Znovu těhotná po zamlklém těhotenství

7.12.19 19:47

Znovu těhotná po zamlklém těhotenství

Dobrý den, chci se Vás zeptat na Vaše zkušenosti. Jsem mladá na to, abych byla těhotná a to se nebojím přiznat. Je mi 19 a jsem po druhé těhotná. Poprvé jsem otěhotnila v Srpnu tohoto roku. A právě jsem zjistila nedávno, že jsem znovu. První těhotenství jsme si prošli tím, že bylo zamlklé. A po 4 měsících jsem otěhotněla znovu. Na kontrolu mám jít teď v Pondělí, ale chci se jen zeptat jestli tu někdo prošel zamlklem těhotenství a jak probíhalo druhé? Jelikoz jsem “poprvé” těhotná tak se bojím a proto si zde jdu pro radu. Byla jsem kuřáčka, ale co jsem zjistila, že jsem těhu přestala jsem. Bojím se, že se to bude opakovat a nemám z toho čistou hlavu. Tak chci nějaké rady od někoho kdo si tím taky prošel. Chápu a beru v potaz to, že někdo bude mít narážky na to, že jsem mladá a čekám takhle brzo mimčo. Ale s přítelem jsem 5 let, máme postaveny svůj baracek a finančně jsme zaopatřený. Sama osobně vím, co miminko přináší. A to z toho důvodu, že jsem mamce hodně stala za zadkem a pomáhala když mladší sestry byli ještě v plínkách. Tak prosím někoho o nějaké typy jak to bylo u vás, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.12.19 19:50

Jaký na to měl názor přítel??

• Nahlásit
  • Citovat
23086
7.12.19 19:52

Doporučovala bych z přítele udělat manžela, protože to " máme baráček" bude asi on má baráček, že?
Ano po zamlklým těhotenství není problém mít normální zdravé těhotenství, ale nikdo nemáme křišťálovou kouli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 19:52

V 19 máte postavený svůj baracek a jste finančně zaopatreni…

• Nahlásit
  • Citovat
7.12.19 19:56

Ten začátek je buď a nebo vždy. To ti nikdo neřekne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
7.12.19 20:05
@rendubska píše:
Dobrý den, chci se Vás zeptat na Vaše zkušenosti. Jsem mladá na to, abych byla těhotná a to se nebojím přiznat. Je mi 19 a jsem po druhé těhotná. Poprvé jsem otěhotnila v Srpnu tohoto roku. A právě jsem zjistila nedávno, že jsem znovu. První těhotenství jsme si prošli tím, že bylo zamlklé. A po 4 měsících jsem otěhotněla znovu. Na kontrolu mám jít teď v Pondělí, ale chci se jen zeptat jestli tu někdo prošel zamlklem těhotenství a jak probíhalo druhé? Jelikoz jsem “poprvé” těhotná tak se bojím a proto si zde jdu pro radu. Byla jsem kuřáčka, ale co jsem zjistila, že jsem těhu přestala jsem. Bojím se, že se to bude opakovat a nemám z toho čistou hlavu. Tak chci nějaké rady od někoho kdo si tím taky prošel. Chápu a beru v potaz to, že někdo bude mít narážky na to, že jsem mladá a čekám takhle brzo mimčo. Ale s přítelem jsem 5 let, máme postaveny svůj baracek a finančně jsme zaopatřený. Sama osobně vím, co miminko přináší. A to z toho důvodu, že jsem mamce hodně stala za zadkem a pomáhala když mladší sestry byli ještě v plínkách. Tak prosím někoho o nějaké typy jak to bylo u vás, děkuji

Ahoj, tak já si ZT prošla minulý rok v listopadu, bylo to moje první těhotenství. Za půl roku jsem otěhotněla znovu, nyní jsem 29tt. Nebudu lhát, ze začátku jsem měla obrovský strach že se to bude opakovat, hlavně když jsem byla v týdnu kdy se to stalo. Od 12tt jsem používala Angelsounds, a od 17tt cítím pohyby takže mě to dost uklidňuje ale jako strach mám pořád né že ne. A to že jsi mladá, no a? Já chtěla mimčo už v 15ti :D teď je mi 23 a čekám první, ale věřím tomu že kdybych poznala partnera dřív tak máme dítě už dávno. Jinak my jsme spolu skoro 2 roky. Jo někomu se to může zdát brzy, ale na co čekat? Rozejít se lidi můžou i po 10 letech vztahu, to kdy si člověk udělá dítě nemá vůbec žádný vliv na budoucnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 20:23

První těhotenství skončilo zamlklým potratem v 10tt. Byla jsem z toho dost dlouho špatná a možná proto druhé těhotenství přišlo až po roce a půl. Plašila jsem a samozřejmě se bála. Na konci 1.trimestru jsem i jednou běžela na pohotovost. Vše ok a mám 18m dceru a teď jsem v 38.tydnu, potřetí těhotná. Doporučuju svatbu. Jsi mladá a co na tom. Pokud vám to tak klape a čekáte rodinu, je to pro tebe i dítě trochu víc jistoty a proč si nedopřát tu tradici. Předpokládám, že partner je starší. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
7.12.19 20:55

@Lucie1906 to je pravda a mockrát děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 20:56
@Anonymní píše:
ano, hodně nám s tím pomohli rodiče
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 20:57

@pikola to prave ne, baracek je obou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 20:58
@Anonymní píše:
První těhotenství skončilo zamlklým potratem v 10tt. Byla jsem z toho dost dlouho špatná a možná proto druhé těhotenství přišlo až po roce a půl. Plašila jsem a samozřejmě se bála. Na konci 1.trimestru jsem i jednou běžela na pohotovost. Vše ok a mám 18m dceru a teď jsem v 38.tydnu, potřetí těhotná. Doporučuju svatbu. Jsi mladá a co na tom. Pokud vám to tak klape a čekáte rodinu, je to pro tebe i dítě trochu víc jistoty a proč si nedopřát tu tradici. Předpokládám, že partner je starší. Držím palce.

Partner je starší o půl roku, takže taky 19. A jinak moc Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 20:58
@Anonymní píše:

A? Je na tom snad něco špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 20:59
@Anonymní píše:
Jaký na to měl názor přítel??

Prave, ze si ho moc přeje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 20:59

V unoru jsem mela zamlkle tehotenstvi, v breznu jsem mela normalne mesicky s v dubnu uz neprisly :D Ted cekame kazdym dnem miminko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 21:01

@kapounova.lenka
Tak to je hezky, hlavně aby bylo zdravé :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu