17 14:15

@Pet76 ahojky:) jj vim ze jsi ten test tez mela. Take ufrisove vid? Js byla v te profeme na prazskeho povstani za 15000. Delala mi i ten kratky utz a pry vypada vse v poradku dle utz. Jeste jsem k obj na pristi stredu na velky podrobny utz.
Ja vzdy holky zacnu neco psat do cervnatek a zas nejaka facka a tak ted zas radeji nic nepisu a cekam na pondelni vysledek.
Je mi jasne ze cim vyssi tyden tim vice fetalni frakce, ale ja uz byla 14 ty tyden:(

zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 06.12.17 18:00
@Flee píše:
@zudina a jak jsi to pote resila dal?? Sla jsi na plodovku? Jaky jsi mela vysledky screeningu. Muselo te to pak velmi vydesit!

Vysledek screeningu jsem mela 1:500. Ja sla po panorame na plodovku a ta vysledek vyvratila s tim ze je mimi zdrave. Predtim jsem si prosla peklem, rikali mi ze tyto testy nelzou.. no, ja uz jim neverim

Pet76
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 06.12.17 18:48

@Flee Nene, já to měla na genetice v Motole. Byla jsem na tom brzy, už 10+0, ale upozoňovali mě, že se může stát, že bude málo fetální frakce a budou muset znovu nabrat krev. No, naštěstí se to u mě povedlo napoprvé. Platila jsem 12 tis. Šla jsem tam z vlastní aktivity ještě před prvotrimestrálním screeningem, chtěla jsem mít výsledky co nejdřív, nechtěla jsem čekat, jak dopadne screening, bude mi 42.

Flee
Kecalka 302 příspěvků 11.12.17 15:06

Ufff tak v poradku❤

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >