Znovu se počůrává přes den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nektarinka321
Povídálka 24 příspěvků 09.04.19 12:19
Znovu se počůrává přes den

Zdravím, máme tu takový problém, se kterým si nevím rady.
Synovi budou v květnu 2 roky. Nikdy jsem ho nějak nenutila na nočník, ale od ledna chodil poctivě sám od sebe. Už měl plenku jen na noc a přes den se prostě vůbec nepočůral, ani při odpoledním spánku.. Jenže teď týden se pocura klidně 5× denně a nejen to.. Vysvětluju mu ze je to špatně, když už je to po X-té, dostane i jednu přes zadek, protože se mi směje :zed:
Brzo máme zápis do školky, já ho tam vychválila, jak poctivě chodí na nocnik a teď tohle.. Nevím čím to je.. Máte zkušenosti? :(

Reakce:
Mallorka
Závislačka 3136 příspěvků 09.04.19 12:23

Přes zadek bych nedávala vůbec. A zkusila bych ho v určitých intervalech na nocnik posazovat. Hodně chvalit. Já když se mu dlouho dařilo, dala jsem třeba lentilku za odměnu.

Anna85
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 09.04.19 12:24
@Nektarinka321 píše:
Synovi budou v květnu 2 roky. Nikdy jsem ho nějak nenutila na nočník, ale od ledna chodil poctivě sám od sebe. Už měl plenku jen na noc a přes den se prostě vůbec nepočůral, ani při odpoledním spánku.. Jenže teď týden se pocura klidně 5× denně a nejen to.. Vysvětluju mu ze je to špatně, když už je to po X-té, dostane i jednu přes zadek, protože se mi směje :zed:
Brzo máme zápis do školky, já ho tam vychválila, jak poctivě chodí na nocnik a teď tohle.. Nevím čím to je.. Máte zkušenosti? :(

Neni nastydlej?
Syn taky chodi bez problemu, ale nedavno byl nemocnej a prvni dny to nejak nedokazal udrzet.pak se to zas srovnalo.

sportka
Kecalka 116 příspěvků 09.04.19 12:25

Zkušenost zatím nemám, ale brzy nás to taky čeká. Tak si taky ráda počtu. Jediné, na co ale musím reagovat je, že bych mu přes zadek za to nedávala!! Je ještě malý, aby se to neobrátilo vůči tobě.

Tichošlápek
Extra třída :D 13682 příspěvků 09.04.19 12:25

Tipla bych start období vzdoru - to by sedělo i k tomu, ze se ti pak směje. Vydrž, přejde to

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 09.04.19 12:26
@Nektarinka321 píše:
Brzo máme zápis do školky, já ho tam vychválila, jak poctivě chodí na nocnik a teď tohle.. Nevím čím to je.. Máte zkušenosti? :(

Urcitě neplácat přes zadek, to je totální blbost. :roll: Chce to prostě trpělivost a znova a znova opakovat, nic jinýho asi nepomůže. Děti mají někdy období, kdy se vrátí o krok zpátky :nevim: Neprochladnul třeba? Nepije víc? :nevim:

unuděná
Kelišová 7001 příspěvků 09.04.19 12:27
@Tichošlápek píše:
Tipla bych start období vzdoru - to by sedělo i k tomu, ze se ti pak směje. Vydrž, přejde to

Taky mě to napadlo.
Zakladatelko, kdyby se mi takhle dítě smálo, když ho hubuju, tak dostane hadr a bude po sobě uklízet. Dost možná se mu líbí nějaká tvoje reakce, tak to dělá schválně.

Nektarinka321
Povídálka 24 příspěvků 09.04.19 13:08

Je fakt že byl dost nemocný. Z 16. 3. spal i v nemocnici kvůli laryngitidě. Pak se to přesunulo nějak do plic. Ale v tom období normálně na nočník chodil.. Pochopila bych to, kdyby byl ještě nemocný. Ale teď už je z toho skoro venku, už jen lehce zalašle, sem tam nějaká ta nudle, ale jinak je v pohodě..
Tak jsou chvíle, kdy tu jednu přes zadek dostane.. Jsem na něj jinak totiž dost měkká a jsou chvíle kdy mi přerůsta přes hlavu a potřebuje trochu usadit. Není to myšleno tak, že bych ho bila od rána do večera kvůli každé hlouposti.. Jen s padnym důvodem.

Nektarinka321
Povídálka 24 příspěvků 09.04.19 13:10

@Mallorka
Já ho dám na nočník, on řekne že nechce. Jde si hrát a během pár minut má mokré punčochy.

Nektarinka321
Povídálka 24 příspěvků 09.04.19 13:12

@Tichošlápek taky mě napadlo, že ho baví moje reakce. Ale snažím se mu to i vysvětlovat. Furt se ho ptám, jestli nechce čůrat a vychvaluju ho až do nebes už od ledna.. Období vzdoru možná fakt. Ale nenapadlo mne ze tak brzo :zed:

Váš příspěvek
Reklama